Witaj, Zaloguj
Wszystkie promocje
AGNIESZKA
-- cena: najniższe cena: najwyższe nazwa: a - z nazwa: z - a pierwsze: dostępne out-of-stock first sortuj według
Pars I. Fasc. I Lib. I-III. Autor: Titi Livi ; Editionen primam curavit Guilelmus Weissenborn; Editio Altera, quam curavit Mauritius Müller. MCMX, Lipsiae in Aedibus B. G. Teubneri. 215 str. wym. 11.7 / 17.2 cm. Oprawa twarda. Stan dobry ( podniszczona okładka, kilka podpisów długopisem i piórem, delikatne podkreślenia i przypisy ołówkiem. Tekst...
Pars I. Fasc. I Lib. I-III. Autor: Titi Livi ; Editionen primam curavit Guilelmus Weissenborn; Editio Altera, quam curavit Mauritius Mueller. MCMXXXVI, Lipsiae in Aedibus B. G. Teubneri. 215 str. wym. 11.7 / 17.2 cm. Oprawa twarda. Stan dobry plus ( delikatne podkreślenia i przypisy ołówkiem. ) Tekst łaciński.
Autor: G.R. Priestley , przekład: J.P. Zajączkowski; Wyd. Towarzystwo Wydawnicze "RÓJ", Warszawa 1935 r. 279 str. wym. 13.2 / 19.4 cm. Oprawa broszurowa, z lekko podniszczoną obwolutą. Stan dobry. Niezwykle żywo i interesująco rozwijająca się fabuła, przesuwająca przed czytelnikiem obrazy jak w kalejdoskopie, przypomina technikę pisarską Chestertona;...
Suetons Biographie und Andere Quellen, Herausgegeben von M. Gottschald. Autor: August ; Wyd. Verlag von B.G. Teubner, Leipzig, Berlin 1927 r. 104 str. wym. 13.4 / 20.9 cm. Oprawa broszurowa, utwardzona. Stan dobry ( kilka zakreśleń ). Tekst łaciński.
Für den Schulgebrauch herausgegeben von Dr. phil. Paul Sparmberg; Wyd. Bielefeld und Leipzig 1930 r. verlag von Velhagen & Klasing; 73 str. + zdjęcia czarno-białe; wym. 13.5 / 19.7 cm. Oprawa twarda. Stan dobry ( podpis piórem ). Tekst grecki.
Sechster Band. Wyd: Union Deutsche Verlagsgesellschaft 1916 r. 242 str. wym. 12.2 / 18.1 cm. Oprawa twarda. Stan dobry ( lekkie ślady użycia ). Ilustracje czarno-białe w tekście. Opowiadania w jęz. niemieckim.
In Auswahl, Herausgegeben von C. Bardt. Autor: Cicero ; Wyd. Verlag von B.G. Teubner, Leipzig, Berlin 1930 r. 130 str. wym. 13.4 / 20.9 cm. Oprawa broszurowa, utwardzona. Stan dobry ( kilka zakreśleń ). Tekst łaciński.
Autor: Włodzimierz Słobodnik; wyd. Warszawa 1929 r. Nakładem księgarni F. Hoesicka; 84 str. wym. 13.0 / 18.0 cm. Oprawa broszurowa. Stan bardzo dobry. Biblioteka Kwadrygi. Poezje.
Autor: Jan Szczepański; wyd. Lwów - Warszawa. Książnica Polska Towarzystwa Nauczycieli Szkół Wyższych 1920 r. 136 str. wym. 14.0 / 19.9 cm. Oprawa twarda. Stan dobry ( nieaktualne pieczątki, kilka śladów po piórze i kredce, nieliczne przybrudzenia ) . Seria: Bibljoteka pisarzy łacińskich i greckich. Pisma w orginale.
Autor: Jan Szczepański; wyd. Lwów - Warszawa. Książnica Polska Towarzystwa Nauczycieli Szkół Wyższych 1923 r. 136 str. wym. 14.0 / 19.9 cm. Oprawa twarda. Stan dobry ( nieaktualne pieczątki, kilka śladów po piórze i kredce, nieliczne przybrudzenia ) . Pisma w orginale.
Autor: Cezary Jellenta ; wyd. Warszawa, Bronisław Natanson. Skład Główny w Księgarni J. Fiszera, Nowy Świat nr 9. 1900 r. 147 str. wym. 13.3 / 19.5 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan dobry ( lekko podniszczona oprawa, nieaktualne pieczątki, kilka zaznaczeń piórem, rozdarte szycie przy karcie tytułowej ).
Autor: Ludwig Ganghofer ; Wyd. Droemersche Verlagsanstalt Th. Knaur Nachf. München - Zürich 1920 r. 240 str. wym. 12.7 / 19.2 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan dobry ( trochę podniszczona okładka, podpis długopise, lekkie przybrudzenia ). Powieść w jęz. niemieckim.
Tierleben der Urzeit. Autor: Friedrich Frech ; wyd. Verlag von A.W. Zickfeldt Osterwieck Harz. 116 str. wym. 15.1 / 19.3 cm. Oprawa twarda, stan dobry.
Die Entwickelung der Pflanzenwelt. Autor: W. Gothan ; wyd. Verlag von A.W. Zickfeldt Osterwieck Harz. 116 str. wym. 15.1 / 19.3 cm. Oprawa twarda, stan dobry.
Aus der Wiege des Lebens. Autor: Walter Schoenichen ; wyd. Verlag von A.W. Zickfeldt Osterwieck Harz. 130 str. wym. 15.1 / 19.3 cm. Oprawa twarda, stan dobry.
Autor: Władysław Orkan ; Wyd. Warszawa 1921 r. Instytut Wydawniczy "Biblioteka Polska"; 224 str. wym. 12.5 / 17.0 cm. Oprawa twarda, troszkę podniszczona. Stan dobry ( nieaktualne pieczęcie, przybrudzenia ). Powieść.
Podręcznik do nauki historji na stopniu wyższym szkół średnich. Część trzecia obejmująca Dzieje Nowożytne z 56 rycinami. Autor: Adam Szelągowski ; wyd. M. Arcta w Warszawie 1920 r. 232 str. wym. 14.4 / 21.0 cm. Oprawa twarda, stan dobry ( nieaktualne pieczątki, papir naklejony na okładkę, ogólne ślady upływu czasu ).
Autor: Adam Mickiewicz; wyd. nakładem Spółki Wydawniczej Karola Miarki Mikołów G. - Śl. 254 str. Oprawa twarda, stan dobry. W treści: Ballady i romanse; Sonety; Sonety krymskie; Wiersze najwcześniejsze; Wiersze różne
Autor: Adam Mickiewicz; wyd. nakładem Spółki Wydawniczej Karola Miarki Mikołów G. - Śl. 254 str. Oprawa twarda, stan dobry. W treści: Grażyna; Korad Wallenrod; Giaur; Bajki; Przekłady.
Autor: Jan Kasprowicz, pod red. Stefan Kołaczkowski; wyd. Dom Książki Polskiej, Warszawa 1931 r.141 str. Wym. 12.3 / 17.3 cm. Oprawa twarda, stan dobry ( pieczątki imienne byłego właściciela, ślady po usunięciu pieczątki na stronie głównej, ogólne ślady użycia ). W treści: Anima Lachrymans.
rzeczy: 10 20 20 50
Brak produktów
Dostawa 0.00 zł Suma 0.00 zł
Koszyk
Realizuj zamówienie
antykwariat pocztówka antykwariat Słówko pocztówki książka architektura książki płyta winylowa płyty winylowe Europa
Subskrypcja Wyrejestrowanie