E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
      Książki Antykwariat Słówko            Pocztówki Antykwariat Słówko            Płyty winylowe Antykwariat Słówko     
Moje konto Koszyk Zamówienie
Promocje więcej
Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.
Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.
8,00 zł
6,00 zł
Kategorie
Książki
  Archeologia
  Architektura
  Beletrystyka światowa
  Biologia
  Chemia
  Czasopisma
  Dokument, literatura faktu
  Ekologia
  Ekonomia, polityka
  Encyklopedie
  Erotyka, seks
  Ezoteryka, parapsychologia
  Fantastyka
  Fantasy
  Filozofia, logika
  Fizyka, astronomia
  Fotografia
  Geografia
  Geologia
  Historia
  Historia II wojny światowej
  Historia Polski
  Hobby
  Horrory
  Informatyka
  Język angielski
  Język francuski
  Język hiszpański
  Język niemiecki
  Język rosyjski
  Języki pozostałe
  Komiksy
  Kulinaria
  Kultura
  Literatura dziecięca
  Literatura młodzieżowa
  Literatura polska
  Literatura popularnonaukowa
  Literatura wojenna
  Lotnictwo
  Mapy, plany, przewodniki
  Marynistyka
  Matematyka
  Medycyna
  Medycyna niekonwencjonalna
  Militaria, wojskowość
  Miniaturki książkowe
  Modelarstwo
  Motoryzacja
  Muzyka
  Paranauka
  Pedagogika
  Podręczniki i pomoce naukowe
  Poezja
  Poradniki
  Powieść historyczna
  Prawo
  Przygoda i podróże
  Psychologia
  Religia i mitologia
  Romanse, literatura kobieca
  Satyra, dowcip, humor
  Sensacja, kryminał, thiller
  Silesiana
  Socjologia
  Sport
  Sztuka
  Sztuki walki
  Technika
  Tematyka górska
  Teoria Literatury
  Varia ( Różności )
  Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
Ebooki
Przejdź do...
EBOOKI
Nowości więcej
Mistyfikacje - J. Sawaszkiewicz.
Mistyfikacje - J. Sawaszkiewicz.
6,00 zł
Alfabetyczny wykaz produktów
A | B | C | Ć | D | E | F | G
H | I | J | K | L | Ł | M | N
O | Ó | P | Q | R | S | Ś | T
U | V | W | X | Y | Z | Ź | Ż | Pełny wykaz alfabetyczny
Zbieraj punkty!
ZBIERAJ PUNKTY ZA ZAKUPY
Program Partnerski
"Zbieraj Punkty"


Historia Polski

Historia Polski obejmuje dzieje państwa i narodu polskiego od X do XXI wieku.

