E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
      Książki Antykwariat Słówko            Pocztówki Antykwariat Słówko            Płyty winylowe Antykwariat Słówko     
Moje konto Koszyk Zamówienie
Promocje więcej
Okinawa 1945.
Okinawa 1945.
12,00 zł
10,00 zł
Kategorie
Książki
  Archeologia
  Architektura
  Beletrystyka światowa
  Biologia
  Chemia
  Czasopisma
  Dokument, literatura faktu
  Ekologia
  Ekonomia, polityka
  Encyklopedie
  Erotyka, seks
  Ezoteryka, parapsychologia
  Fantastyka
  Fantasy
  Filozofia, logika
  Fizyka, astronomia
  Fotografia
  Geografia
  Geologia
  Historia
  Historia II wojny światowej
  Historia Polski
  Hobby
  Horrory
  Informatyka
  Język angielski
  Język francuski
  Język hiszpański
  Język niemiecki
  Język rosyjski
  Języki pozostałe
  Komiksy
  Kulinaria
  Kultura
  Literatura dziecięca
  Literatura młodzieżowa
  Literatura polska
  Literatura popularnonaukowa
  Literatura wojenna
  Lotnictwo
  Mapy, plany, przewodniki
  Marynistyka
  Matematyka
  Medycyna
  Medycyna niekonwencjonalna
  Militaria, wojskowość
  Miniaturki książkowe
  Modelarstwo
  Motoryzacja
  Muzyka
  Paranauka
  Pedagogika
  Podręczniki i pomoce naukowe
  Poezja
  Poradniki
  Powieść historyczna
  Prawo
  Przygoda i podróże
  Psychologia
  Religia i mitologia
  Romanse, literatura kobieca
  Satyra, dowcip, humor
  Sensacja, kryminał, thiller
  Silesiana
  Socjologia
  Sport
  Sztuka
  Sztuki walki
  Technika
  Tematyka górska
  Teoria Literatury
  Varia ( Różności )
  Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
Ebooki
Przejdź do...
EBOOKI
Nowości więcej
Kudowa Zdrój ( Spółdzielnia Pracy ).
Kudowa Zdrój ( Spółdzielnia Pracy ).
5,00 zł
Alfabetyczny wykaz produktów
A | B | C | Ć | D | E | F | G
H | I | J | K | L | Ł | M | N
O | Ó | P | Q | R | S | Ś | T
U | V | W | X | Y | Z | Ź | Ż | Pełny wykaz alfabetyczny
Zbieraj punkty!
ZBIERAJ PUNKTY ZA ZAKUPY
Program Partnerski
"Zbieraj Punkty"


Mapy, plany, przewodniki

Mapa - obraz powierzchni jakiegoś obszaru przedstawiony na płaszczyźnie za pomocą umownych znaków i kolorów. Rodzaje: mapa fizyczna «mapa, na której przedstawione jest ukształtowanie terenu» mapa geologiczna «mapa przedstawiająca budowę geologiczną danego obszaru» mapa historyczna «mapa, na której przedstawione są granice krajów w danej epoce historycznej, stosunki gospodarcze, miejsca bitew itp.» mapa konturowa, ślepa «mapa, na której są tylko linie lądów, mórz, głównych rzek i gór, niemająca żadnych napisów». Przewodnik - książka podająca wiadomości z historii, geografii danego regionu, pomagająca turystom wędrować po jakimś terenie, zwiedzać tam zabytki lub inne ciakawostki regionalne.

