|
|
 |
Kategorie |
 |
 |
Książki Archeologia Architektura Beletrystyka światowa Biologia Chemia Czasopisma Dokument, literatura faktu Ekologia Ekonomia, polityka Encyklopedie Erotyka, seks Ezoteryka, parapsychologia Fantastyka Fantasy Filozofia, logika Fizyka, astronomia Fotografia Geografia Geologia Historia Historia II wojny światowej Historia Polski Hobby Horrory Informatyka Język angielski Język francuski Język hiszpański Język niemiecki Język rosyjski Języki pozostałe Komiksy Kulinaria Kultura Literatura dziecięca Literatura młodzieżowa Literatura polska Literatura popularnonaukowa Literatura wojenna Lotnictwo Mapy, plany, przewodniki Marynistyka Matematyka Medycyna Medycyna niekonwencjonalna Militaria, wojskowość Miniaturki książkowe Modelarstwo Motoryzacja Muzyka Paranauka Pedagogika Podręczniki i pomoce naukowe Poezja Poradniki Powieść historyczna Prawo Przygoda i podróże Psychologia Religia i mitologia Romanse, literatura kobieca Satyra, dowcip, humor Sensacja, kryminał, thiller Silesiana Socjologia Sport Sztuka Sztuki walki Technika Tematyka górska Teoria Literatury Varia ( Różności ) Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
|
Ebooki |
|
 |
|
|
 |
EBOOKI |
 |
|
|
|
 |
Alfabetyczny wykaz produktów |
 |
|
 |
Zbieraj punkty! |
 |
|
|
|
|
Chemia |
|
Chemia (grec. χημεία (chemeia)) to nauka zajmująca się prawami, według których atomy łączą się w trwałe struktury powiązane wiązaniami chemicznymi zwane związkami chemicznymi oraz przemianami jednych związków w drugie na drodze reakcji chemicznych. Chemia zajmuje się także rozmaitymi własnościami substancji wynikającymi bezpośrednio z ich budowy atomowej. Ważną dziedziną chemii oraz fizyki jest też wiedza o promieniotwórczości. |
|
 |
| |
Nazwa+ |
Kup teraz |
Cena |
|
Chemia ( Encyklopedia techniki ). |
|
16,00 zł |
| Praca zbiorowa pod red. Władysława Gajewskiego. Wyd. Naukowo-Techniczne 1966 r. 850 str. wym. 17.5 / 24.4 cm. Oprawa twarda, stan dobry. |
|
Chemia fizyczna. Krótkie wykłady. |
|
35,00 zł |
| Książka nowa. Autorzy: A.G. Whittaker, A.R. Mount, M.R. Heal, przekład: Małgorata Galus; wyd. PWN 2003 r. 315 str. wym. 16.8 / 23.8 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Chemia organiczna - W.G. Żiriakow. |
|
12,00 zł |
| Autor: W.G. Żiriakow, przekład: Henryk Najberg; Wyd. Naukowo-Techniczne 1981 r. 341 str. wym. 16.0 / 23.7 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. W treści: Związki acykliczne; Związki wielkocząsteczkowe; Podstawy chemiczne działalności życiowej; Substancje fizjologicznie czynne. |
|
Chemia organiczna t. 5. J.MacMurry |
|
40,00 zł |
| Książka nowa. Autor: John MacMurry, przekład: W. Boczoń, H. Koroniak, J. Milecki; wyd. PWN 2003 r. Strony od 1059 do 1358. Wym. 17.6 / 24.6 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Chemia organiczna. |
|
19,00 zł |
| Autor: Stefan Nyrek; wyd. PWN 1974 r. 473 str. wym. 16.3 / 23.9 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry, podniszczona okładka. |
|
Chemiczne kółko zainteresowań w szkole średniej. |
|
8,00 zł |
| Autor: Jerzy Stobiński; wyd. WSIP 1975 r. 159str. wym. 14.5 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry ( niewielki, mało widoczny ślad po zawilgoceniu u dołu bloku stron ). W treści: Praca z uczniem uzdolnionym; Cel, treści i formy kółka chemicznego; Popularyzacja wiedzy chemicznej; Konfrontacje; Zajęcia laboratoryjne; Przygotowanie do Olimpiady Chemicznej; Klub filmowców; Wieczór ciekawej chemii; Zakończenie. |
