Welcome, Log in
All specials
Antykwariat internetowy SŁÓWKO Gadu-Gadu: 646295
AGNIESZKA
-- price: lowest first price: highest first name: A to Z name: Z to A in-stock first out-of-stock first sort by
Autor: Władimir Boriew, przekład: Izabela Bogdanowicz-Piesik; wyd. Amber 1992 r. 159 str. wym. 14.4 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. Bulwersująca relacja naocznego świadka sierpniowego puczu w Moskwie - ostatni wojskowy spektakl epoki komunizmu.
Autor: Jerzy Łanowski; wyd. Wiedza Powszechna 1966 r. 188 str. wym. 11.0 / 18.7 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry.
Autor: Antoni Piskadło; wyd. Wiedza Powszechna 1975 r. 309 str. wym. 11.7 / 19.4 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz.
Autor: Peter Green , przekład: Andrzej Konarek; wyd. Państwowy Instytut Wydawniczy 1978 r. 492 str. + mapa. Wym. 15.0 / 20.8 cm. Oprawa twarda, z lakierowaną obwolutą. Stan dobry ( troszkę podniszczona obwoluta ). Seria: Biografie Sławnych Ludzi.
Autor: Regine Pernoud , przekład: Eligia Bąkowska; Wyd. Państwowy Instytut Wydawniczy, Warszawa 1980 r. 264 str. wym. 15.1 / 21.0 cm. Oprawa twarda, z obwolutą. Stan dobry. Seria: Biografie Sławnych Ludzi. Zawiera 52 ilustracje.
Autor: Piotr Kuncewicz ; Wyd. Nasza Księgarnia, Warszawa 1988 r. 335 str. wym. 9.8 / 18.8 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Rozważania o starożytnej Grecji i Rzymie.
Autor: Fernand Gigon, przekład: Eligia Bąkowska; wyd. PAX 1961 r. 220 str. + zdjęcia czarno-białe, wym. 12.5 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. stan dobry plus. Książka-dokument opowiadająca o Hirosimie.
Autor: Andrzej Wakar; wyd. Pojezierze Olsztyn 1986 r. 313 str. wym. 16.3 / 23.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Szkice i portrety, reportaże o przeszłości dotąd rozsiane w trudno dostępnych wydawnictwach.
Praca zbiorowa; Wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1965 r. 499 str. wym. 17.2 / 24.0 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan dobry. Wiele zdjęć wewnątrz. Wspomnienia więźniów przebywających w obozie dla więźniów politycznych działającym w latach 1934-1939 w Berezie Kartuskiej.
Kościół a państwo i prawa człowieka ( szkice historyczne i polemiczne ). Autor: Wiesław Mercik ; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza 1988 r. 294 str. wym. 16.7 / 23.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. W treści: Dziewiętnaście wieków i dwadzieścia pięć lat. Prześladowcy i prześladowani. Wielkie procesy Europy. Reformacyjne interludium. Polski...
Autor: Roberto Gervaso, przekład: Janina Perlin; wyd. Książka i Wiedza 1989 r. 237 str. wym. 14.7 / 21.2 cm. Oprawa twarda, stan dobry. Niewiele rodzin historia potraktowała gorzej od rodziny Borgiów. Z powodu swej deprawacji i przewrotności rzucili posępny cień na czasy, w których żyli, i stali się ich najbardziej kontrowersyjnymi bohaterami.
Autor: Zdzisław Bagiński; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza 1982 r. 235 str. wym. 11.5 / 16.2 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Wszystko o siłach zbrojnych Republiki Federalnej Niemiec.
Autor: Roberto Gervaso, przekład: Halina Kralowa; wyd. Państwowy Instytut Wydawniczy, Warszawa 1990 r. 240 str. wym. 15.0 / 21.0 cm. Oprawa twarda, z troszkę podniszczoną obwolutą. Stan dobry ( dedykacja na stronie przedtytułowej ). Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. Seria: Bografie Sławnych Ludzi.
Autor: Jan Gerhard; wyd. Książka i Wiedza 1975 r. 455 i 472 str. wym. 10.6 / 18.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Biografia słynnego fancuskiego przywódcy.
Tragikomiczna historia Ligi Narodów. Autor: Elmer Bendiner , przekład: Jan Okopień; wyd. Czytelnik 1981 r. 552 str. + czarno-białe zdjęcia. Wym. 14.6 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, z troszkę podniszczoną obwolutą. Stan dobry.
Autor: Jan Baszkiewicz ; Wyd. Państwowy Instytut Wydawniczy, Warszawa 1980 r. 380 str. wym. 15.2 / 20.7 cm. Oprawa twarda, z obwolutą. Stan dobry. Seria: Biografie Sławnych Ludzi. Zawiera 52 czarno - białe i kolorowe ilustracje.
Autor: Jan Jerzy Piechowski; wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1963 r. 264 str. wym. 11.5 / 14.5 cm. Oprawa broszurowa, ze skrzydełkami. Stan dobry ( podniszczona okładka ). Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. Seria: Biblioteczka popularno-naukowa Światowid.
Ideały i paradoksy historii amerykańsakiej. Autorzy: Praca zbiorowa, przekład: A. Adamowicz, A. Ambros, M. Chmielewska-Szlajfer, E. Krasińska, W. Osiatyński, M. Szwecow-Szewczyk, E. Wojdyłło; wyd. Czytelnik, Warszawa 1984 r. 436 str. wym. 12.0 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry.
Autor: George Thomson, przekład: Antoni Dębnicki; wyd. PWN 1958 r. 582 str. + mapa, wym. 17.0 / 24.0 cm. Oprawa broszurowa, z obwolutą. Stan dobry.
Autor: Stanisław Salmonowicz; wyd. Ossolineum 1981 r. 246 str. wym. 14.0 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Wiele zdjęć czarno-białych wewnątrz.
items: 10 20 20 50
No products
Shipping 0.00 zł Total 0.00 zł
Cart
Check out
LP-records postcard post-card LP-record Schubert
Subscribe Unsubscribe