E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
      Książki Antykwariat Słówko            Pocztówki Antykwariat Słówko            Płyty winylowe Antykwariat Słówko     
Moje konto Koszyk Zamówienie
Promocje więcej
Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
14,00 zł
12,00 zł
Kategorie
Książki
  Archeologia
  Architektura
  Beletrystyka światowa
  Biologia
  Chemia
  Czasopisma
  Dokument, literatura faktu
  Ekologia
  Ekonomia, polityka
  Encyklopedie
  Erotyka, seks
  Ezoteryka, parapsychologia
  Fantastyka
  Fantasy
  Filozofia, logika
  Fizyka, astronomia
  Fotografia
  Geografia
  Geologia
  Historia
  Historia II wojny światowej
  Historia Polski
  Hobby
  Horrory
  Informatyka
  Język angielski
  Język francuski
  Język hiszpański
  Język niemiecki
  Język rosyjski
  Języki pozostałe
  Komiksy
  Kulinaria
  Kultura
  Literatura dziecięca
  Literatura młodzieżowa
  Literatura polska
  Literatura popularnonaukowa
  Literatura wojenna
  Lotnictwo
  Mapy, plany, przewodniki
  Marynistyka
  Matematyka
  Medycyna
  Medycyna niekonwencjonalna
  Militaria, wojskowość
  Miniaturki książkowe
  Modelarstwo
  Motoryzacja
  Muzyka
  Paranauka
  Pedagogika
  Podręczniki i pomoce naukowe
  Poezja
  Poradniki
  Powieść historyczna
  Prawo
  Przygoda i podróże
  Psychologia
  Religia i mitologia
  Romanse, literatura kobieca
  Satyra, dowcip, humor
  Sensacja, kryminał, thiller
  Silesiana
  Socjologia
  Sport
  Sztuka
  Sztuki walki
  Technika
  Tematyka górska
  Teoria Literatury
  Varia ( Różności )
  Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
Ebooki
Przejdź do...
EBOOKI
Nowości więcej
Ustroń. Dom "Źródełko".
Ustroń. Dom "Źródełko".
3,00 zł
Alfabetyczny wykaz produktów
A | B | C | Ć | D | E | F | G
H | I | J | K | L | Ł | M | N
O | Ó | P | Q | R | S | Ś | T
U | V | W | X | Y | Z | Ź | Ż | Pełny wykaz alfabetyczny
Zbieraj punkty!
ZBIERAJ PUNKTY ZA ZAKUPY
Program Partnerski
"Zbieraj Punkty"


Literatura polska

Twórczość literacka rodzimych autorów, takich jak: Grochola Katarzyna, Filipiak Izabela, Tokarczuk Olga, Grzesiuk Stanisław, Żuławski Andrzej, Iwaszkiewicz Jarosław i wiele innych.

