Welcome, Log in
All specials
Antykwariat internetowy SŁÓWKO Gadu-Gadu: 646295
AGNIESZKA
-- price: lowest first price: highest first name: A to Z name: Z to A in-stock first out-of-stock first sort by
Wydarzenia i fakty. Biuro Prasowe Rządu; Wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1983 r. 174 str. wym. 12.4 / 19.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Publikację otwiera zapis z dnia 10 lutego 1981 r, kiedy na czele rządu stanąłgen. Wojciech Jaruzelski.
Autor: Jan Lubicz-Pachoński; wyd. PWN 1986 r. 142 str.+ mapy. Wym. 14.3 / 20.2 cm. Oprawa broszurowa, z obwolutą. Stan dobry plus. Wewnątrz kolorowe reprodukcje.
Autor: Maria Bogucka ; wyd. Państwowy Instytut Wydawniczy 1989 r. 334 str. wym. 15.1 / 21.0 cm. Oprawa twarda, z obwolutą. Stan dobry plus. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. Seria: Biografie Sławnych Ludzi. "Ojczyzną Bony był kraj bankierów i przedsiębiorczych kupców, bezwzględnych polityków i genialnych myślicieli, wielkich artystów i uczonych kobiet o...
Z dziejów polskiego hutnictwa żelaza. Autorzy: Andrzej Jezierski, Stanisław M. Zawadzki ; wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1961 r. 256 str. wym. 11.7 / 14.6 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Światowid. Biblioteczka Popularnonaukowa.
Autor: Bożena Krzywobłocka; wyd. Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, Warszawa 1974 r. 317 str. wym. 12.9 / 20.2 cm. Oprawa twarda, z lakierowaną obwolutą. Stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. Zbiór esejów. Opierając się na dokumentach i źródłach z epoki książka wyjaśnia XIX-wieczne legendy kulturalne i obyczajowe.
Studia. Tom III. Instytut Historii Polskiej Akademii Nauk. Pod red. Stefania Kowalska-Glikman ; Wyd. Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 1992 r. 308 str. wym. 14.2 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( przetarcia okładki ). Streszczenie w jęz. rosyjskim.
Autor: Henryk Rechowicz ; Wyd. Redakcja Publikacji i Wydawnictw Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, oddz. w Katowicach 1959 r. 67 str. wym. 14.6 / 20.1 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry.
Autor: Halina Krahelska; wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1983 r. 157 str. wym. 12.0 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. W książce przedstawione są wspomnienia kobiet biorących udział w walkach we wrześniu 1939 r. i w sierpniu - wrześniu 1944 r.
Autor: Joanna Zimińska; wyd. Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych 1972 r. wydanie pierwsze; 72 str. wym. 14.4 / 20.7 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Ilustracje czarno-białe wewnątrz.
Praca zbiorowa; wyd. PWN 1987 r. ( t. 1. do 1505 r. 254 str. t. 2. 1505-1764, 320 str. t. 3. 1764-1864, 349 str. t. 4.1864-1948, 480 str. ) wym. 14.4 / 20.1 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry ( okładki troszkę podniszczone ).
Autor: Praca zbiorowa pod red. Henryk Łowmiański ; wyd. Państwowe Wydawnictwo Naukowe 1965 r. 853 str. Wym. 17.2 / 24.4 cm. Twarda oprawa, płócienna, z lekko podniszczoną obwolutą. Stan dobry. Egzemplarz bez map. Liczne zdjęcia czarno-białe wewnątrz.
Autor: Praca zbiorowa pod red. Żanna Kormanowa i Walentyna Najdus ; wyd. Państwowe Wydawnictwo Naukowe 1974 r. 565 str. + mapy. Wym. 17.2 / 24.4 cm. Twarda oprawa, płócienna, obwolutą. Stan dobry. Liczne zdjęcia czarno-białe wewnątrz.
Autor: Praca zbiorowa pod red. Leon Grosfeld i Henryk Zieliński ; wyd. Państwowe Wydawnictwo Naukowe 1969 r. 527 str. Wym. 17.2 / 24.4 cm. Twarda oprawa, płócienna, z lekko podniszczoną obwolutą. Stan dobry. Egzemplarz bez map. Liczne zdjęcia czarno-białe wewnątrz.
Część 3: 1914-1918. Autor: Praca zbiorowa pod red. Żanna Kormanowa i Walentyna Najdus ; wyd. Państwowe Wydawnictwo Naukowe 1974 r. 565 str. Wym. 17.2 / 24.4 cm. Twarda oprawa, płócienna, z podniszczoną obwolutą. Stan dobry. Liczne zdjęcia czarno-białe wewnątrz.
Wyd. Towarzystwo Krzewienia Kultury Świeckiej, Centralny Ośrodek Doskonalenia Kadr Laickich; Warszawa 1984 r. 120 str. wym. 14.4 / 20.2 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry.
Autor: Marian J. Lech; wyd. Książka i Wiedza 1973 r. 429 str. wym. 11.4 / 14.5 cm. Oprawa broszurowa, ze skrzydełkami. Stan dobry. Liczne zdjęcia wewnątrz. Seria: "Światowid" Biblioteczka popularnonaukowa pod red. A. Klubówny.
Szkice do dziejów Narodowej Demokracji. Autor: Jerzy Janusz Terej ; Wyd. Wiedza Powszechna, Warszawa 1971 r. 247 str. wym. 11.1 / 17.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry.
Autorzy: Mateusz Siuchniński, Szymon Kobyliński; wyd. Książka i Wiedza 1971 r. 182 str. wym. 19.7 / 25.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. "Ilustrowana Kronika Polaków" ukazywała się wcześniej w odcinkach, na łamach "Expressu Wieczornego".
Studia. Polska Akademia Nauk Instytut Historii. Praca zbiorowa pod red. Ryszardy Czepulis-Rastenis; wyd. PWN 1981 r. 322 str. wym. 16.7 / 23.7 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. W treści: Malarze polscy w okresie od Oświecenia do Romantyzmu; Lekarze - emigranci polscy, pracujący we Francji po powstaniu listopadowym; Nauczycielstwo krakowskie w...
Autor: Andrzej Garlicki ; Wyd. Czytelnik, Warszawa 1988 r. 721 str. wym. 17.0 / 23.8 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan dobry.
items: 10 20 20 50
No products
Shipping 0.00 zł Total 0.00 zł
Cart
Check out
LP-records postcard post-card LP-record Schubert
Subscribe Unsubscribe