|
|
 |
Kategorie |
 |
 |
Książki Archeologia Architektura Beletrystyka światowa Biologia Chemia Czasopisma Dokument, literatura faktu Ekologia Ekonomia, polityka Encyklopedie Erotyka, seks Ezoteryka, parapsychologia Fantastyka Fantasy Filozofia, logika Fizyka, astronomia Fotografia Geografia Geologia Historia Historia II wojny światowej Historia Polski Hobby Horrory Informatyka Język angielski Język francuski Język hiszpański Język niemiecki Język rosyjski Języki pozostałe Komiksy Kulinaria Kultura Literatura dziecięca Literatura młodzieżowa Literatura polska Literatura popularnonaukowa Literatura wojenna Lotnictwo Mapy, plany, przewodniki Marynistyka Matematyka Medycyna Medycyna niekonwencjonalna Militaria, wojskowość Miniaturki książkowe Modelarstwo Motoryzacja Muzyka Paranauka Pedagogika Podręczniki i pomoce naukowe Poezja Poradniki Powieść historyczna Prawo Przygoda i podróże Psychologia Religia i mitologia Romanse, literatura kobieca Satyra, dowcip, humor Sensacja, kryminał, thiller Silesiana Socjologia Sport Sztuka Sztuki walki Technika Tematyka górska Teoria Literatury Varia ( Różności ) Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
|
Ebooki |
|
 |
|
|
 |
EBOOKI |
 |
|
|
|
 |
Alfabetyczny wykaz produktów |
 |
|
 |
Zbieraj punkty! |
 |
|
|
|
|
Matematyka |
|
Matematyka. Greckie 'manthánein' oznacza 'rozumiem', jest ona językiem umysłu. Była niegdyś rozumiana jako nauka o liczbach (arytmetyka) i figurach (bryłach) geometrycznych (geometria). Do dziś w popularnych encyklopediach określana jest jako nauka o wielkościach, czyli o stosunkach ilościowych i formach przestrzennych. Z biegiem czasu dodano również do obszaru zainteresowań matematyki wszystko, co wiąże się z pojęciem granicy. Określa się matematykę jako najogólniejszą naukę dedukcyjną. |
|
 |
| |
Nazwa+ |
Kup teraz |
Cena |
|
Elementy algebry wyższej. |
|
35,00 zł 33,00 zł |
| Autorzy: Andrzej Mostowski, Marceli Stark; wyd. Państwowe Wydawnictwo Naukowe 1972 r. 397 str. wym. 16.5 / 23.8 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Seria: Biblioteka Matematyczna, tom 16. |
|
Elementy rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej. |
|
16,00 zł |
| Autor: Zdzisław Hellwig; wyd. PWN 1978 r. 312 str. wym. 17.0 / 23.7 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry ( przetarta okładka ). W treści: Kombinatoryka; Dwumian Newtona; Całki Eulera; Zbiory; Wiadomości z zakresu historii rachunku prawdopodobieństwa; Pojęcie prawdopodobieństwa; Podstawowe twierdzenia rachunku prawdopodobieństwa; Zmienne losowe; Rozkłąd i dystruanta zmiennej losowej skokowej; Niektóre rozkłady zmiennej losowej skokowej; Dystrybuanta zmiennej losowej ciągłej; Niektóre jej rozkłady; Zmienne losowe dwuwymiarowe; Parametry opisowe;... |
|
Informacja i świat, w którym żyjemy. |
|
16,00 zł |
| Autor: Juliusz Lech Kulikowski; wyd. Wiedza Powszechna 1978 r. 419 str. wym. 17.1 / 24.5 cm. Oprawa twarda, z lakierowaną obwolutą. Stan dobry ( dedykacja na stronie przedtytułowej ). Sporo rysunków wewnątrz. W treści: Pojęcie informacji i miara jej ilości; Podstawowe prawa teorii informacji; Struktura kodów korekcyjnych; Pomiar i informacja; Informacja i decyzja; Problem rozwlekłości informacyjnej; Język naturalny jako kod; Obraz i informacja; Informacja i świat zjawisk fizycznych; Informacyjne modele samoorganizacji; Informacja w świecie... |
|
Język liczb, kształtu i miary. |
|
20,00 zł |
