|
|
 |
Kategorie |
 |
 |
Książki Archeologia Architektura Beletrystyka światowa Biologia Chemia Czasopisma Dokument, literatura faktu Ekologia Ekonomia, polityka Encyklopedie Erotyka, seks Ezoteryka, parapsychologia Fantastyka Fantasy Filozofia, logika Fizyka, astronomia Fotografia Geografia Geologia Historia Historia II wojny światowej Historia Polski Hobby Horrory Informatyka Język angielski Język francuski Język hiszpański Język niemiecki Język rosyjski Języki pozostałe Komiksy Kulinaria Kultura Literatura dziecięca Literatura młodzieżowa Literatura polska Literatura popularnonaukowa Literatura wojenna Lotnictwo Mapy, plany, przewodniki Marynistyka Matematyka Medycyna Medycyna niekonwencjonalna Militaria, wojskowość Miniaturki książkowe Modelarstwo Motoryzacja Muzyka Paranauka Pedagogika Podręczniki i pomoce naukowe Poezja Poradniki Powieść historyczna Prawo Przygoda i podróże Psychologia Religia i mitologia Romanse, literatura kobieca Satyra, dowcip, humor Sensacja, kryminał, thiller Silesiana Socjologia Sport Sztuka Sztuki walki Technika Tematyka górska Teoria Literatury Varia ( Różności ) Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
|
Ebooki |
|
 |
|
|
 |
EBOOKI |
 |
|
|
|
 |
Alfabetyczny wykaz produktów |
 |
|
 |
Zbieraj punkty! |
 |
|
|
|
|
Hobby |
|
Hobby (pasja, pot. konik) - praca wykonywana w czasie wolnym od obowiązków dla relaksu. Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w danej dziedzinie, doskonaleniem swoich umiejętności w pewnym określonym zakresie, albo też nawet z zarobkiem - głównym celem pozostaje jednak przyjemność płynąca z uprawiania hobby. |
|
 |
| |
Nazwa+ |
Kup teraz |
Cena |
|
Dzianina na jesień życia. |
|
10,00 zł |
| Autor: Irena Szymańska; wyd. WATRA 1989 r. 103 str. + kolorowe zdjęcia. Wym. 21.1 / 29.7 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Liczne wzory, przykłady robótek i konkretne dzianiny. |
|
Dzianina z resztek włóczki. |
|
8,00 zł |
| Autorzy: Ewa Gorzelany, Wioletta Piwońska; Wyd. Spółdzielcze 1984 r. 168 str. + zdjęcia kolorowe. Oprawa broszurowa, stan dobry. Przykłady wzorów i konkretnych dzianin na zdjęciach. |
|
Dziesięć wieków pieniądza polskiego. |
|
10,00 zł |
| Autor: Henryk Cywiński; wyd. Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza 1987 r. 246 str. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Wkładki zdjęć czarno-białych wewnątrz. |
|
Dziewiarka doskonała. |
|
8,00 zł |
| Autor: Bożena Jeske; wyd. WATRA 1989 r. 144 str. + zdjęcia czarno-białe. Oprawa broszurowa, stan dobry. Przykłady wzorów i konkretnych dzianin na zdjęciach. |
|
Filatelistyka praktyczna. |
|
10,00 zł |
| Autor: Maria Groer; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza 1978 r. 152 str. wym. 16.7 / 23.7 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Hodowla zwierząt futerkowych. |
|
16,00 zł |
| Autor: Władysław Herman; wyd. PWN 1986 r. 291 str. + 76 czarno-białych fotografii; wym. 16.6 / 23.8 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Katalog monet polskich... ( 1993 r. ) |
|
6,00 zł |
| ... obiegowych i kolekcjonerskich od 1916. Autor: Janusz Parchimowicz; wyd. NEFRYT 1993 r. 207 str. wym. 11.5 / 17.9 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Katalog monet polskich... ( 1997 r. ) |