    Nazwa+   Kup teraz   Cena 
 "Chlebowy" - S.M. Jankowski   "Chlebowy" - S.M. Jankowski  Kup teraz!   6,00 zł 
 Autor: Stanisław M. Jankowski; wyd. Radia i Telewizji, Warszawa 1979 r. 120 str. wym. 9.3 / 16.3 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. Akcja powieści rozgrywa się w miałym miasteczku. Kontrowersje wywołane decyzją o przyznaniu wysokich odznaczeń posłużyły autorowi do zaprezentowania dramatycznych losów pokolenia dojrzewającego w czasie wojny i w trudnym okresie powojennym. 
 31 współczesnych opowiadań.   31 współczesnych opowiadań.  Kup teraz!   16,00 zł 
 Wybór i wstęp: Anna Bukowska; wyd. Iskry, Warszawa 1965 r. 472 str. wym. 12.7 / 19.7 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( ślady użycia na okładce ). Autorami tego tomu są młodzi pisarze, których debiuty ukazały się na półkach księgarskich w latach 1956-63. 
 33 współczesne opowiadania.   33 współczesne opowiadania.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Wybór i wstęp: Anna Bukowska; wyd. Iskry, Warszawa 1967 r. 588 str. wym. 12.4 / 19.7 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( troszkę podniszczona okładka ). Autorami tego tomu są młodzi pisarze, których debiuty ukazały się na półkach księgarskich w latach 1956-66. 
 Adam Mickiewicz. Wybór poezyj, 2 tomy.   Adam Mickiewicz. Wybór poezyj, 2 tomy.  Kup teraz!   20,00 zł 
 Autor: Adam Mickiewicz; wyd. Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo, Wrocław 1986 r. 246 str. wym. 11.3 / 16.3 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Seria: Biblioteka Narodowa. 
 Akropolis ( Biblioteka Narodowa ).   Akropolis ( Biblioteka Narodowa ).  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autor: Stanisław Wyspiański; wyd. Ossolineum 1985 r. 221 str. + zdjęcia czarno-białe; wym. 11.8 / 16.4 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Seria: Biblioteka Narodowa. 
 Anoda - katoda.   Anoda - katoda.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Było to dawno. Autor: Melchior Wańkowicz; Wyd. Lierackie 1986 r. 560 str. + wkładka ze zdjęciami czarno-białymi; wym. 12.9 / 20.0 cm. Oprawa twarda, z lakierowaną obwolutą. Stan dobry plus. Seria: Dzieła wybrane. 
 Anujka - P. Bystrzycki   Anujka - P. Bystrzycki  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Przemysław Bystrzycki; Wyd. Poznańskie 1968 r. wydanie pierwsze; 289 str. wym. 10.7 / 18.5 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Opowiadania: Sasza; Anujka; Browar w Auchtertool; Zenek; Nie będzie świętokradztwa; Śmierć nad Agfar-Wadi. 
 Aryman mści się. Godzina.   Aryman mści się. Godzina.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Reprint. Autor: Stefan Żeromski; wyd. Kraków. Druk W.L. Anczyca i Spółki. Wrszawa. Nakład Gebethnera i Wolfa 1904 r. 87 str. wym. 18.9 / 24.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. W pięćdziesiątą rocznice śmierci Stefana Żeromskiego wykonano techniką fotooffsetową w Drukarni Narodowej w Krakowie w nakładzie 4.000 egzemplarzy. Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe 1975 r. 
 Awantury arabskie.   Awantury arabskie.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autor: Kornel Makuszyński; Wyd. Literackie 1957 r. 143 str. wym. 12.8 / 19.8 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Utwory: Ósma podróż żeglarza Sindbada; O szlachetnej dziewicy i koniu; Morderstwo Harun ar-Raszyda; Hassan i jego pięć żon; Mędrzec zza morza. 
 Ballady i romanse.   Ballady i romanse.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autor: Adam Mickiewicz; wyd. Czytelnik 1977 r. 103 str. wym. 11.3 / 18.5 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan bardzo dobry. Śiczne wydanie "Ballad" utrzymane w błękitach będzie ozdobą biblioteczki. 
 Beznadziejna ucieczka przed Basią.   Beznadziejna ucieczka przed Basią.  Kup teraz!   28,00 zł 
 Książka nowa. Reportaże seksualne. Autor: Katarzyna Surmiak-Domańska; wyd. WAB Warszawa 2007 r. 233 str. wym. 12.2 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, ze skrzydełkami, lakierowana. Stan bardzo dobry. Zbiór biografii mieszkających w Polsce i nie tylko traswestystów, transeksualistów, prostytutek, homoseksualistów wychowujących dzieci. Wszystkich bohaterów z tekstów Surmiak-Domańskiej łączy odrzucenie przez większość społeczeństwa. Każdy z nich uwikłał się w jakiś życiowy dramat i stał się sprawcą cudzego dramatu. Na przykład Anna,... 
 Biała kuna.   Biała kuna.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autor: Roman Brzozowski, ilustracje: Jan S. Miklaszewski; wyd. Nasza Księgarnia, Warszawa 1964 r. 155 str. wym. 12.6 / 19.6 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Opowieści przyrodnicze. 
 Błazen Królestwa Niebieskiego.   Błazen Królestwa Niebieskiego.  Kup teraz!   6,00 zł 
 Autor: Roman Bratny; wyd. MON, Warszawa 1989 r. 199 str. wym. 12.2 / 19.2 cm. Oprawa broszurowa; stan dobry. 
 Całe życie Sabiny.   Całe życie Sabiny.  Kup teraz!   9,00 zł 
 Autor: Helena Boguszewska; wyd. Spółdzielnia Wydawnicza WIEDZA, Warszawa 1947 r. 205 str. wym. 14.7 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Powieść psychologiczna o ciężko chorej Sabinie i ostatnich dniach jej życia. Kobieta jest świadoma zbliżającej się śmierci i rekonstruuje wydarzenia z przeszłości. Jej przeważającą myślą jest nieudane życie rodzinne. 
