|
|
 |
Kategorie |
 |
 |
Książki Archeologia Architektura Beletrystyka światowa Biologia Chemia Czasopisma Dokument, literatura faktu Ekologia Ekonomia, polityka Encyklopedie Erotyka, seks Ezoteryka, parapsychologia Fantastyka Fantasy Filozofia, logika Fizyka, astronomia Fotografia Geografia Geologia Historia Historia II wojny światowej Historia Polski Hobby Horrory Informatyka Język angielski Język francuski Język hiszpański Język niemiecki Język rosyjski Języki pozostałe Komiksy Kulinaria Kultura Literatura dziecięca Literatura młodzieżowa Literatura polska Literatura popularnonaukowa Literatura wojenna Lotnictwo Mapy, plany, przewodniki Marynistyka Matematyka Medycyna Medycyna niekonwencjonalna Militaria, wojskowość Miniaturki książkowe Modelarstwo Motoryzacja Muzyka Paranauka Pedagogika Podręczniki i pomoce naukowe Poezja Poradniki Powieść historyczna Prawo Przygoda i podróże Psychologia Religia i mitologia Romanse, literatura kobieca Satyra, dowcip, humor Sensacja, kryminał, thiller Silesiana Socjologia Sport Sztuka Sztuki walki Technika Tematyka górska Teoria Literatury Varia ( Różności ) Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
|
Ebooki |
|
 |
|
|
 |
EBOOKI |
 |
|
|
|
 |
Alfabetyczny wykaz produktów |
 |
|
 |
Zbieraj punkty! |
 |
|
|
|
|
Kulinaria |
|
Charakterystyczny dla danego kraju, regionu, okresu, grupy społecznej itp. sposób, styl przyrządzania potraw. Pod pojęciem sztuka kulinarna rozumie się ogół zagadnień związanych z przygotowywaniem potraw. Często używa się go w znaczeniu umiejętności przygotowywania różnych potraw w sposób smaczny, pożywny i estetyczny. W różnych regionach, zależnie od dostępności źródeł pożywienia i wielowiekowej tradycji, wyksztaciły się różne zwyczaje kulinarne. Ludzie jedzą wiele rodzajów pożywienia:
żywność nieprzetworzoną - głównie warzywa, zioła, owoce, orzechy i grzyby, rzadziej żywność pochodzenia zwierzęcego
minerały, głównie sól oraz żywność pochodzenia roślinnego i zwierzęcego w różnym stopniu przetworzoną |
|
 |
| |
Nazwa+ |
Kup teraz |
Cena |
|
99 przepisów - Desery owocowe. |
|
12,00 zł |
| Autorzy: Mari Lajos, Károly Hemzö, przekład: Wiesława Rusin; wyd. Kleks, Bielsko-Biała 1992 r. 64 str. wym. 20.4 / 28.5 cm. Oprawa twarda, lakierowana, stan bardzo dobry. Wydanie albumowe z 33 kolorowymi zdjęciami. |
|
99 przepisów - Potrawy świąteczne. |
|
12,00 zł |
| Autorzy: Mari Lajos, Károly Hemzö, przekład: Wiesława Rusin; wyd. Kleks, Bielsko-Biała 1992 r. 64 str. wym. 20.4 / 28.5 cm. Oprawa twarda, lakierowana, stan bardzo dobry. Wydanie albumowe z 33 kolorowymi zdjęciami. |
|
99 przepisów - Sałatki. |
|
12,00 zł |
| Autorzy: Mari Lajos, Károly Hemzö, przekład: Wiesława Rusin; wyd. Kleks, Bielsko-Biała 1993 r. 64 str. wym. 20.4 / 28.5 cm. Oprawa twarda, lakierowana, stan dobry. Wydanie albumowe z 33 kolorowymi zdjęciami. |
|
Bądź zdrów - smacznego! |
|
10,00 zł |
| O odżywczych i leczniczych właściwościach roślin. Autor: Irena Gumowska; wyd. Watra, 1987 r. 144 str. wym. 14.8 / 22.0 cm. Oprawa twarda; stan dobry. |
|
Ciasta domowe. |
|
8,00 zł |
| Autor: Barbara Bytnerowiczowa; wyd. WATRA 1989 r. 192 str. wym. 14.3 / 20.8 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Pyszności słodkie i wytrawne! |