|
Ciekawa chemia. |
|
12,00 zł |
| Autor: Jerzy Stobiński; wyd. Iskry, Warszawa 1981 r. 223 str. wym. 12.2 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, z obwolutą. Stan dobry. W treści: Pierwiastki; Woda; Związki chemiczne; Chemia wokół nas; Ziemia jest jedna; Świat niewidzialny. |
|
Ćwiczenia z chemii ogólnej... |
|
14,00 zł |
| ...dla studentów inżynierii materiałowej i metalurgii. Praca zbiorowa pod redakcją: Danuty Krupkowej; Wyd. Politechniki Śląskiej 2002 r. 148 str. wym. 17.0 / 24.1 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry ( ślady użycia na okładce ). |
|
Kryształy molekularne. |
|
16,00 zł |
| Autor: A.I. Kitajgorodzki, przekład: J. Rohleder, T. Luty, B. Jakubowski, J. Sworakowski; wyd. PWN 1976 r. 447 str. wym. 16.8 / 24.0 cm. Oprawa broszurowa. Stan prawie bardzo dobry. W treści: Struktura kryształów; Energia sieci; Dynamika sieci; Metody badania struktury i ruchów cząsteczek w kryształach; Pomiar wielkości termodynamicznych; Termodynamika; Konformacje cząsteczek organicznych; Konformacje makrocząsteczek i biopolimerów. |
|
Mały słownik chemii praktycznej. |
|
14,00 zł |
| Praca zbiorowa. Redaktor naczelny: Jerzy Chodkowski; wyd. Wiedza Powszechna 1975 r. 487 str. wym. 12.9 / 20.0 cm. Oprawa twarda, z podniszczoną obwolutą. Stan dobry. |
|
Mineralogia techniczna. |
|
25,00 zł |
| Autor: Andrzej Szymański; wyd. PWN 1997 r. 459 str. wym. 19.8 / 25.0 cm. Twarda, lakierowana oprawa. Stan bardzo dobry. W treści: Wprowadzenie; Mineralogia tworzyw przemysłowych; Mineralogiczna analiza i interpretacja procesów przemysłowych; Organizacja pracy w przemysłowych laboratoriach mineralogicznych; Międzynarodowa Rada Rozwoju Mineralogii Stosowanej - ICAM; Zestawienie wybranych parametrów fizycznych minerałów, surowców i faz powstałych w procesach przemysłowych. |
|
Obliczenia w chemii analitycznej. |
|
25,00 zł |
| Książka nowa. Autorzy: A. Cygański, B. Ptaszyński, J. Krystek; Wyd. Naukowo - Techniczne 2000 r. 518 str. wym. 14.4 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Pracownia chemiczna. Analiza techniczna. |
|
18,00 zł |
| Autorzy: B. Klepaczko - Filipiak, J. Łoin; wyd. WSIP 1998 r. 336 str. wym.16.7 / 23.8 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. |
|
Wędrówka w krainę chemii. |
|
12,00 zł |
| Autor: Roman Kapuściński; wyd. WSIP 1988 r. 216 str. wym. 14.5 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. W treści: Pierwiastki chemiczne; Związki chemiczne; Wewnętrzna budowa materii; Reakcje chemiczne; Praktyczne znaczenie wzorów i równań chemicznych; Zjawiska elektrochemiczne; Chemia a żywność; Chemia a odzież; Chemia w budownictwie; Chemia a higiena osobista; Chemia a medycyna; Chemia w motoryzacji; Chemia a materiały wybuchowe; Chemia a ochrona środowiska naturalnego. |
| Wyświetlanie od 1 do 14 (z 14 pozycji) |
Stron: 1 |
|
 |
 Cayce odpowiada.
20,00 zł 18,00 zł |
 Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa.
14,00 zł 12,00 zł |
 Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
14,00 zł 12,00 zł |
 Marketing partyzancki.
16,00 zł 14,00 zł |
 Historia literatury niepodległej Polski ( z wypisami ).
18,00 zł 16,00 zł |
 Krój odzieży dziecięcej.
10,00 zł 8,00 zł |
|
|
|
 |
Znajdź! |
 |
|
 |
Wyszukaj z Google |
 |
|
 |
Informacje |
 |
|
 |
Odwiedź nasze forum! |
 |
|
 |
Ostatnie artykuły |
 |
|
 |
 |
Szybki kontakt |
 |
|
 |
Ciekawe Strony |
 |
|
|
|
|
|
|