|
|
 |
Kategorie |
 |
 |
Książki Archeologia Architektura Beletrystyka światowa Biologia Chemia Czasopisma Dokument, literatura faktu Ekologia Ekonomia, polityka Encyklopedie Erotyka, seks Ezoteryka, parapsychologia Fantastyka Fantasy Filozofia, logika Fizyka, astronomia Fotografia Geografia Geologia Historia Historia II wojny światowej Historia Polski Hobby Horrory Informatyka Język angielski Język francuski Język hiszpański Język niemiecki Język rosyjski Języki pozostałe Komiksy Kulinaria Kultura Literatura dziecięca Literatura młodzieżowa Literatura polska Literatura popularnonaukowa Literatura wojenna Lotnictwo Mapy, plany, przewodniki Marynistyka Matematyka Medycyna Medycyna niekonwencjonalna Militaria, wojskowość Miniaturki książkowe Modelarstwo Motoryzacja Muzyka Paranauka Pedagogika Podręczniki i pomoce naukowe Poezja Poradniki Powieść historyczna Prawo Przygoda i podróże Psychologia Religia i mitologia Romanse, literatura kobieca Satyra, dowcip, humor Sensacja, kryminał, thiller Silesiana Socjologia Sport Sztuka Sztuki walki Technika Tematyka górska Teoria Literatury Varia ( Różności ) Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
|
Ebooki |
|
 |
|
|
 |
EBOOKI |
 |
|
|
|
 |
Alfabetyczny wykaz produktów |
 |
|
 |
Zbieraj punkty! |
 |
|
|
|
|
Język niemiecki. |
|
Książki do nauki języka niemieckiego za różnym etapie zaawansowania. Język niemiecki - język z grupy zachodniej rodziny języków germańskich. Jest bardzo zróżnicowany regionalnie, i niektóre dialekty - takie jak dialekt używany w "niemieckojęzycznej" części Szwajcarii (schweizerdeutsch albo schwyzerdütsch, należący do grupy dialektów alemańskich) - są czasem klasyfikowane jako osobne języki. Najbliżej spokrewniony jest z językiem niderlandzkim, który jednak cechuje bardziej uproszczony system gramatyczny. |
|
 |
| |
Nazwa+ |
Kup teraz |
Cena |
|
Das wunderbare Überleben. |
|
10,00 zł |
| Warschauer Erinnerungen 1939-1945. Autor: Władysław Szpilman; wyd. Econ & List 1999 r. 232 str. wym. 12.5 / 18.6 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. |
|
Der lautlose Krieg. |
|
12,00 zł |
| 39 berühmte Spionagefälle Ausgewählt undkommentiert von Allen W. Dulles, langjähriger Chef des amerikanischen Geheimdienstes. Autor: Allan W. Dulles; wyd. Deutsche Buch-Gemeinschaft 1970 r. 522 str. wym. 13.1 / 21.2 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan dobry plus. |
|
Deutsch repetytorium tematyczno-leksykalne, cz. 1. |
|
19,00 zł |
| Książka nowa. Autor: Ewa Maria Rostek; wyd. Wagros 2003 r. 139 str. wym. 16.4 / 23.8 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Deutsch repetytorium tematyczno-leksykalne, cz. 3. |
|
19,00 zł |
| Książka nowa. Autor: Ewa Maria Rostek; wyd. Wagros 2003 r. 186 str. wym. 16.4 / 23.8 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Die vergessene Insel. Roman. |
|
5,00 zł |
| Autor: Margaret Wood; wyd. XENOS-Verlagsgesellschaft m.b.H. & Co. Hamburg 1978 r. 223 str. wym. 11.5 / 18.0 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. |
|
Drei Romane. ( Kriminal Bibliothek ). |
|
10,00 zł |
| Turfschwindel; Der Engel des Schreckens; Die toten Augen von London. Autor: Edgar Wallace; wyd. "Buch und Zeit" 1983 r. 508 str. wym. 12.1 / 18.9 cm. Oprawa twarda, z lakierowaną obwolutą. Stan dobry. |
|
Gramatyka niemiecka dla maturzystów. |
|
11,00 zł |
| Opracowanie: Aleksandra Woźnicka; wyd. Agencja Wydawnicza MZ, Warszawa 2003 r. 176 str. wym. 14.4 / 20.6 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan prawie bardzo dobry. |
|
Ippolita Roman. |
|
5,00 zł |
| Autor: Alberto di Pirajno; wyd. Deutscher Taschenbuch Verlag GmbH & Co. KG, Munchen 1961 r. 340 str. wym. 10.7 / 17.9 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. |
|
Mały słownik idiomatyczny polsko-niemiecki. |
|
12,00 zł |
| Autor: Jan A. Czochralski; wyd. Wiedza Powszechna 1986 r. 316 str. wym. 12.3 / 20.2 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Zawiera około 5.000 polskich wyrażeń i zwrotów idiomatycznych. |
|
Mazurka. |
|
12,00 zł |