 cdn.   cdn.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Roman Bratny; wyd. KiW, Warszawa 1987 r. 270 str. wym. 11.3 / 16.2 cm. Oprawa broszurowa; stan dobry. 
 Cud z chlebem.   Cud z chlebem.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Józef Hen; Wyd. Iskry 1956 r. 239 str. wym. 12.5 / 19.6 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Opowiadania: Opowiadania Rajmunda; Moja kompania; Opowiadania najkrótsze. 
 Czarne konie.   Czarne konie.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autor: Wanda Karczewska; wyd. Czytelnik, Warszawa 1959 r. wydanie pierwsze; 292 str. wym. 12.5 / 19.6 cm. Oprawa broszurowa, bez obwoluty. Stan dobry. Opowiadania: Czarne konie; Drzwi; Odejście; Stacja nieprzewidzianych pociągów; Muflony; Dzbanek mleka. 
 Czarne światło.   Czarne światło.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Autor: Wacław Rzezacz, przekład: Maria Erhardt; wyd. "Czytelnik" Spółdzielnia Wydawniczo-Oświatowa 1949 r. 233 str. wym. 15.3 / 21.9 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry ( ogólne ślady upływu czasu ). Seria: Biblioteka w prenumeracie. 
 Czas nieludzki.   Czas nieludzki.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Stefan Otwinowski; Wyd. Literackie, Kraków 1961 r. 171 str. wym. 10.9 / 17.3 cm. Oprawa broszurowa, ze skrzydełkami. Stan dobry. 
 Czerwona czapeczka. Wspomnienia z teraźniejszości.   Czerwona czapeczka. Wspomnienia z teraźniejszości.  Kup teraz!   16,00 zł 
 Autor: Kazimierz Brandys; Wyd. Państwowy Instytut Wydawniczy 1956 r. wydanie pierwsze; 323 str. wym. 13.1 / 20.5 cm. Oprawa twarda, z obwolutą. Stan dobry ( troszkę podniszczona obwoluta ). Opowiadania: Niedźwiedź; Ręka Pilawca; Pan z laską; Hotel rzymski; Korso maniaków; Z bocznej szuflady; W poszukiwaniu tematów; Czerwona czapeczka; Nim będzie zapomniany; Obrona "Grenady". 
 Czterech mężczyzn na brzegu lasu.   Czterech mężczyzn na brzegu lasu.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autor: Stanisława Fleszarowa-Muskat; wyd. Glob, szczecin 1991 r. 323 str. wym. 14.1 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana; stan dobry.,/p> 
 Cztery ściany świata.   Cztery ściany świata.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Krystyna Kleczkowska; Wyd. Literackie 1964 r. 239 str. wym. 10.7 / 17.6 cm. Oprawa broszurowa, z obwolutą. Stan dobry. Autorkę interesuje psychika kobiet, ich mentalność i doznania. Opowiadania: Przywiozłaś mi czekoladę? W południe na plaży; Smak upału; Próba utrwalenia; Cztery ściany świata; Big Train. 
 Czy pani mieszka sama?   Czy pani mieszka sama?  Kup teraz!   10,00 zł 
 Powieść satyryczna o Warszawie. Autor: Magdalena Samozwaniec, ilustracje: Gwidon Miklaszewski; wyd. "Śląsk", Katowice 1960 r. 247 str. wym. 14.2 / 20.1 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry ( mała pieczątka imienna ). 
 Doświadczenia i przypadki.   Doświadczenia i przypadki.  Kup teraz!   25,00 zł 
 Opowiadania, essaye, reportaże i felietony 1945-1953. Autor: Wilhelm Mach; Wyd. Czytelnik 1954 r. wydanie pierwsze, nakład: 7.175 egzemplarzy; 276 str. wym. 13.7 / 20.2 cm. Oprawa twarda, z obwolutą. Stan dobry ( troszkę podniszczona obwoluta ). Wilhelm Mach, pseudonimy Quidam, Współpracownik, (1917-1965), polski prozaik, krytyk literacki, eseista. Ukończył w Krakowie studia pedagogiczne (1938) i polonistyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim (1947). 1945-1950 (z przerwą 1947-1948) sekretarz redakcji miesięcznika Twórczość w Krakowie. Od... 
 Doznania ludzkie.   Doznania ludzkie.  Kup teraz!   16,00 zł 
 Autor: Bogdan Hamera; wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1951 r. 204 str. wym. 12.5 / 17.5 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Opowiadania: Syzyfiada; Zagadnienie chleba; Na styku; Spojrzenie na siebie; Ponadludzkie brzemię; Czysta chirurgia; Drogi różnie się krzyżują. 
Wyświetlanie od 1 do 25 (z 285 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Promocje więcej
Okinawa 1945.
Okinawa 1945.
12,00 zł  10,00 zł
Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
14,00 zł  12,00 zł
Marketing partyzancki.
Marketing partyzancki.
16,00 zł  14,00 zł
Krój odzieży dziecięcej.
Krój odzieży dziecięcej.
10,00 zł  8,00 zł
Neurobiologia ( Krótkie wykłady ).
Neurobiologia ( Krótkie wykłady ).
40,00 zł  38,00 zł
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
16,00 zł  14,00 zł
Znajdź!
Szukana fraza, autor, tytuł, wydawnictwo:
Zakres cenowy:
do
Wybierz kategorię
włącznie z podkategoriami
Pomoc [?]
Wyszukaj z Google
Informacje
Regulamin
Skup książek
Wysyłka i płatności.
Biuletyn
Napisz do nas
Odwiedź nasze forum!
Forum
Ostatnie artykuły
NA POCZĄTKU BYŁO JEDNAK ŚWIATŁO
KONKURS !
ZWIĄZKI I ZNACZENIA
KARNE ZADANIE
Przeczytaj inne artykuły
Szybki kontakt
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji:
Moje Gadu-Gadu: 646295
My status
Skype status

e-mail: slowko@go3.pl
tel: 0508069007

AGNIESZKA NIECHCIAŁ

Ciekawe Strony
Racjonalista.pl
( zobacz artykuły )

eFKa Fundacja Kobieca
Federacja na rzecz kobiet i planowania rodziny
Pracownia Pytań Granicznych
deviantART
fotogalerie.pl
płatności.pl
DotPay
Katalog stron internetowych Katalog Sklepów Dedo Sklepy internetowe Baza Firm Katalog Stron Antykwariat księgarnia SŁÓWKO
Księgarnie toplista katalog stron internetowych www Katalog Stron  Katalog Dobrych Stron