|
Ciasta i torty. |
|
10,00 zł |
| Pod red. Anette Wolter, fotografie: Odette Teubner, przekład: A. Ferdek, A. Pietrus-Rajman, J. Sot; wyd. Oficyna Wydawnicza MAK 1995 r. 96 str. wym. 21.0 / 28.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. Książka bogato ilustrowana. |
|
Ciasta, ciastka, ciasteczka (1957 r. ). |
|
10,00 zł |
| Wypiek domowy. Autor: Jan Czernikowski; Wyd. Przemysłu Lekkiego i Spożywczego 1957 r. 299 str. Wym. 14.6 / 20.6 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Zdjęcia i rysunki wewnątrz. Mnóstwo przepisów wraz z wiadomościami ogólnymi. |
|
Ciasta, ciastka, ciasteczka. |
|
10,00 zł |
| Wypiek domowy. Autor: Jan Czernikowski; wyd. Watra 1987 r. 272 str. Wym. 13.8 / 19.8 cm. Oprawa broszurowa, stan prawie bardzo dobry. Mnóstwo przepisów wraz z wiadomościami ogólnymi. |
|
Cymes czyli kuchnia żydowska. |
|
8,00 zł |
| Autor: Katarzyna Pospieszyńska, ilustracje: Krystyna Gorecka; wyd. RSW "Prasa-Książka-Ruch"; 127 str. wym. 14.5 / 20.3 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Tradycyjna kuchnia żydowska, przepisy kulinarne z Izraela. |
|
Desery. |
|
16,00 zł |
| Dr. Oetker; wyd. Świat Książki, Warszawa 1999 r. 127 str. wym. 19.5 / 26.4 cm. Oprawa twarda, lakierowana, stan bardzo dobry. Wydanie albumowe z kolorowymi zdjęciami. |
|
Dieta życia 3. |
|
8,00 zł |
| Autor: Maja Błaszczyszyn; wyd. Oficyna Wydawnicza "SPAR" 1992 r. 149 r. wym. 13.9 / 19.9 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Książka zawiera przepisy żywieniowe na każdy dzień w cyklu dwudziestoośmiodniowym. Autorka jest magistrem biochemii i specjalistką w zakresie diagnostyki laboratoryjnej. Prowadzi przychodnię KOMED oraz jest współzałożycielem Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Naturalnej. |
|
Dziesięć przykazań prawidłowego żywienia. |
|
4,00 zł |
| Autor: Irena Gumowska; wyd. Watra 1988 r. 110 str. wym. 11.3 / 16.3 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Feng Shui. Książka kucharska. |
|
18,00 zł |
| Autor: Elizabeth Miles, przekład: Katarzyna Przybyś; wyd. Dom Wydawniczy REBIS 2000 r. 235 str. wym. 18.5 / 18.5 cm. Oprawa twarda, z lakierowaną obwolutą. Stan dobry plus. Co, jak i gdzie jeść, aby przywrócić harmonię organizmu i psychiki, sprawiając rozkosz podniebieniu. |
|
Grzyby. Dania główne i dodatki. |
|
12,00 zł |
| Dr. Oetker, przekład: Anna Rosłan; wyd. Świat Książki 1997 r. 112 str. wym. 15.1 / 21.6 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan bardzo dobry. Wydanie bogato ilustrowane. |
|
Kanapki i przekąski koktajlowe. |
|
10,00 zł |
| Przepisy: Ewa Koźniewska, Marek Łebkowski, Zdjęcia: Marek Łebkowski, Andrzej Zygmuntowicz; wyd. "TENTEN", Warszawa 1992 r. 95 str. wym. 11.5 / 22.2 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan dobry plus. Każdy przepis ilustrowany. Seria: Encyklopedia Sztuki Kulinarnej. |
|
Kuchnia amerykańska. |
|
6,00 zł |
| Autor: Izabella Kostecka; wyd. "Rewers" Białystok 1991 r. 105 str. wym. 14.3 / 20.0 cm. Oprawa broszurowa, stan bardzo dobry. |
|
Kuchnia domowa. |
|
8,00 zł |