| Autor: Stanisław Fudali, ilustracje: Mikołaj Portus; wyd. Wiedza Powszechna, Warszawa 1957 r. wydanie pierwsze; 263 str. wym. 14.5 / 20.7 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( na kilku kartach małe ślady po zalaniu, ogólne ślady użycia ). |
|
Laboratorium matematyki stosowanej. |
|
14,00 zł |
| Autorzy: Grażyna Kozłowska, Julian Marszał; wyd. Politechnika Śląska Gliwice 1972 r. 174 str. wym. 16.9 / 24.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. W treści: Instrukcje obsługi arytmometrów elektrycznych; Skale funkcyjne i ich zastosowania; Metody przybliżonego rozwiązywania równań i układów równań; Interpolacja i aproksymacja funkcji; Metody przybliżonego różniczkowania i całkowania; Metody przybliżonego rozwiązywania równań różniczkowych zwyczajnych oraz cząstkowych rzędu drugiego; Programowanie liniowe; Schemat blokowy maszyny cyfrowej i... |
|
Matematyka cz. IV. |
|
20,00 zł |
| Autorzy: W. Żakowski, W.Leksiński; wyd. Naukowo - Techniczne 1995 r. 431 str. 16.5 / 23.8 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. Seria: Podręczniki akademickie. Elektronika, informatyka, telekomunikacja. |
|
McGraw-Hill Mathematics. |
|
20,00 zł |
| Praca zbiorowa pod red. Max A. Sobel; wyd. Webster Division, McGraw-Hill Book Company 1981 r. 378 str. wym. 19.3 / 24.2 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan bardzo dobry. |
|
Metody rozwiązywania równań siatkowych. |
|
40,00 zł |
| Autorzy: A.A. Samarski, J.S. Nikołajew, przekład: Przemysław Ignatowicz; wyd. PWN 1988 r. 592 str. wym. 17.7 / 24.5 cm. Oprawa twarda, z obwolutą. Stan dobry plus. |
|
Tablice mnożenia i dzielenia. |
|
10,00 zł |
| Autor: N. Bielenki, przekład: Janusz Dąbrowski, Wacław Zaleski; wyd. Polskie Wydawnictwa Gospodarcze Warszawa 1954 r. 499 str. wym. 17.1 / 24.8 cm. Oprawa twarda, płócienna, stan dobry ( pieczęć na stronie tytułowej ). Praktyczna pomoc dla księgowych, finansowców, fakturzystów, planistów i sprawozdawców :) |
|
Wybrane zagadnienia analizy. |
|
8,00 zł |
| Ujęcie niestandardowe. Autor: Jerzy Błahut; wyd. Politechnika Śląska Gliwice 1988 r. 102 str. wym. 16.6 / 24.1 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Wykłady z matematyki, cz. II. |
|
12,00 zł |
| Autor: Andrzej Flisowski; wyd. Politechnika Śląska im. Pstrowskiego, Gliwice 1989 r. 263 str. wym. 16.7 / 24.3 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Srypt uczelniany. W treści: Rachunek całkowy funkcji jednej zmiennej; Algebra liniowa; Geometria analityczna w przestrzeni; Funkcje wielu zmiennych; Rachunek całkowy funkcji wielu zmiennych. |
|
Zbiór zadań z analizy matematycznej. |
|
18,00 zł |
| Autor: G. N. Berman, przekład: Grzegorz Zawadzki; wyd. Pracowni komputerowej Jacka Skalmierskiego Gliwice 1999 r. 333 str. wym. 16.9 / 23.9 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry ( lekko nadszarpnięta część grzbietu ). |
| Wyświetlanie od 1 do 12 (z 12 pozycji) |
Stron: 1 |
|
 |
 Historia literatury niepodległej Polski ( z wypisami ).
18,00 zł 16,00 zł |
 Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
16,00 zł 14,00 zł |
 Dowcip surowo wzbroniony.
10,00 zł 8,00 zł |
 Krój odzieży dziecięcej.
10,00 zł 8,00 zł |
 Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
14,00 zł 12,00 zł |
 Okinawa 1945.
12,00 zł 10,00 zł |
|
|
|
 |
Znajdź! |
 |
|
 |
Wyszukaj z Google |
 |
|
 |
Informacje |
 |
|
 |
Odwiedź nasze forum! |
 |
|
 |
Ostatnie artykuły |
 |
|
 |
 |
Szybki kontakt |
 |
|
 |
Ciekawe Strony |
 |
|
|
|
|
|
|