Welcome, Log in
All specials
Antykwariat internetowy SŁÓWKO Gadu-Gadu: 646295
AGNIESZKA
-- price: lowest first price: highest first name: A to Z name: Z to A in-stock first out-of-stock first sort by
Autor: Zofia Drapella; wyd. Wiedza Powszechna 1964 r. 232 str. wym. 10.8 / 18.6 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( ślady użycia na okładce ).
Autor: Kazimierz Ślaski; Wyd. Morskie 1979 r. 160 str. wym. 12.9 / 20.2 cm. Oprawa twarda, z lakierowaną obwolutą. Stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz.
Autor: Józef Wójcicki ; Wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1989 r. 403 str. wym. 14.1 / 20.1 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( dedykacja na stronie przedtytułowej ).
Niemiecka i austriacka nowela morska od romantyzmu do drugiej wojny światowej. Wybór, wstęp i aneks biograficzny: Stefan H. Kaszyński; Wyd. Morskie Gdańsk 1977 r. 299 str. wym. 13.0 / 20.1 cm. Oprawa twarda, z lekko podniszczoną obwolutą. Stan dobry ( pieczątki z likwidowanych zbiorów biblioteki ).
Autor: Aleksander Grobicki ; Wyd. Morskie, Gdańsk 1982 r. 276 str. wym. 20.5 / 19.5 cm. Oprawa twarda. Stan dobry ( ślady użycia na okładce ). Wiele zdjęć wewnątrz. Kataklizmy i katastrofy zachodzące na powierzchni, na dnie i na wybrzeżach morskich, wywołane symbiozą żywiołów: powietrza, ognia i wody.
Autor: Marian Ruciński , ilustracje: Antoni Uniechowski; Wyd. Ministerstwa Obrony Narodowej, Warszawa 1956 r. wydanie pierwsze; 211 str. wym. 12.5 / 19.3 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( ślady użycia na oprawie, podniszczony grzbiet ). Wewnątrz ładna. Opowiadania: Wyprawa; Powrót; Mikołaj z Ryńska; Przed burzą; Trzynaście lat; Pierwszy okręt;...
Autor: Zbigniew Flisowski; wyd. Ministerstwa Obrony Narodowej 1976 r. 488 str. wym. 12.6 / 19.5 cm. oprawa broszurowa, z lekko zużytą obwolutą. Stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. W książce przeważają materiały zebrane podczas podróży morskich i w ogóle tematyka morska, bliska autorowi od lat wczesnej młodości.
Autor: Marek Soroka ; Wyd. Morskie, Gdańsk 1986 r. 203 str. wym. 20.4 / 19.6 cm. Oprawa twarda. Stan dobry ( przetarcia na okładce ). Rysunki i zdjęcia czarno-białe wewnątrz.
Autor: Jacek Czajewski; wyd. Sport i Turystyka 1987 r. 136 str. + mapka; wym. 12.1 / 19.3 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Seria: Biblioteczka żeglarska.
Autor: Janusz Meissner, ilustracje: Aleksander Winnicki; wyd. Iskry, Warszawa 1956 r. 224 str. wym. 13.0 / 20.0 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( pieczątki imienne byłego właściciela ).
Autorzy: J. Dziewulski, A. Gańko, E. Dziewulska, A. Bebłowski; wyd. Sport i Turystyka 1981 r. 156 str. + kilkanaście tablic kolorowych. Wym. 12.4 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry.
Autor: Janusz Meissner; Wyd. Literackie, Kraków 1976 r. 437 str. wym. 12.9 / 20.3 cm. Oprawa twarda, płócienna, bez obwoluty. Stan dobry ( pękniete szycie w jednym miejscu ).
Początki żeglugi i migracji. Autor: Thor Heyerdahl , przekład: Maria Moszkowska-Kozakiewicz; Wyd. Morskie, Gdańsk 1983 r. 383 str. wym. 16.7 / 24.5 cm. Oprawa twarda, z obwolutą. Stan dobry.
Autor: Eugeniusz Koczorowski; wyd. uczelniane WSM, Gdynia 1985 r. 306 str. wym. 14.5 / 20.3 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry plus. Ilustracje czarno-białe wewnątrz.
Wybór: Jerzy Mazurczyk ; Wyd. Morskie, Gdańsk 1981 r. 195 str. wym. 12.1 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( ślady użycia na okładce ). Książka opowiada o sukcesach polskich marynarzy podczas II wojny światowej.
items: 10 20 20 50
No products
Shipping 0.00 zł Total 0.00 zł
Cart
Check out
LP-records postcard post-card LP-record Schubert
Subscribe Unsubscribe