Welcome, Log in
All specials
AGNIESZKA
-- price: lowest first price: highest first name: A to Z name: Z to A in-stock first out-of-stock first sort by
Autor: Antoni Piskadło; wyd. Wiedza Powszechna 1988 r. 242 str. wym. 19.1 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, z obwolutą. Stan dobry plus. Wiele zdjęć czarno-białych wewnątrz.
Autor: Anatol Romski ; Wyd. Arkady, Warszawa 1973 r. 105 str. wym. 16.1 / 15.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. Wiele zdjęć czarno-białych wewnątrz. Streszczenia w jęz. angielskim, francuskim, rosyjskim, niemieckim.
Autor: Lech Szaraniec ; Wyd. Muzeum Śląskie, Katowice 1992 r. 402 str. wym. 30.1 / 21.1 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus ( jedynym mankamentem jest dedykacja długopisem na stronie tytułowej, poza tym książka jest bardzo ładna i czysta ). W środku znajduje się wiele czarno - białych ilustracji oraz mapy i herby miast.
Autor: Lech Szaraniec ; Wyd. Śląsk, Katowice 1983 r. 212 str. wym. 24.1 / 17.3 cm. Oprawa twarda. Stan dobry ( Od tyłu lekko rozdarte szycie ). Mapki i zdjęcia czarno-białe wewnątrz.
Autor: Aleksander Wojciechowski ; Wyd. Sztuka, Warszawa 1954 r. 38 str. + 76 czarno-białych ilustracji; wym. 17.0 / 24.2 cm. Oprawa twarda. Stan dobry ( uszkodzony grzbiet ). Rzecz o Rynku Starego Miasta Warszawy.
Autor: Mariusz Karpowicz ; wyd. PIW 1981 r. 292 str. wym. 17.3 / 24.7 cm. Oprawa twarda, z troszkę podniszczoną obwolutą. Stan dobry. Seria: Biblioteka Syrenki. Rysunki i zdjęcia czarno-białe w tekście. Rozprawy zawarte w niniejszym tomie łączą trzy czynniki: topograficzny - wszystkie zabytki, o których mowa powstały, bądź znajdują się w...
Autor: Jerzy Łanowski; wyd. Książka i Wiedza 1964 r. 219 str. wym. 11.5 / 14.6 cm. Oprawa broszurowa, ze skrzydełkami. Stan dobry ( ślady użycia na okładce ). Seria: Światowid. Biblioteczka popularno-naukowa pod red. A. Klubówny. W treści: Papirus z Aleksandrii; Schody ku słońcu; Mury, ogród i świątynia-wieża; Świątynia matki-zwierząt; W...
Autor: B. Paprocki, P. Pierściński, J. Siudowski, J. Kamoda ; Wyd. Artystyczno-graficzne, Kraków 1970 r. 20 str. wym. 16.0 / 15.0 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz.
Autor: Ryszard Rogiński ; Wyd. Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych, Warszawa 1990 r. 155 str. wym. 20.6 / 18.9 cm. Oprawa broszurowa, troszkę podniszczona. Stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz.
Autor: Edward Charytonow; wyd. WSIP 1978 r. 215 str. wym. 16.4 / 23.7 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Wiele rysunków i zdjęć czarno-białych wewnątrz.
items: 10 20 20 50
No products
Shipping 0.00 zł Total 0.00 zł
Cart
Check out
LP-records postcard post-card LP-record Schubert
Subscribe Unsubscribe