    Nazwa+   Kup teraz   Cena 
 500 zagadek turystyczno-krajoznawczych.   500 zagadek turystyczno-krajoznawczych.  Kup teraz!   6,00 zł 
 Autor: Stefan Sosnowski; wyd. Wiedza Powszechna 1974 r. 239 str. wym. 11.5 / 19.1 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. 
 Archeologia po drodze. Przewodnik.   Archeologia po drodze. Przewodnik.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autorzy: Tadeusz Baranowski, Wiesław Zajączkowski; wyd. Ossolineum, Polskie Towarzystwo Archeologiczne i Numizmatyczne 1976 r. 115 str. + mapka. Wym. 12.6 / 19.3 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. 
 Atlas drogowy. Beskid Śląski i Żywiecki.   Atlas drogowy. Beskid Śląski i Żywiecki.  Kup teraz!   20,00 zł 
 Skala 1:20.000. 14 planów miast, 50 gmin, 245 miescowości, pełna baza turystyczna. Nowa numeracja dróg i granic administracyjnych. Wyd. Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Wym. 21.0 / 29.7 cm. Pozycja nowa ( wydanie na rok 2005 ), kołonotatnik. Stan bardzo dobry. 
 Beskid Mały. Mapa.   Beskid Mały. Mapa.  Kup teraz!   5,30 zł 
 Skala 1: 50.000. Wyd. Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Pozycja nowa. Stan bardzo dobry. 
 Beskid Mały. Przewodnik turystyczny.   Beskid Mały. Przewodnik turystyczny.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Andrzej Matuszczyk; wyd. PTTK "KRAJ" 1984 r. 128 str. wym. 11.9 / 16.3 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Seria: Szlaki turystyczne województwa bielskiego. 
 Beskid Żywiecki. Mapa.   Beskid Żywiecki. Mapa.  Kup teraz!   5,30 zł 
 Skala 1:61.000. Wyd. Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Pozycja nowa. Stan bardzo dobry. 
 Chorwacja. Mapa samochodowo-turystyczna.   Chorwacja. Mapa samochodowo-turystyczna.  Kup teraz!   5,40 zł 
 Skala 1:730.000. Autostrady, drogi ekspresowe, krajowe i inne ; informacje turystyczne. Wyd. Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Pozycja nowa. Stan bardzo dobry. 
 Chorzów. Plan miasta.   Chorzów. Plan miasta.  Kup teraz!   4,60 zł 
 Skala 1:17.500. Wyd. Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Pozycja nowa. Stan bardzo dobry. 
 Dolina Kościeliska.   Dolina Kościeliska.  Kup teraz!   20,00 zł 
 Autor: Stanisław Berezowski; wyd. Sport i Turystyka, Warszawa 1953 r. 132 str. wym. 14.6 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. Zwięzła monografia krajoznawcza. 
 Gliwice. Plan miasta.   Gliwice. Plan miasta.  Kup teraz!   5,40 zł 
 Skala 1:20.000. Wyd. Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Pozycja nowa. Stan bardzo dobry. 
 Gniezno - R. Biesiada.   Gniezno - R. Biesiada.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Roman Biesiada; wyd. Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych 1972 r. 145 str. wym. 13.6 / 14.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana, ze skrzydełkami. Seria geograficzna Miasta polskie. 
 Grecja. Mapa samochodowo-turystyczna.   Grecja. Mapa samochodowo-turystyczna.  Kup teraz!   5,40 zł 
 Skala 1:1.150.000. Wyd. Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Pozycja nowa. Stan bardzo dobry. 
 Hala Gąsienicowa.   Hala Gąsienicowa.  Kup teraz!   20,00 zł 
 Autor: Stanisław Berezowski; wyd. Sport i Turystyka, Warszawa 1954 r. 108 str. wym. 14.6 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. Zwięzła monografia krajoznawcza. 
 Hiszpania i Portugalia. Mapa.   Hiszpania i Portugalia. Mapa.  Kup teraz!   7,10 zł 
 Mapa samochodowo-turystyczna. Skala 1:1.100.000. Wyd. Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Pozycja nowa. Stan bardzo dobry. 
 Jaskinie polskie.   Jaskinie polskie.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Kazimierz Kowalski; wyd. Wiedza Powszechna, Warszawa 1965 r. 144 str. wym. 11.4 / 16.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Sporo zdjęć czarno-białych wewnątrz. 
 Katowice. Plan miasta.   Katowice. Plan miasta.  Kup teraz!   3,70 zł 
 Skala 1:20.000. Wyd. Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Pozycja nowa. Stan bardzo dobry. 
