|
|
 |
Kategorie |
 |
 |
Książki Archeologia Architektura Beletrystyka światowa Biologia Chemia Czasopisma Dokument, literatura faktu Ekologia Ekonomia, polityka Encyklopedie Erotyka, seks Ezoteryka, parapsychologia Fantastyka Fantasy Filozofia, logika Fizyka, astronomia Fotografia Geografia Geologia Historia Historia II wojny światowej Historia Polski Hobby Horrory Informatyka Język angielski Język francuski Język hiszpański Język niemiecki Język rosyjski Języki pozostałe Komiksy Kulinaria Kultura Literatura dziecięca Literatura młodzieżowa Literatura polska Literatura popularnonaukowa Literatura wojenna Lotnictwo Mapy, plany, przewodniki Marynistyka Matematyka Medycyna Medycyna niekonwencjonalna Militaria, wojskowość Miniaturki książkowe Modelarstwo Motoryzacja Muzyka Paranauka Pedagogika Podręczniki i pomoce naukowe Poezja Poradniki Powieść historyczna Prawo Przygoda i podróże Psychologia Religia i mitologia Romanse, literatura kobieca Satyra, dowcip, humor Sensacja, kryminał, thiller Silesiana Socjologia Sport Sztuka Sztuki walki Technika Tematyka górska Teoria Literatury Varia ( Różności ) Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
|
Ebooki |
|
 |
|
|
 |
EBOOKI |
 |
|
|
|
 |
Alfabetyczny wykaz produktów |
 |
|
 |
Zbieraj punkty! |
 |
|
|
|
|
Języki pozostałe |
|
Książki do nauki na różnym stopniu zaawansowania języków takich jak: łacina, ukraiński, białoruski, litewski, norweski, grecki nowożytny i starożytny itp. |
|
 |
| |
Nazwa+ |
Kup teraz |
Cena |
|
Caesar ( PZWS 1962 r. ) |
|
20,00 zł |
| Kl. X. Komentarz opracował: Stefan Staszczyk, słowniczek przygotowała: Angelina Dworakowska; wyd. Państwowe zakłady Wydawnictw Szkolnych 1962 r. 159 str. wym. 14.4 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( małe plamki od atramentu, kilka podkreśleń w tekście ). W treści: Styl Cezara; Uwagi stylistyczne; Objaśnienia i ćwiczenia; Słowniczek. |
|
Ciao! Język włoski dla początkujących, ćwiczenia. |
|
14,00 zł |
| Książka nowa. Autor: Anna Tylusińska; wyd. Delta W - Z; 182 str. wym. 19.8 / 28.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Cicero ( PZWS 1962 r. ) |
|
15,00 zł |
| Kl. XI. Teksty wybrali i opracowali: Zofia Kwiecińska, Rudolf Niemiec, Stanisław Skimina; wyd. Państwowe zakłady Wydawnictw Szkolnych 1962 r. 78 str. wym. 14.4 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. W treści: Calendarium; Sylwetka Cycerona; Czytanki ( W obronie prowincji Sycylii, Kwestia agrarna, Cycero a Katylina, Wyimki z pism filozoficznych ). |
|
Gramatyka włoska z ćwiczeniami. |
|
10,00 zł |
| Autorzy: M.A. Söllner i P. Bernabei-Dangelmaier, przekład i adaptacja: Ewa Zwierzchoń, Maciej Stanaszek; wyd. Langenscheidt 2001 r. 237 str. wym. 14.3 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Poziom podstawowy i średnio zaawansowany. Dobra pomoc w szkole, na kursach i na egzaminach ( nowa matura ). |
|
Jak to powiedzieć po arabsku? |
|
25,00 zł |
| Rozmówki i słownik. Autor: Abdalla Hassan Wagialla; wyd. Wiedza Powszechna 2000 r. wydanie pierwsze; 480 str. wym. 14.4 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Niezwykle przejrzysty i prosty sposób podania materiału, wypracowany i sprawdzony przez autora w ciągu 30-letniej praktyki nauczania języka arabskiego w Polsce. Uproszczony zapis wymowy oparty wyłącznie na polskim alfabecie. Słownictwo, wyrażenia i zwroty przydatne dla wyjeżdzajacych na krótki pobyt do krajów arabskich. Typowe sytuacje związane z podróżą,... |
|
Język arabski dla Polaków. |
|
30,00 zł |
| Podręcznik dla początkujących. Autorzy: Adnan Abbas, George Yacoub; wyd. Wiedza Powszechna 2003 r. 224 str. wym. 16.4 / 23.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Podręcznik uwzględnia specyficzne trudności odbiorcy polskiego, dla którego pierwszym poważnym problemem jest całkowicie odmienny system pisowni i wymowy arabskiej. (...) W pierwszej części podręcznika prezentowane są reguły pisowni i wymowy arabskiej. Druga część obejmuje 24 lekcje zawierające teksty narracyjne i dialogi, słowniczki, krótkie, przystępne... |
|
Krótka gramatyka języka włoskiego ( PONS ). |
|
8,00 zł |
| Autor: Maria Tersa Arbia; wyd. LektorKlett Poznań 2001 r. 116 str. wym. 12.5 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, stan prawie bardzo dobry. |
|
Lectio Latina cz. 4. ( Preparacje i czytanki ). |
|
8,00 zł |
