|
|
 |
Kategorie |
 |
 |
Książki Archeologia Architektura Beletrystyka światowa Biologia Chemia Czasopisma Dokument, literatura faktu Ekologia Ekonomia, polityka Encyklopedie Erotyka, seks Ezoteryka, parapsychologia Fantastyka Fantasy Filozofia, logika Fizyka, astronomia Fotografia Geografia Geologia Historia Historia II wojny światowej Historia Polski Hobby Horrory Informatyka Język angielski Język francuski Język hiszpański Język niemiecki Język rosyjski Języki pozostałe Komiksy Kulinaria Kultura Literatura dziecięca Literatura młodzieżowa Literatura polska Literatura popularnonaukowa Literatura wojenna Lotnictwo Mapy, plany, przewodniki Marynistyka Matematyka Medycyna Medycyna niekonwencjonalna Militaria, wojskowość Miniaturki książkowe Modelarstwo Motoryzacja Muzyka Paranauka Pedagogika Podręczniki i pomoce naukowe Poezja Poradniki Powieść historyczna Prawo Przygoda i podróże Psychologia Religia i mitologia Romanse, literatura kobieca Satyra, dowcip, humor Sensacja, kryminał, thiller Silesiana Socjologia Sport Sztuka Sztuki walki Technika Tematyka górska Teoria Literatury Varia ( Różności ) Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
|
Ebooki |
|
 |
|
|
 |
EBOOKI |
 |
|
|
|
 |
Alfabetyczny wykaz produktów |
 |
|
 |
Zbieraj punkty! |
 |
|
|
|
|
Biologia |
|
Biologia (z gr. βίος (bios) - życie i λόγος (logos) słowo, nauka, jest gałęzią nauki zajmującą się badaniem życia. Nauka ta skupia się na charakterystyce, klasyfikacji oraz zachowaniu organizmów żywych, jak również sposobem powstawania nowych gatunków oraz zależnościami między nimi a środowiskiem naturalnym. Biologia obejmuje szeroki wachlarz zagadnień badawczych, które są często postrzegane jako odrębne dyscypliny naukowe. Jednakże, wspólnie odwołują się one do fenomenu życia na tle różnych aspektów badawczych, od biofizyki do ekologii. |
|
 |
| |
Nazwa+ |
Kup teraz |
Cena |
|
Agrest, maliny. |
|
2,00 zł |
| Autor: Zdzisław Kawecki; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, Warszawa 1984 r. 32 str. Wym. 14.4 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Anatomia zwierząt. Tom 1, część II, III. |
|
25,00 zł |
| ( Aparat ruchowy ). Autor: Kazimierz Krysiak; wyd. Państwowe Wydawnictwo Naukowe 1987 r. 639 str. wym. 16.5 / 23.5 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. |
|
Atlas grzybów. |
|
11,00 zł |
| Autor: Bruno Hennig, przekład: Andrzej Nespiak; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne 1986 r. 104 str. + 125 rys. grzybów. wym. 12.4 / 20.0 cm. Oprawa twarda. Stan dobry. |
|
Atlas. Gady jadowite. |
|
16,00 zł |
| Autor: Wacław Jaroniewski, ilustracje: Władysław Siwek; wyd. Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych, Warszawa 1973 r. 99 str. plus 24 barwne tablice. Wym. 17.3 / 24.3 cm. Oprawa twarda, płócienna z obwolutą. Stan dobry plus. |
|
Biochemia ( Krótkie wykłady ). |
|
35,00 zł |
| Książka nowa. Autorzy: B.D. Hames, N.M. Hooper, przekład zbiorowy po redakcją: L. Hryniewieckiej i K. Ziemnickiego; Wyd. Naukowe PWN 2002 r. 491 str. wym. 16.8 / 23.8 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Biologia molekularna. |
|
35,00 zł |
| Autorzy: P.C. Turner, A.G. McLennan, A.D. Bates, M.R.H. White, przekład zbiorowy pod red: Jacka Augustyniaka i Jana Michejdy; Wyd. Naukowe PWN Warszawa 2002 r. 356 str. wym. 16.7 / 23.8 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Seria: Krótkie wykłady. |
|
Bluszcz, mahonia i inne. |
|
2,00 zł |
| Autor: Mieczysław Czekalski; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, Warszawa 1986 r. 46 str. Wym. 14.4 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Bluszcz, powojnik... |
|
2,00 zł |
| Autor: Mieczysław Czekalski; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, Warszawa 1986 r. 45 str. Wym. 14.4 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Błonczatka, tygrysówka... |
|
2,00 zł |
| Autor: Maria Piskornik; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, Warszawa 1986 r. 48 str. Wym. 14.4 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Botanika łąkarska. |
|
12,00 zł |
| Autor: Stanisław Włodarczyk; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, Warszawa 1984 r. 278 str. wym. 16.2 / 23.1 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Podręcznik dla techników rolniczych o specjalności łąkarskiej. |
|
Cebula, czosnek i inne. |
|
2,00 zł |
| Autor: Maria M. Dudek; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, Warszawa 1985 r. 30 str. Wym. 14.4 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Cięcie drzew i krzewów owocowych. |
