Welcome, Log in
All specials
Antykwariat internetowy SŁÓWKO Gadu-Gadu: 646295
AGNIESZKA
-- price: lowest first price: highest first name: A to Z name: Z to A in-stock first out-of-stock first sort by
Książka nowa. Wesołe wierszyki o umieraniu. Autor: Wanda Czubernatowa ; wyd. Miniatura 2005 r. 78 str. wym. 10.8 / 15.0 cm. Oprawa twarda, stan bardzo dobry. JACY CI LUDZIE ŁADNI Żywi, weseli, lekko zarumienieni w skórach z cielaczków w obłokach jesieni w kilku kropelkach deszczu jak z reklamy idą odwiedzić bliskich zakopanych Łzy się nie leją,...
Książka nowa. Aforyzmy. Autor: Gabriel Laub , autoryzowany przekład, wybór i wstęp: M. Dobrosielski i J. Koprowski; wyd. Miniatura 2006 r. 112 str. wym. 9.9 / 14.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry.
Książka nowa. Autor: Sławomir Wróblewski; wyd. Miniatura 2005 r. 272 str. wym. 10.3 / 14.6 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan bardzo dobry.
Książka nowa. Autor: Lesław Nowara; wyd. Miniatura 1999 r. 48 str. wym. 10.5 / 15.2 cm. Oprawa twarda, stan bardzo dobry. Poezje.
Autor: Andrzej Jastrzębiec-Kozłowski; Wyd. Mniatura Sp. z o.o Kraków; 80 str. wym. 8.6 / 12.3 cm. Oprawa twarda. Stan dobry plus. Wiersze.
Wybrał i wstępem opatrzył: Tadeusz Staich; wyd. Sądecka Oficyna Wydawnicza 1986 r. 48 str. wym. 7.3 / 10.6 cm. Oprawa twarda. Stan dobry plus.
Autor: Władysław Gołębiowski, ilustracje: Zygmunt Pytlik; wyd. Miniatura 1989 r. 46 str. wym. 8.9 / 12.1 cm. Oprawa twarda, stan dobry ( troszkę naderwany grzbiet ).
Autor: Franciszek Łojas-Kośla; Wyd. Sądecka Oficyna Wydawnicza 1987 r. 63 str. wym. 7.6 / 10.1 cm. Twarda oprawa. Stan bardzo dobry.
Książka nowa. Mądrości Indian Ameryki Północnej. Wybór, opracowanie i przekład: L. Michalik i P. G. Michalik; Wyd. Miniatura 2006 r. 96 str. wym. 9.9 / 14.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry.
Autor: Jreneusz Parzyszek; wyd. Sądecka Oficyna Wydawnicza 1986 r. wym. 7.3 / 10.4 cm. Oprawa twarda, stan prawie bardzo dobry. Rysunki satyryczne.
Wybór wierszy: Grażyna Jankowska, ilustracje: Bogusław Luśtyk; wyd. Sport i Turystyka, Warszawa 1986 r. 128 str. wym. 8.1 / 12.2 cm. Oprawa twarda. Stan dobry plus.
Książka nowa. Autor: Magdalena Ficowska-Łuszczek; wyd. Miniatura 2006 r. 63 str. wym. 10.2 / 14.6 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan bardzo dobry. Poezja.
Książka nowa. Aforystyczny przewodnik po Wiedniu. Autor: Mieczysław Kozłowski ; wyd. Miniatura 2004 r. 272 str. wym. 10.8 / 14.9 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan bardzo dobry.
Książka nowa. Autor: Leszek Szaruga; wyd. Miniatura 2004 r. 80 str. wym. 10.8 / 14.9 cm. Oprawa twarda, stan bardzo dobry.
Książka nowa. Autor: Urszula Zybura; wyd. Miniatura 2006 r. 120 str. wym. 9.1 / 12.7 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan bardzo dobry.
Autor: Stanisław Ryszard Dobrowolski; Wyd. Książka i Wiedza 1979 r. 93 str. wym. 4.0 / 5.7 cm. Oprawa twarda. Stan dobry plus.
items: 10 20 20 50
No products
Shipping 0.00 zł Total 0.00 zł
Cart
Check out
LP-records postcard post-card LP-record Schubert
Subscribe Unsubscribe