|
10,00 zł |
| ... obiegowych i kolekcjonerskich od 1916 r. Autor: Janusz Parchimowicz; wyd. NEFRYT 1997 r. 264 str. wym. 11.5 / 18.0 cm. oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Katalog polskich znaczków pocztowych 2001 r. Tom 1. |
|
12,00 zł |
| Tom 1: Znaczki opłaty, urzędowe i dopłaty. Wyd. Fisher 2001 r. 401 str. wym. 14.6 / 21.1 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Wiele kolorowych zdjęć wewnątrz. |
|
Krakowski Ruch Filatelistyczny 1893-1968. |
|
12,00 zł |
| Praca zbiorowa; Wyd. Artystyczno-Graficzne Kraków 1968 r. 239 str. wym. 20.5 / 19.2 cm. Oprawa twarda, z lekko podniszczoną obwolutą. Wiele zdjęć czarno-białych wewnątrz. W treści: Historia krakowskich stowarzyszeń filatelistycznych; Dorobek minionych lat; Kraków w historii poczty oraz w pamiątkach pocztowych i filatelistycznych; Statystyka jubileuszowa. |
|
Malujemy i rysujemy. Przewodnik po malarstwie i rysunku. |
|
20,00 zł |
| Przewodnik młodego plastyka: materiały, techniki, projekty. Praca zbiorowa, przekład: Magdalena Kuklińska; wyd. Arkona, Warszawa 1995 r. 93 str. wym. 21.5 / 28.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Mini encyklopedia - filatelistyka. |
|
14,00 zł |
| Praca zbiorowa; wyd. SIGMA NOT Sp. z o.o. Warszawa 1992 r. 173 str. wym. 22.3 / 20.1 cm. Oprawa twarda, z obwolutą. Stan dobry. Wiele zdjęć wewnątrz. |
|
Ogród wypoczynkowy. |
|
14,00 zł |
| Autor: Franz Ehmke, przekład: Margarita Siewniak, Marek Siewniak; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne 1983 r. 237 str. wym. 17.0 / 23.5 cm. Oprawa twarda, stan dobry ( troszkę przybrudzona okładka ). Wiele rysunków i zdjęc wewnątrz. W treści: Co trzeba rozważyć zakładając ogród? Trochę teorii projektowania; Zakładanie ogrodu; Prace pielęgnacyjne; Przykłady ogrodów; Dobór roślin do ogrodów wypoczynkowych. |
|
Podróże w świecie znaczków. |
|
14,00 zł |
| Autorzy: Otton Gross, Kazimierz Gryżewski; wyd. Glob, Szczecin 1987 r. 451 str. wym. 12.0 / 19.2 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Seria: Moje hobby to.... Zdjęcia czarno-białe i rysunki wewnątrz. |
|
Polskie karty telefoniczne katalog 97/98. |
|
6,00 zł |
| Autorzy: M. Ćwikowska, W. Ćwikowski; wyd. Ośrodek Wydawniczy "Augustana" Biesko-Biała 1997 r. 77 str. wym. 14.1 / 22.1 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. |
|
Zabawy z latawcami. |
|
14,00 zł |
| Klub Sprawnych Rąk. Autor: Paweł Elsztein; Wyd. Spółdzielcze 1988 r. 112 str. wym. 21.3 / 19.8 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Wszystko o latawcach: historii podniebnych zabaw, konstruowaniu latawców i organizowanych świętach z ich udziałem. |
| Wyświetlanie od 1 do 16 (z 16 pozycji) |
Stron: 1 |
|
 |
 Elementy algebry wyższej.
35,00 zł 33,00 zł |
 Dowcip surowo wzbroniony.
10,00 zł 8,00 zł |
 Marketing partyzancki.
16,00 zł 14,00 zł |
 Cayce odpowiada.
20,00 zł 18,00 zł |
 Neurobiologia ( Krótkie wykłady ).
40,00 zł 38,00 zł |
 Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
16,00 zł 14,00 zł |
|
|
|
 |
Znajdź! |
 |
|
 |
Wyszukaj z Google |
 |
|
 |
Informacje |
 |
|
 |
Odwiedź nasze forum! |
 |
|
 |
Ostatnie artykuły |
 |
|
 |
 |
Szybki kontakt |
 |
|
 |
Ciekawe Strony |
 |
|
|
|
|
|
|