Witaj, Zaloguj
Wszystkie promocje
Suetons Biographie und Andere Quellen, ...
Antykwariat internetowy SŁÓWKO Gadu-Gadu: 646295
AGNIESZKA
-- cena: najniższe cena: najwyższe nazwa: a - z nazwa: z - a pierwsze: dostępne out-of-stock first sortuj według
( 1918-1939 ). Autor: Eugeniusz Kopeć ; Wyd. Śląsk, Katowice 1986 r. 240 str. wym. 14.7 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, z obwolutą. Stan dobry.
Autor: Maria Żywirska; Wyd. Góniczo-Hutnicze Katowice 1958 r. 80 str. + 47 czarno-białych ilustracji. Wym. 20.7 / 20.0 cm. Oprawa twarda, z lekko podniszczoną obwolutą. Streszczenia w jęz. rosyjskim i niemieckim.
Autorzy: Anna Horzelska-Matyja, Władysław Kwaśnik ; Wyd. Czeladź 1998 r. 160 str. + zdjęcia czarno-białe; wym. 17.0 / 24.1 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry.
Projekt i opracowanie graficzne: L. Lewandowski, A. Dudek. Wyd. Centrum Sztuki w Bytomiu, Muzeum Górnośląskie, Bytom 1993 r. 36 str. wym. 23.2 / 20.1 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Album fotografii czarno-białej przedstawiający Bytom na przestrzeni lat.
Materiały regionalne dla szkół ogolnokształcących województwa katowickiego, opolskiego i wrocławskiego. Wyd. "Śląsk" 1960 r. 152 str. wym. 14.6 / 20.6 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry ( zużyta okładka, naderwany grzbiet, wewnątrz ładna i czysta ). W treści: Pieśni i legendy; Ziemia i lud - opowieści.
Z dziejów kapitalizmu monopolistycznego na Śląsku. Autor: Franciszek Biały ; Wyd. Śląsk, Katowice 1963 r. 190 str. wym. 17.0 / 24.2 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry.
Autor: Lech Szaraniec ; Wyd. Muzeum Śląskie, Katowice 1992 r. 402 str. wym. 30.1 / 21.1 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus ( jedynym mankamentem jest dedykacja długopisem na stronie tytułowej, poza tym książka jest bardzo ładna i czysta ). W środku znajduje się wiele czarno - białych ilustracji oraz mapy i herby miast.
Autor: Adam Hrebenda; wyd. "Śląsk" 1969 r. 202 str. wym. 14.5 / 20.6 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry ( kilka podkreśleń w tekście ). Zagłębie Dąbrowskie w latach kryzysu gospodarczego; Główne przejawy pogorszenia się położenia robotników w okresie kryzysu gospodarczego; Walka z bezrobociem; Walki strajkowe robotników zagłębiowskich; Robotnicy...
Autor: Konrad Żydek ; Wyd. Piekary Śląskie 1972 r. 288 str. wym. 16.9 / 24.0 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Opowieść o dziejach Piekar Śląskich.
Autorzy: Zdzisław Janeczek, Henryk Kocój ; Wyd. Śląski Instytut Naukowy, Katowice 1984 r. wydanie pierwsze; 159 str. wym. 12.0 / 16.6 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Seria: Śląskie epizody historyczne.
Autor: Lech Szaraniec ; Wyd. Śląsk, Katowice 1983 r. 212 str. wym. 24.1 / 17.3 cm. Oprawa twarda. Stan dobry ( Od tyłu lekko rozdarte szycie ). Mapki i zdjęcia czarno-białe wewnątrz.
Praca zbiorowa pod red: Paweł Majerski ; Wyd. Miejska Biblioteka Publiczna im. G. Daniłowskiego, Sosnowiec 2002 r. 238 i 264 str. wym. 16.5 / 23.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry.
Autor: Dorota Simonides ; Wyd. Instytut Śląski, Opole 1984 r. 100 str. wym. 14.1 / 20.2 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Bery to nie tylko gruszki.
Autorzy: Zdzisław Janeczek, Henryk Kocój; wyd. Śląski Instytut Naukowy, Katowice 1986 r. 275 str. wym. 11.9 / 16.4 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Seria: Śląskie Epizody Historyczne.
Autor: Jan Przewłocki ; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza, Katowice 1986 r. 106 str. wym. 14.6 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry.
Śląski Instytut Naukowy w Katowicach. Autor: Kazimierz Popiołek ; Wyd. Śląsk, Katowice 1960 r. 258 str. wym. 16.6 / 23.5 cm. Oprawa broszurowa, z obwolutą. Stan dobry ( wyraźne ślady użytkowania ).
Autor: Henryk Barycz; wyd. Ślask 1975 r. 467 str. wym. 14.7 / 21.0 cm. Twarda oprawa, z obwolutą. Stan dobry.
Zebrała i opracowała: Dorota Simonides; wyd. Towarzystwo Przyjaciół Opola. Śląski Instytut Naukowy 1988 r. 476 str. wym. 14.7 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry.
...i plebiscytu na Górnym Śląsku ( 1919 - 1921 ). Autor: Władysław Zieliński ; Wyd. Śląski Instytut Naukowy, Katowice 1968 r. 80 str. wym. 14.7 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry.
Pod red. E. Maleczyńskiej; wyd. Książka i Wiedza 1953 r. 370 str. wym. 17.4 / 24.3 cm. Oprawa twarda, płócienna, stan dobry. Dedykacja wewnątrz. Rysunki i zdjęcia czarno-białe w środku.
rzeczy: 10 20 20 50
Brak produktów
Dostawa 0.00 zł Suma 0.00 zł
Koszyk
Realizuj zamówienie
antykwariat pocztówka pocztówki antykwariat Słówko książka architektura płyty winylowe książki płyta winylowa pejzaż
Subskrypcja Wyrejestrowanie