Welcome, Log in
All specials
AGNIESZKA
-- price: lowest first price: highest first name: A to Z name: Z to A in-stock first out-of-stock first sort by
Autor: Marzena Domaros; wyd. KaMeA Warszawa 1993 r. 149 str. wym. 14.2 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry.
Wybór wrażeń. Autor: Jerzy Pomianowski , rysunki: A. Rembacz, D. Colantoni, T. Kantor, H. Tomaszewski; przedmowa: Stefan Bratkowski; Wyd. KRĄG, Warszawa 1995 r. 280 str. wym. 14.5 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( ślady użycia na okładce ). Wybór twórczości eseistycznej Jerzego Pomianowskiego. Większość książki została...
Autor: Stanisław Stanik; wyd. Kielce 1997 r. 81 str. wym. 14.7 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Książka przedstawia literatów w PRL-u i w latach transformacji ustrojowej.
Książka nowa. Autor: P.P.F. - "Kierspektor"; wyd. Nokom, Nowy Sącz 2008 r. 231 str. wym. 12.7 / 19.8 cm. Oprawa broszurowa, stan bardzo dobry. "(...) nie jest przecież tajemnicą, że takie lub owakie służby specjalne, oczywiście całego świata - mają odpowiednią, ujmując ogólnie, agenturę (...), natomiast jest już wprost supertajemnicą to, kogo one...
Autor: Marek Markiewicz; wyd. Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, Warszawa 1994 r. 144 str. wym. 14.4 / 20.7 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan prawie bardzo dobry. O powstaniu ciała, które miało zreformować polskie radio i telewizję: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.
Autorzy: Witold Bereś, Jerzy Skoczylas; wyd. Polska Oficyna Wydawnicza "BGW" Warszawa 1991 r. 308 str. + wkładka z czarno-białymi i kolorowymi zdjęciami; wym. 12.4 / 18.3 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan prawie bardzo dobry.
Z historii polskiej nauki i techniki. Autor: Witold Szolginia ; Wydawnictwa Alfa, Warszawa 1987 r. 126 str. Wymiary 14.4 / 20.4 cm; Oprawa broszurowa. Stan dobry.
Szkice o literaturze, Polsce i wojnie 1957-1965. Autor: Bohdan Drozdowski ; Wyd. Łódzkie 1971 r. 327 str. wym. 11.0 / 18.0 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry.
Obrazki z dziejów fizyki. Autor: Anna Mierzecka ; wyd. Wiedza Powszechna, 1962 r. 383 str. wym. 12.5 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry ( troszkę podniszczony grzbiet ). Krótkie opowiadania z życia i pracy tych, którzy tworzyli naukę.
Savoir-vivre współczesnego mężczyzny. Autor: Ulrike Krages , przekład: Jan Konrad Górecki; wyd. ASTRUM Wrocław 1997 r. 122 str. wym. 12.5 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus.
Autor: Vanessa Bailey, przekład: Piotr Maksymowicz; wyd. Punkt 1991 r. 32 str. wym. 17.9 / 26.8 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan dobry plus. Książka bogato ilustrowana.
Romantyczne związki od czasów Antoniusza i Kleopatry. Autor: Louis Baldwin , przekład: Anna Kruczkowska; wyd. Świat Książki 1995 r. 288 str. wym. 14.9 / 20.5 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan prawie bardzo dobry.
Autor: Nancy Reagan, przy współpracy Williama Novaka, przekład: Barbara Korzon; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza Katowice 1991 r. 367 str. wym. 16.5 / 23.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. Wkładka zdjęciowa wewnątrz.
Autor: Jacek Kuroń; wyd. Polska Oficyna Wydawnicza BGW 1991 r. 116 str. + czarno-białe zdjęcia. Wym. 16.8 / 23.7 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan prawie bardzo dobry. Gawęda o ludzkim losie.
Autor: Bennett Cerf, przekład: Michał Ronikier; wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1991 r. 328 str. wym. 14.3 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Wydawca i pisarz, twórca słynnego wydawnictwa amerykańskiego RANDOM HOUSE, przyjaciel największych artystów, ujawnia pasjonującą kuchnię swego zawodu.
Rzecz o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim. Autorzy: Krzysztof Dubiński, Iwona Jurczenko ; wyd. INTRYGA Leszka Bubla 1995 r. 175 str. wym. 14.7 / 20.6 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz.
Autor: Antoni Marianowicz; Wydawnictwa Radia i Telewizji 1991 r. 229 str. wym. 14.4 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. ..."Swego rodzaju "silva rerum" - pstrokacizna ciekawych wspomnień różnego autoramentu, co kto lubi i czego nie lubi, do wyboru, do koloru, zawsze do usług Kochanej Klienteli.... "
Autor: John Hands, przekład: Piotr Kuś; wyd. Dom Wydawniczy REBIS, Poznań 1991 r. 475 str. wym. 12.7 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry.
Autor: Walery Pisarek ; wyd. Ośrodek Badań Prasoznawczych RSW "Prasa-Książka-Ruch" Kraków 1975 r. 323 str. wym. 11.6 / 18.1 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana, ze skrzydełkami. Stan dobry.
Autor: Aleksander Bocheński ; Wyd. Państwowy Instytut Wydawniczy, Warszawa 1986 r. 95 str. wym. 14.3 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry.
items: 10 20 20 50
No products
Shipping 0.00 zł Total 0.00 zł
Cart
Check out
LP-records postcard post-card LP-record Schubert
Subscribe Unsubscribe