| Autor: Zofia Zawistowska; wyd. Instytut Wydawniczy Zwiążków Zawodowych 1986 r. 399 str. wym. 14.0 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Kuchnia pod chmurką. |
|
8,00 zł |
| Autor: Irena Gumowska; wyd. PTTK "KRAJ" 1986 r. 183 str. wym. 14.2 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. W treści: Szaleństwo turystyczne; Skrzętni i gospodarni; Odżywianie wakacyjne; Trochę o biwakowaniu; Jadanie w plenerze; Gotowanie pod dachem; Gotowanie pod chmurką; Obyśmy zdrowi byli; Krótki savoir-vivre turystyczny; Konserwacja sprzętu turystycznego. |
|
Kuchnia rosyjska. |
|
10,00 zł |
| Autor: Hygina Seheń; wyd. Watra 1979 r. 284 str. wym. 12.3 / 19.2 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Kuchnia włoska. |
|
7,00 zł |
| |
|
Łatwe i pyszne dania w kilka minut. |
|
25,00 zł |
| Autor: Praca zbiorowa; przekład: Grażyna Jagielska; wyd. Amber, Warszawa 1999 r. 311 str. wym. 20.0 / 26.0 cm; oprawa twarda, lakierowana; stan: minus bardzo dobry. Bajecznie proste przepisy na 150 smacznych i zdrowych obiadów i kolacji. Dania gotowe w mniej niż 30 minut! Jedyna bogato ilustrowana książka kucharska dla tych, którzy nie mają czasu albo nie lubią gotować. |
|
Mleko - cichy morderca. |
|
12,00 zł |
| Autor: Nand Kishare Sharma, przekład: Ewa K. Suskiewicz; wyd. Interspar 1996 r. 208 str. wym. 14.3 / 20.1 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan prawie bardzo dobry. "Mleko zawiera kazeinę, rodzaj proteiny, która produkuje w organizmie niesłychanie szkodliwą molekułę zapychającą naczynia krwionośne - homocysteinę. Blokuje ona żyły i tętnice, a także osłabia tkankę łączną. Spożywanie mleka przyspiesza zatem wszelkie choroby krążenia i zawały serca". Pierre-Henri Rolland. |
|
Owoce i warzywa. |
|
16,00 zł |
| Uprawa, przepisy kulinarne, ciekawostki. Autor: Gabriele Lehari, przekład: Henryk Garbarczyk; wyd. Delta; 176 str. wym. 19.8 / 26.8 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan prawie bardzo dobry ( kilka rys na okładce ). Wydanie albumowe, książka bogato ilustrowana. Świeże owoce i warzywa zawierają mnóstwo cennych składników. Te smakołyki nie tylko zapewniają nam dobry stan zdrowia, ale także leczą, zapobiegają wystąpieniu objawów niedomagań i znacznie zmniejszają ryzyko zapadnięcia na choroby cywilizacyjne. |
|
Potrawy z jaj. |
|
3,00 zł |
| Autor: Joanna Mosingiewicz; wyd. Watra, Warszawa 1974 r. 120 str. wym. 11.8 / 16.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. |
|
Potrawy z różnych stron świata. |
|
10,00 zł |
| Autor: Maciej E. Halbański; wyd. WATRA, Warszawa 1984 r. 336 str. wym. 14.1 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
| Wyświetlanie od 1 do 25 (z 37 pozycji) |
Stron: 1 |
|
 |
 Neurobiologia ( Krótkie wykłady ).
40,00 zł 38,00 zł |
 Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
14,00 zł 12,00 zł |
 Dowcip surowo wzbroniony.
10,00 zł 8,00 zł |
 Elementy algebry wyższej.
35,00 zł 33,00 zł |
 Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa.
14,00 zł 12,00 zł |
 Marketing partyzancki.
16,00 zł 14,00 zł |
|
|
|
 |
Znajdź! |
 |
|
 |
Wyszukaj z Google |
 |
|
 |
Informacje |
 |
|
 |
Odwiedź nasze forum! |
 |
|
 |
Ostatnie artykuły |
 |
|
 |
 |
Szybki kontakt |
 |
|
 |
Ciekawe Strony |
 |
|
|
|
|
|
|