Welcome, Log in
All specials
Antykwariat internetowy SŁÓWKO Gadu-Gadu: 646295
AGNIESZKA
-- price: lowest first price: highest first name: A to Z name: Z to A in-stock first out-of-stock first sort by
Autor: Agnieszka Nożyńska-Demaniuk; wyd. Eremis, Warszawa 2003 r. 251 str. wym. 16.2 / 23.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus, książka wewnątrz czysta.
Autor: Dorota Stopka ; wyd. Greg, Kraków 1998 r. 173 + miniwersja na klasówkę. Wym. 14.3 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Omówienie zagadnień gramatycznych, jasne przykłady, ciekawe ćwiczenia.
Autor: Agnieszka Nożyńska - Demianiuk ; Wyd. Eremis, Warszawa 2000 r. 195 str. wym. 16.5 / 23.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry.
Ciekawe wypracowania, opowiadania, rozprawki, recenzje, listy, życiorysy, podania. Autor: Zofia Pomianowska ; wyd. Greg, Kraków 1998 r. 149. Wym. 14.3 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry.
Praca zbiorowa pod red. Marka Pytasza; wyd. Videograf II 1996 r. 430 str. wym. 8.5 / 12.0 cm. Oprawa broszurowa, oklejana. Stan dobry.
Autor: Anna Kietlińska; wyd. Benkowski Białystok 1998 r. 557 str. wym. 7.5 / 9.7 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry.
Renesans, barok. Opracowanie: Anna Żak ; wyd. Greg, 160 str. + mini ściąga. Wym. 14.2 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Książka nowa.
Vademecum dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Przed egzaminami wstępnymi i maturami. Autorzy: Gabriela Olszowska, Tadeusz Garsztka ; wyd. Społeczny Instytut Wydawniczy Znak 1998 r. 143 str. wym. 14.3 / 20.7 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry.
Antyk, średniowiecze, renesans. Streszczenia, problematyka, analiza. Zakres liceum i technikum. Autor: Dorota Stopka ; wyd. Greg Kraków, 268 str. + miniściąga. Wym. 14.4 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Książka nowa.
Barok, oświecenie. Streszczenia, problematyka, analiza. Zakres liceum i technikum. Autor: Dorota Stopka ; wyd. Greg Kraków, 214 str. + miniściąga. Wym. 14.4 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Książka nowa.
Streszczenia, problematyka, analiza. Zakres liceum i technikum. Autor: Dorota Stopka ; wyd. Greg Kraków, 200 str. + miniściąga. Wym. 14.4 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Książka nowa.
Dwudziestolecie międzywojenne. Streszczenia, problematyka, analiza. Zakres liceum i technikum. Autor: Dorota Stopka ; wyd. Greg Kraków, 202 str. + miniściąga. Wym. 14.4 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Książka nowa.
Polska lit. współczesna do 1956 r. Streszczenia, problematyka, analiza. Zakres liceum i technikum. Autor: Dorota Stopka ; wyd. Greg Kraków, 187 str. + miniściąga. Wym. 14.4 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Książka nowa.
Polska lit. współczesna po 1956 r. i lit. światowa. Streszczenia, problematyka, analiza. Zakres liceum i technikum. Autor: Dorota Stopka ; wyd. Greg Kraków, 129 str. + miniściąga. Wym. 14.4 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Książka nowa.
Książka nowa. Autor: Dorota Stopka Wyd. Greg, Kraków 2006 r. 248 str. + mini ściąga; wym. 14.3 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry.
Książka nowa. Autor: Dorota Stopka Wyd. Greg, Kraków 2006 r. 241 str. + mini ściąga; wym. 14.3 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry.
Autor: Beata Grajewska; wyd. Park Sp. z o.o. 2001 r. 680 str. wym. 7.6 / 10.4 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry.
Antyk, średniowiecze. Analizy, omówienia, streszczenia. Autor: Aldona Szóstak ; wyd. Greg, 328 str. + mini ściąga. wym. 14.3 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Książka nowa.
Renesans, barok. Analizy, omówienia, streszczenia. Autor: Aldona Szóstak ; wyd. Greg, 272 str. + mini ściąga. wym. 14.3 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Książka nowa.
items: 10 20 20 50
No products
Shipping 0.00 zł Total 0.00 zł
Cart
Check out
LP-records postcard post-card LP-record Schubert
Subscribe Unsubscribe