| Autorzy: S. Wilczyński, T. Zarych; wyd. WSIP; 136 i 80 str. wym. 14.4 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. |
|
Ludus Latinus. Grammatik, ausgabe A. |
|
40,00 zł |
| Autor: Wilhelm Hartke in arbeitsgemeinschaft mit C. Kappus, G. Salomon, E. Fränkel; wyd. verlag und druck von B.G. Teubner in Leipzig und Berlin 1933 r. 167 str. wym. 15.3 / 22.4 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan dobry ( troszkę podniszczona okładka, przybrudzenia wewnątrz, plamki od wilgoci na okleinach ) . |
|
Łacina na co dzień. |
|
14,00 zł |
| Autor: Czesław Jędraszko, opracowanie graficzne: Andrzej Strumiłło; wyd. Nasza Księgarnia, Warszawa 1973 r. 262 str. wym. 10.8 / 20.0 cm. Oprawa twarda, z lekko podniszczoną obwolutą. Stan dobry. Przysłowia, sentencje, powiedzenia. |
|
Mały słownik szwedzko-polski, polsko-szwedzki. |
|
12,00 zł |
| Autor: Lech Sikorski; wyd. Wiedza Powszechna 1990 r. 695 str. wym. 10.6 / 14.6 cm. Oprawa twarda, stan dobry ( dedykacja na stronie przedtytułowej ). Słownik zawiera około 25 000 wyrazów i zwrotów. |
|
Mini rozmówki czeskie. |
|
11,00 zł |
| Książka nowa. Autorzy: J. Damborsky, A. Wójcik; wyd. Wiedza Powszechna 2000 r. 160 str. wym. 10.2 / 14.2 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Podręcznik sanskrytu. |
|
40,00 zł |
| Książka nowa. Gramatyka, wypisy, objasnienia, słownik. Autor: Andrzej Gawroński; wyd. Dialog 2004 r. 304 str. wym. 16.6 / 23.6 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Rozmówki polsko-arabskie. |
|
8,00 zł |
| Autor: Danuta Samek; wyd. rea s.j. 2004 r. 136 str. wym. 10.0 / 14.7 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Książka zawiera zwroty i wyrażenia uporządkowane według sytuacji, z którymi styka się podróżny na granicy, w hotelu, w restauracji, u lekarza. Uwzględnia cenne informacje dotyczące rozmaitych realiów życia w krajach arabskich. Czytelny układ całości oraz uproszczony zapis fonetyczny wyrazów i zwrotów ułatwia korzystanie z treści książki.
Podręczny słowniczek pomaga porozumieć się w rozmaitych sytuacjach życia codziennego. |
|
Rozmówki rumuńskie. |
|
8,00 zł |
| Autor: Ewa Odrobińska; wyd. Zielona Sowa 2006 r. 351 str. wym. 10.2 / 14.2 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Opisane są tutaj sytuacje życia codziennego; Zapis wymowy rumuńskiej; System odsyłaczy; Dodatkowe informacje o Rumunii. |
|
Rozmówki węgierskie. |
|
18,00 zł |
| Książka nowa. Autor: Eugeniusz Mroczko; wyd. Wiedza Powszechna 2002 r. 379 str. wym. 10.0 / 14.2 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Rusko-francuskij słowar. |
|
12,00 zł |
| Autorzy: W.W. Potockaja, N. P. Potockaja; wyd. "Sowietskaja enciklopedia" Moskwa 1969 r. 688 str. wym. 11.2 / 17.1 cm. Oprawa twarda, stan dobry plus. Zawiera około 23.000 słów. |
|
Sinonimika sintaksiczieskich konstrukcjij w sawriemiennom ruskom |
|
8,00 zł |
| Autor: W. I. Kononienko; wyd. "Naukowadumka" Kijów 1970 r. 143 str. wym. 12.9 / 19.9 cm. Akademia Nauk Ukrainskoj SSR, Instytut Jazykowiedienia im. A.A. Potiebni. |
|
Slovnik literarnovednych terminov. |
|
16,00 zł |
| Autorzy: J. Findra, E. Gombala, I. Plintovic; wyd. SPN 1988 r. 410 str. wym. 12.6 / 19.6 cm. Twarda oprawa, z lakierowaną obwolutą. Stan dobry. |
|
Słownik minimum bułgarsko-polski, polsko-bułgarski. |
|
4,00 zł |
| Autorzy: M. Korytkowska, L. Raczewa-Stratijewa; wyd. Wiedza Powszechna 1986 r. 154 str. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Zawiera około 5.000 haseł. |
|
Słownik portugalski ( Exlibris ). |
|
5,00 zł |
| Autor: Jakub Fast; wyd. Exlibris 2006 r. 469 str. wym. 8.0 / 10.8 cm. Oprawa miękka, laminowana. Stan bardzo dobry. Słownik zawiera ponad 35.000 słów i znaczeń. |
| Wyświetlanie od 1 do 21 (z 21 pozycji) |
Stron: 1 |
|
 |
 Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa.
14,00 zł 12,00 zł |
 Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
14,00 zł 12,00 zł |
 Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
16,00 zł 14,00 zł |
 Elementy algebry wyższej.
35,00 zł 33,00 zł |
 Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.
8,00 zł 6,00 zł |
 Historia literatury niepodległej Polski ( z wypisami ).
18,00 zł 16,00 zł |
|
|
|
 |
Znajdź! |
 |
|
 |
Wyszukaj z Google |
 |
|
 |
Informacje |
 |
|
 |
Odwiedź nasze forum! |
 |
|
 |
Ostatnie artykuły |
 |
|
 |
 |
Szybki kontakt |
 |
|
 |
Ciekawe Strony |
 |
|
|
|
|
|
|