Welcome, Log in
All specials
Antykwariat internetowy SŁÓWKO Gadu-Gadu: 646295
AGNIESZKA
-- price: lowest first price: highest first name: A to Z name: Z to A in-stock first out-of-stock first sort by
Redaktor naukowy: Wiesław Maik; wyd. Kurpisz 1998 r. 376 str. wym. 17.1 / 24.1 cm. Twarda oprawa, z obwolutą. Stan bardzo dobry. Książka bogato ilustrowana.
Praca zbiorowa. Wyd. National Geographic 2000 r. 184 str. wym. 26.5 / 34.9 cm. Wydanie albumowe, bogato ilustowane w twardej, lakierowanej oprawie. Stan prawie bardzo dobry.
Książka nowa. Autorzy: Paweł Libner, Gerard Stefaniak; wyd. Kram, Warszawa 2004 r. 540 str. wym. 14.8 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. W treści: System nauk o Ziemi; Zagadnienia kartograficzne; Układ słoneczny; Atmosfera; Hydrosfera; Litosfera; Gleby; Biosfera; Środowisko geograficzne jako podstawa działalności...
Autorzy: Konrad Dramowicz, Jadwiga Tomalkiewicz ; Wyd. WSIP, Warszawa 1985 r. 168 str. + wkładka; wym. 14.1 / 20.7 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry.
Autor: Wiesław Fijałkowski; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza, Warszawa 1978 r. 202 str. wym. 11.3 / 16.2 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz.
Europa Środkowa, Południowa i Zachodnia. Wyd. GeoCenter International, początek lat dziewięćdziesiątych; 95 str. wym. 23.0 / 30.5 cm. Bogato ilustrowane wydawnictwo albumowe z aktualnymi mapami, w twardej, lakierowanej oprawie. Stan prawie bardzo dobry.
Europa Północna i Wschodnia, Azja Północna. Wyd. GeoCenter International, początek lat dziewięćdziesiątych; 95 str. wym. 23.0 / 30.5 cm. Bogato ilustrowane wydawnictwo albumowe z aktualnymi mapami, w twardej, lakierowanej oprawie. Stan prawie bardzo dobry.
Ameryka Północna, Środkowa i południowa; Wyd. GeoCenter International, początek lat dziewięćdziesiątych; 95 str. wym. 23.0 / 30.5 cm. Bogato ilustrowane wydawnictwo albumowe z aktualnymi mapami, w twardej, lakierowanej oprawie. Stan prawie bardzo dobry.
Tekst: Jerzy Stankiewicz, Bohdan Szermer, fotografie: Edmund Kupiecki; wyd. Arkady 1961 r. 276 str. + mapka. Wym. 21.7 / 21.7 cm. Oprawa twarda, płócienna, Stan dobry. Wiele zdjęć czarno-białych wewnątrz.
Praca zbiorowa, przekład: Agnieszka Kowalik, konsultacja: Florian Plit. Wyd. RTW 1998 r. 248 str. wym. 10.1 / 15.6 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan dobry. Charakterystyka państw, mapy, flagi, informacje.
Autor: Jacek Sempoliński; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza 1980 r. 163 str. wym. 11.6 / 16.1 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Wkładki z czarno-białymi zdjęciami wewnątrz. Opis podróżniczych ciekawoste z z miast: Toledo, Sewilla, Florencja, Kraków, Amsterdam oraz Leningrad.
Topografia. Autor: Tadeusz Pilitowski ; Wyd. Państwowe Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych, Warszawa 1964 r. wydanie III, rozszerzone; 335 str. wym. 14.6 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( ślady użycia na oprawie, plama na bloku stron ).
Autor: Adam Idziak; Wyd. Uniwersytetu Śląskiego 1996 r. 232 str. wym. 16.6 / 23.8 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana, stan bardzo dobry. Skrypt w jęz. angielskim.
Autor: Tadeusz Ryncarz; wyd. Śląskie Wydawnictwo Techniczne 1993 r. 358 str. wym. 17.0 / 24.6 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan prawie bardzo dobry. W treści: Górnictwo a fizyka górotworu; Struktura fizyczna górotworu; Własności fizyczne skał; Podstawy teoretyczne fizyki górotworu; Zastosowania praktyczne ogólnych równań fizyki górotworu.
items: 10 20 20 50
No products
Shipping 0.00 zł Total 0.00 zł
Cart
Check out
LP-records postcard post-card LP-record Schubert
Subscribe Unsubscribe