    Nazwa+   Kup teraz   Cena 
 Bitwa pod Racławicami.   Bitwa pod Racławicami.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Jan Lubicz-Pachoński; wyd. PWN 1986 r. 142 str.+ mapy. Wym. 14.3 / 20.2 cm. Oprawa broszurowa, z obwolutą. Stan dobry plus. Wewnątrz kolorowe reprodukcje. 
 Cenniejsze od złota.   Cenniejsze od złota.  Kup teraz!   6,00 zł 
 Z dziejów polskiego hutnictwa żelaza. Autorzy: Andrzej Jezierski, Stanisław M. Zawadzki; wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1961 r. 256 str. wym. 11.7 / 14.6 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Światowid. Biblioteczka Popularnonaukowa. 
 Delfina i inne.   Delfina i inne.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autor: Bożena Krzywobłocka; wyd. Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, Warszawa 1974 r. 317 str. wym. 12.9 / 20.2 cm. Oprawa twarda, z lakierowaną obwolutą. Stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. Zbiór esejów. Opierając się na dokumentach i źródłach z epoki książka wyjaśnia XIX-wieczne legendy kulturalne i obyczajowe. 
 Dwa wrześnie.   Dwa wrześnie.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autor: Halina Krahelska; wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1983 r. 157 str. wym. 12.0 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. W książce przedstawione są wspomnienia kobiet biorących udział w walkach we wrześniu 1939 r. i w sierpniu - wrześniu 1944 r. 
 Dzieje szkoły rycerskiej.   Dzieje szkoły rycerskiej.  Kup teraz!   6,00 zł 
 Autor: Joanna Zimińska; wyd. Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych 1972 r. wydanie pierwsze; 72 str. wym. 14.4 / 20.7 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Ilustracje czarno-białe wewnątrz. 
 Epizod reformacyjny.   Epizod reformacyjny.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Wacław Urban, wyd. KAW RSW "Prasa - Książka - Ruch" 1988 r. 80 str. wym. 20.1 / 26.4 cm. Oprawa broszurowa. Seria: Dzieje Narodu i Państwa Polskiego. Stan dobry plus. 
 Generał Iwanow zaprasza.   Generał Iwanow zaprasza.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Przywódcy podziemnego państwa polskiego przed sądem moskiewskim. Autor: Eugeniusz Duraczyński; wyd. Alfa, Warszawa 1989 r. 215 str. wym. 14.5 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. 
 Generałowie II Rzeczypospolitej.   Generałowie II Rzeczypospolitej.  Kup teraz!   20,00 zł 
 Autor: Zbigniew Mierzwiński; wyd. Wydawnictwo Polonia, Warszawa 1990 r. 368 str. plus czarno-białe fotografie; wym. 14.5 / 20.4 cm; oprawa broszurowa; stan dobry. 
 Geneza i obalenie Konstytucji 3 Maja.   Geneza i obalenie Konstytucji 3 Maja.  Kup teraz!   13,00 zł 
 Autor: Jerzy Łojek; Wyd. Lubelskie 1986 r. 559 str. wym. 14.3 / 20.3 cm. Oprawa broszurowa, z obwolutą, stan dobry. Liczne zdjęcia czarno-białe wewnątrz. Polityka zagraniczna Rzeczypospolitej 1787 - 1792. 
 Historia Polski, 4 tomy.   Historia Polski, 4 tomy.  Kup teraz!   32,00 zł 
 Praca zbiorowa; wyd. PWN 1987 r. ( t. 1. do 1505 r. 254 str. t. 2. 1505-1764, 320 str. t. 3. 1764-1864, 349 str. t. 4.1864-1948, 480 str. ) wym. 14.4 / 20.1 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry ( okładki troszkę podniszczone ). 
 Hugo Kołłątaj ( M.J. Lech ).   Hugo Kołłątaj ( M.J. Lech ).  Kup teraz!   6,00 zł 
 Autor: Marian J. Lech; wyd. Książka i Wiedza 1973 r. 429 str. wym. 11.4 / 14.5 cm. Oprawa broszurowa, ze skrzydełkami. Stan dobry. Liczne zdjęcia wewnątrz. Seria: "Światowid" Biblioteczka popularnonaukowa pod red. A. Klubówny. 
 Ilustrowana kronika Polaków.   Ilustrowana kronika Polaków.  Kup teraz!   15,00 zł 
 Autorzy: Mateusz Siuchniński, Szymon Kobyliński; wyd. Książka i Wiedza 1971 r. 182 str. wym. 19.7 / 25.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. "Ilustrowana Kronika Polaków" ukazywała się wcześniej w odcinkach, na łamach "Expressu Wieczornego". 
 Inteligencja polska XIX i XX w.   Inteligencja polska XIX i XX w.  Kup teraz!   25,00 zł 
 Studia. Polska Akademia Nauk Instytut Historii. Praca zbiorowa pod red. Ryszardy Czepulis-Rastenis; wyd. PWN 1981 r. 322 str. wym. 16.7 / 23.7 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. W treści: Malarze polscy w okresie od Oświecenia do Romantyzmu; Lekarze - emigranci polscy, pracujący we Francji po powstaniu listopadowym; Nauczycielstwo krakowskie w okresie autonomii; Rodowód społeczny duchowieństwa polskiego diecezji chełmińskiej drugiej poł. XIX w. Pokolenie Szkoły Głównej; Wokół "Przeglądu Poznańskiego"; Drogi życiowe profesorów przed... 
 Iwonicz Zdrój - monografia.   Iwonicz Zdrój - monografia.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Praca zbiorowa; wyd. Nakładem Przedsiębiorstwa Państwowego "Uzdrowisko Iwonicz" i Towarzystwa Przyjaciół Iwonicza 1984 r. wydanie drugie; 232 str. wym. 19.3 / 24.3 cm. Oprawa twarda, z lekko podniszczoną obwolutą. Stan dobry. Wiele zdjęć czarno-białych wewnątrz. 
 Kazimierz Siemienowicz ( ok. 1600 - ok. 1651 )   Kazimierz Siemienowicz ( ok. 1600 - ok. 1651 )  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Tadeusz Nowak; wyd. Ministerstwa Obrony Narodowej, Warszawa 1969 r. wydanie pierwsze; 187 str. wym. 10.0 / 15.5 cm. Oprawa twarda. Stan dobry plus. Seria: Bitwy, kampanie, dowódcy. 