| Der Roman Polens. Autor: James A. Michener; wyd. Droemersche Verlagsanstalt Th. Knaur Nachf 1984 r. 778 str. wym. 14.0 / 21.5 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan dobry plus. Die grobe Saga eines einzigartigen Volkes und eines unvergleichlichen Landes. |
|
Mówimy po niemiecku. |
|
16,00 zł |
| Autor: Jan Czochralski; wyd. Wiedza Powszechna 1991 r. 368 str. wym. 14.5 / 20.3 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry ( brak kaset audio ). Kurs dla początkujących. |
|
Na und? 2. Ćwiczenia. |
|
8,00 zł |
| Praca zbiorowa, Wyd. Szkolne PWN 2000 r. 125 str. wym. 20.5 / 28.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan prawie bardzo dobry. Książka czysta wewnątrz. |
|
Nowe repetytorium z gramatyki jęz. niemieckiego. |
|
18,00 zł |
| Autor: Stanisław Bęza; Wyd. Szkolne PWN 2001 r. Wydanie poszerzone. 448 str. wym. 16.5 / 23.2 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. |
|
Partner-Sprache 1. Podręcznik. |
|
18,00 zł |
| Autorzy: E. Brewińska, M. Joras, D. Obidniak, E. Świerczyńska; Wyd. Szkolne PWN 2002 r. 128 str. wym. 20.5 / 26.9 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. |
|
Partner-Sprache 2. Podręcznik. |
|
16,00 zł |
| Autorzy: E. Brewińska, M. Joras, D. Obidniak, E. Świerczyńska; Wyd. Szkolne PWN 2003 r. 155 str. wym. 20.5 / 26.9 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. |
|
Passwort Deutsch 2. Ćwiczenia. |
|
8,00 zł |
| Praca zbiorowa. Wydawnictwo: Lektor Klett 2004 r. 126 str. wym. 20.9 / 28.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Ćwiczenia są czyste, nieużywane, bez płyty CD. |
|
Passwort Deutsch 2. Podręcznik. |
|
14,00 zł |
| Praca zbiorowa. Wydawnictwo: Lektor Klett 2005 r. 152 str. wym. 20.9 / 28.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Książka jest czysta, bez płyty CD. |
|
Passwort Deutsh 1. Podręcznik. |
|
12,00 zł |
| Praca zbiorowa; wyd. LektorKlett, Poznań 2002 r. 135 str. wym. 20.9 / 28.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Książka w kilku miejscach popisana ołówkiem. |
|
Rozmówki polsko-niemieckie. |
|
12,00 zł |
| Książka nowa. Wydawnictwo: Kram 2004 r. 217 str. wym. 10.3 / 14.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki ( wyd. Greg ) |
|
10,00 zł |
| Wydanie kieszonkowe. Wyd. Greg 2007 r. 509 str. wym. 10.7 / 15.5 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan bardzo dobry. Słownik zawiera gramatykę niemiecką, rozmówki niemiecko-polskie oraz 40.000 haseł, zwrotów i znaczeń. |
|
Słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki. |
|
14,00 zł |
| Autor: Olga Rutecka; wyd. Ex Libris 1998 r. 815 str. wym. 10.8 / 15.8 cm. Oprawa broszurowa, plastikowa. Stan dobry. Słownik zawiera ponad 100 000 słów i znaczeń, sylabiczną wymowę dla Polaków, słownik idiomów, podstawową terminologię naukową, słowniczek imion niemieckich. |
|
Uniwersalny słownik czterojęzyczny. |
|
10,00 zł |
| Polsko-angielsko-francusko-niemiecki. Autor: Joanna Rudas; wyd: Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek Warszawa 1992 r. 244 str. wym. 14.4 / 19.7 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Uniwersalny słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki. |
|
10,00 zł |
| Autor: Andrzej B. Lewkowicz; wyd. LIBERAL Kraków 2000 r. 585 str. wym. 12.0 / 18.7 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan dobry. Słownik zawiera około 35.000 haseł, zasady wymowy i pisowni; reforma ortografii w Niemczech; podstawy gramatyki jęz. niemieckiego. |
| Wyświetlanie od 1 do 23 (z 23 pozycji) |
Stron: 1 |
|
 |
 Elementy algebry wyższej.
35,00 zł 33,00 zł |
 Historia literatury niepodległej Polski ( z wypisami ).
18,00 zł 16,00 zł |
 Cayce odpowiada.
20,00 zł 18,00 zł |
 Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.
8,00 zł 6,00 zł |
 Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa.
14,00 zł 12,00 zł |
 Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
16,00 zł 14,00 zł |
|
|
|
 |
Znajdź! |
 |
|
 |
Wyszukaj z Google |
 |
|
 |
Informacje |
 |
|
 |
Odwiedź nasze forum! |
 |
|
 |
Ostatnie artykuły |
 |
|
 |
 |
Szybki kontakt |
 |
|
 |
Ciekawe Strony |
 |
|
|
|
|
|
|