 Kraków od A do Z.   Kraków od A do Z.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Autor: Jan Adamczewski; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza 1980 r. 126 str. wym. 16.2 / 23.2 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. 
 Legnica i okolice - przewodnik.   Legnica i okolice - przewodnik.  Kup teraz!   5,00 zł 
 Autor: Tadeusz Gumiński; wyd. Sport i Turystyka, Warszawa 1977 r. 119 str. + mapka; wym. 10.3 / 19.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. 
 Londyn. Plan miasta.   Londyn. Plan miasta.  Kup teraz!   5,40 zł 
 Skala 1:13.600. Wyd. Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Pozycja nowa. Stan bardzo dobry. 
 Maków Podhalański i okolice.   Maków Podhalański i okolice.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Monografia turystyczno-krajoznawcza. Autor: Andrzej Matuszczyk; wyd. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Makowskiej, Urząd Miasta i Gminy w Makowie Podhalańskim 1988 r. 112 str. + kolorowe zdjęcia + mapa. Wym. 11.6 / 16.4 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. 
 Mazowsze - panorama turystyczna.   Mazowsze - panorama turystyczna.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autorzy: Jerzy Głownia, Tadeusz Maczubski; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza 1976 r. 200 str + zdjęcia czarno-białe i mapa. Wym. 11.0 / 21.7 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. 
 Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.   Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.  Kup teraz!   8,00 zł  6,00 zł 
 Autor: Alfons Sikora; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza 1978 r. 106 str. + mapa. Wym. 14.2 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Wkładka z kolorowymi zdjęciami wewnątrz. 
 Paryż. Plan miasta.   Paryż. Plan miasta.  Kup teraz!   5,40 zł 
 Skala 1:17.000. Wyd. Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Pozycja nowa. Stan bardzo dobry. 
 Płock - przewodnik.   Płock - przewodnik.  Kup teraz!   5,00 zł 
 Autor: Zbigniew Sokołowski; wyd. Sport i Turystyka, Warszawa 1994 r. 118 str. + mapka; wym. 10.3 / 19.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. 
 Polska. Atlas drogowy, turystyczno-krajoznawczy.   Polska. Atlas drogowy, turystyczno-krajoznawczy.  Kup teraz!   25,00 zł 
 Skala 1: 250.000. Wyd. Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka. Pozycja nowa + CD gratis, kołonotatnik. Stan bardzo dobry. 
Wyświetlanie od 1 do 25 (z 60 pozycji) Stron:  1  2  3  [Następna >>] 
Promocje więcej
Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.
Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.
8,00 zł  6,00 zł
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
16,00 zł  14,00 zł
Okinawa 1945.
Okinawa 1945.
12,00 zł  10,00 zł
Krój odzieży dziecięcej.
Krój odzieży dziecięcej.
10,00 zł  8,00 zł
Neurobiologia ( Krótkie wykłady ).
Neurobiologia ( Krótkie wykłady ).
40,00 zł  38,00 zł
Elementy algebry wyższej.
Elementy algebry wyższej.
35,00 zł  33,00 zł
Znajdź!
Szukana fraza, autor, tytuł, wydawnictwo:
Zakres cenowy:
do
Wybierz kategorię
włącznie z podkategoriami
Pomoc [?]
Wyszukaj z Google
Informacje
Regulamin
Skup książek
Wysyłka i płatności.
Biuletyn
Napisz do nas
Odwiedź nasze forum!
Forum
Ostatnie artykuły
NA POCZĄTKU BYŁO JEDNAK ŚWIATŁO
KONKURS !
ZWIĄZKI I ZNACZENIA
KARNE ZADANIE
Przeczytaj inne artykuły
Szybki kontakt
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji:
Moje Gadu-Gadu: 646295
My status
Skype status

e-mail: slowko@go3.pl
tel: 0508069007

AGNIESZKA NIECHCIAŁ

Ciekawe Strony
Racjonalista.pl
( zobacz artykuły )

eFKa Fundacja Kobieca
Federacja na rzecz kobiet i planowania rodziny
Pracownia Pytań Granicznych
deviantART
fotogalerie.pl
płatności.pl
DotPay
Katalog stron internetowych Katalog Sklepów Dedo Sklepy internetowe Baza Firm Katalog Stron Antykwariat księgarnia SŁÓWKO
Księgarnie toplista katalog stron internetowych www Katalog Stron  Katalog Dobrych Stron