 Komisja Edukacji Narodowej.   Komisja Edukacji Narodowej.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Autor: Bogdan Suchodolski; wyd. Wiedza Powszechna, 1973 r. 263 str. plus wkładka z ilustracjami; wym. 11.1 / 17.4 cm. Oprawa broszurowa; stan dobry. Książeczka z serii OMEGA podejmująca temat Komisji edukacji Narodowej na tle roli oświaty w dziejowym rozwoju polski. 
 Konrad Prószyński ( Kazimierz Promyk ).   Konrad Prószyński ( Kazimierz Promyk ).  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autor: Szczepan Lewicki; wyd. Prószyński i S-ka 1996 r. 292 str. wym. 14.2 / 20.2 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Konrad Prószyński, znany także jako Kazimierz Promyk (takim pseudonimem literackim opatrywał swoje książki) - stworzył elementarz obrazkowy; założył oraz redagował i wydawał "Gazetę Świąteczną". Autor - wnuk bohatera monografii - pamięta z dzieciństwa opowieści o tym, jak walczył z carską cenzurą, aby wolno mu było pisać o Polsce i jej historii zarówno w gazecie, jak i w corocznie wydawanym kalendarzu "Gość". 
 Królewięta na Tulczynie.   Królewięta na Tulczynie.  Kup teraz!   6,00 zł 
 Autor: Donata Ciepieńko-Zielińska; wyd. Książka i Wiedza 1962 r. 292 str. wym. 11.4 / 14.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. Seria: Światowid Biblioteczka Popularnonaukowa. 
 Królów polskich przypadki.   Królów polskich przypadki.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autor: Ludwik Stomma, ilustracje: Antoni Chodorowski; wyd. Oficyna Wydawnicza BGW, Warszawa 1993 r. 175 str. wym. 16.0 / 23.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan prawie bardzo dobry. 
 Książęta piastowscy wielkopolski.   Książęta piastowscy wielkopolski.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Autor: Zygmunt Boras; Wyd. Poznańskie 1983 r. 201 str. wym. 12.2 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, z lakierowaną obwolutą. Stan dobry ( dedykacja na stronie tytułowej ). 
 Księża wobec bezpieki.   Księża wobec bezpieki.  Kup teraz!   29,00 zł 
 Ksiązka nowa. Autor: Tadeusz Isakowicz-Zaleski; wyd. Znak, Kraków 2007 r. 589 str. wym. 15.7 / 22.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Efekt badań prowadzonych przez autora w archiwach IPN. Dotyczyły one inwiligacji krakowskiego Kościoła przez UB i SB. Opisuje on postawy duchowieństwa katolickiego wobec działań komunistycznej bezpieki. 
 Kwatera 139, 2 tomy.   Kwatera 139, 2 tomy.  Kup teraz!   20,00 zł 
 Opowieść o marszałku Rydzu-Śmigłym. Autor: Cezary Leżeński; Wyd. Lubelskie 1989 r. 363 i 328 str. wym. 14.4 / 20.3 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. 
 Listopad 1918 we wspomnieniach i relacjach.   Listopad 1918 we wspomnieniach i relacjach.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Wybór, opracowanie i wstęp: Piotr Łosowski, Piotr Stawecki; wyd. Ministerstwa Obrony Narodowej 1988 r. 318 str. wym. 14.2 / 20.0 cm. Oprawa broszurowa, z lakierowaną obwolutą. Stan dobry plus. 
 Listopad 1918.   Listopad 1918.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Autor: Janusz Żarnowski; wyd. Interpress, Warszawa 1982 r. 216 str. wym. 12.3 / 19.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. Seria: Panorama dziejów Polski. Fakty i mity. 
 Mały słownik historii Polski.   Mały słownik historii Polski.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Autor: Witold Sienkiewicz; wyd. Wiedza Powszechna 1991 r. 251 str. wym. 14.7 / 21.2 cm. Twarda oprawa, bez obwoluty. Stan dobry. 
Wyświetlanie od 1 do 25 (z 70 pozycji) Stron:  1  2  3  [Następna >>] 
Promocje więcej
Okinawa 1945.
Okinawa 1945.
12,00 zł  10,00 zł
Marketing partyzancki.
Marketing partyzancki.
16,00 zł  14,00 zł
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
16,00 zł  14,00 zł
Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
14,00 zł  12,00 zł
Neurobiologia ( Krótkie wykłady ).
Neurobiologia ( Krótkie wykłady ).
40,00 zł  38,00 zł
Krój odzieży dziecięcej.
Krój odzieży dziecięcej.
10,00 zł  8,00 zł
Znajdź!
Szukana fraza, autor, tytuł, wydawnictwo:
Zakres cenowy:
do
Wybierz kategorię
włącznie z podkategoriami
Pomoc [?]
Wyszukaj z Google
Informacje
Regulamin
Skup książek
Wysyłka i płatności.
Biuletyn
Napisz do nas
Odwiedź nasze forum!
Forum
Ostatnie artykuły
NA POCZĄTKU BYŁO JEDNAK ŚWIATŁO
KONKURS !
ZWIĄZKI I ZNACZENIA
KARNE ZADANIE
Przeczytaj inne artykuły
Szybki kontakt
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji:
Moje Gadu-Gadu: 646295
My status
Skype status

e-mail: slowko@go3.pl
tel: 0508069007

AGNIESZKA NIECHCIAŁ

Ciekawe Strony
Racjonalista.pl
( zobacz artykuły )

eFKa Fundacja Kobieca
Federacja na rzecz kobiet i planowania rodziny
Pracownia Pytań Granicznych
deviantART
fotogalerie.pl
płatności.pl
DotPay
Katalog stron internetowych Katalog Sklepów Dedo Sklepy internetowe Baza Firm Katalog Stron Antykwariat księgarnia SŁÓWKO
Księgarnie toplista katalog stron internetowych www Katalog Stron  Katalog Dobrych Stron