|
17,00 zł |
| Autor: Heidrun Holzförster, przekład: Barbara Zych; wyd. Klub Dla Ciebie, Warszawa 2006 r. 148 str. wym. 17.5 / 22.0 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan bardzo dobry. Wiele zdjęć i ilustracji kolorowych w tekście. |
|
Czarnuszka-miechunka... |
|
2,00 zł |
| Autor: Mirosława Raducka-Mynett; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, Warszawa 1986 r. 41 str. + kolorowe zdjęcia. Wym. 14.4 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Dżungla (encyklopedia dzikich zwierząt). |
|
25,00 zł |
| Larousse. Praca zbiorowa; wyd. Delta 1992 r., 167 str. wym. 24.0 / 30.4 cm. Bogato ilustrowany album w twardej, lakierowanej oprawie. Stan bardzo dobry. |
|
Encyklopedia roślin ogrodowych. Aranżacje. |
|
35,00 zł |
| Praca zbiorowa, przekład: E.A. Styś; wyd. ARTI, Warszawa 2005 r. 347 str. wym. 21.7 / 28.3 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan bardzo dobry ( jedyna wada: mała dedykacja na stronie przedtytułowej ). Świetne opracowanie dla miłośników ogrodów, zdobione wieloma kolorowymi zdjęciami. Ta unikalna książka pozwoli zapoznać się z najwspanialszymi pomysłami aranżacji różnych stylów ogrodów. |
|
Genetyka ( Krótkie wykłady ). |
|
30,00 zł |
| Autorzy: P.C. Winter, G.I. Hickey, H.L. Flether, przekład zbiorowy pod red. Wiesława Prus-Głowackiego; Wyd. Naukowe PWN 2004 r. wydanie drugie, poprawione i unowocześnione; 447 str. wym. 16.8 / 23.8 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Seria: Krótkie wykłady. |
|
Gościnna pustynia. |
|
8,00 zł |
| Autor: Paul Bennet, przekład: Szarlotta Gutowska i Adrianna Wosiek; wyd. PANTEON PPHiU s.c. 2001 r. 33 str. wym. 16.9 / 24.2 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Książeczka bogato ilustrowana. Seria z żółwiem. Przegląd wszystkich przejawów życia na pustyni. |
|
Goździki w ogródku. |
|
2,00 zł |
| Autor: Kazimierz Mynett; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, Warszawa 1985 r. 44 str. Wym. 14.4 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Groch, fasola, bób.... |
|
2,00 zł |
| Autor: Brygida Wierzbicka; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, Warszawa 1984 r. 44 str. Wym. 14.4 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Ilustrowana encyklopedia dzikich zwierząt, tom 1. |
|
10,00 zł |
| Gromada: ssaki, rząd: mięsożerne, rodziny: Łasicowate, szopowate i pandy. Praca zbiorowa, przekład: Tadeusz Kaleta, Krzysztof Teisseyre; wyd. Amber 1991 r. 120 str. Wym. 21.0 / 26.6 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Wydanie bogato ilustowane. Stan dobry. |
|
Ilustrowana encyklopedia dzikich zwierząt, tom 2. |
|
10,00 zł |
| Gromada: ssaki, rząd: mięsożerne, rodziny: szopowate i pandy, niedźwiedziowate, łaszowate, hienowate, psowate. Praca zbiorowa, przekład: Tadeusz Kaleta; wyd. Amber 1991 r. 120 str. Wym. 21.0 / 26.6 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Wydanie bogato ilustowane. Stan prawie bardzo dobry. |
|
Ilustrowany słownik botaniczny. |
|
10,00 zł |
| Autor: Andrew Sugden, przekład: Bronisław Wojtuń i Ludwik Żołnierz; wyd. Ossolineum 1996 r. 200 str. wym. 12.8 / 18.9 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan dobry plus. Objaśnione i zilustrowane podstawy botaniki. |
|
Inspekt w ogródku. |
|
2,00 zł |
| Autor: Elżbieta Traczewska-Zych; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, Warszawa 1986 r. 40 str. Wym. 14.4 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Kawa, granat, ananas... |
|
2,00 zł |
| Autor: Szczepan A. Pieniążek; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, Warszawa 1988 r. 48 str. Wym. 14.4 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Konie i kuce. |
|
6,00 zł |
| Autor: Christiane Goh, przekład: J. Kulisiewicz, J. Łojek; wyd. Oficyna Wydawnicza Multico 1995 r. 96 str. wym. 9.6 / 17.3 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. Przewodnik kieszonkowy bogato ilustrowany z serii: Świat przyrody. |
| Wyświetlanie od 1 do 25 (z 77 pozycji) |
Stron: 1 |
|
 |
 Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa.
14,00 zł 12,00 zł |
 Okinawa 1945.
12,00 zł 10,00 zł |
 Marketing partyzancki.
16,00 zł 14,00 zł |
 Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.
8,00 zł 6,00 zł |
 Cayce odpowiada.
20,00 zł 18,00 zł |
 Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
14,00 zł 12,00 zł |
|
|
|
 |
Znajdź! |
 |
|
 |
Wyszukaj z Google |
 |
|
 |
Informacje |
 |
|
 |
Odwiedź nasze forum! |
 |
|
 |
Ostatnie artykuły |
 |
|
 |
 |
Szybki kontakt |
 |
|
 |
Ciekawe Strony |
 |
|
|
|
|
|
|