E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
      Książki Antykwariat Słówko            Pocztówki Antykwariat Słówko            Płyty winylowe Antykwariat Słówko     
Moje konto Koszyk Zamówienie
Promocje więcej
Neurobiologia ( Krótkie wykłady ).
Neurobiologia ( Krótkie wykłady ).
40,00 zł
38,00 zł
Kategorie
Książki
  Archeologia
  Architektura
  Beletrystyka światowa
  Biologia
  Chemia
  Czasopisma
  Dokument, literatura faktu
  Ekologia
  Ekonomia, polityka
  Encyklopedie
  Erotyka, seks
  Ezoteryka, parapsychologia
  Fantastyka
  Fantasy
  Filozofia, logika
  Fizyka, astronomia
  Fotografia
  Geografia
  Geologia
  Historia
  Historia II wojny światowej
  Historia Polski
  Hobby
  Horrory
  Informatyka
  Język angielski
  Język francuski
  Język hiszpański
  Język niemiecki
  Język rosyjski
  Języki pozostałe
  Komiksy
  Kulinaria
  Kultura
  Literatura dziecięca
  Literatura młodzieżowa
  Literatura polska
  Literatura popularnonaukowa
  Literatura wojenna
  Lotnictwo
  Mapy, plany, przewodniki
  Marynistyka
  Matematyka
  Medycyna
  Medycyna niekonwencjonalna
  Militaria, wojskowość
  Miniaturki książkowe
  Modelarstwo
  Motoryzacja
  Muzyka
  Paranauka
  Pedagogika
  Podręczniki i pomoce naukowe
  Poezja
  Poradniki
  Powieść historyczna
  Prawo
  Przygoda i podróże
  Psychologia
  Religia i mitologia
  Romanse, literatura kobieca
  Satyra, dowcip, humor
  Sensacja, kryminał, thiller
  Silesiana
  Socjologia
  Sport
  Sztuka
  Sztuki walki
  Technika
  Tematyka górska
  Teoria Literatury
  Varia ( Różności )
  Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
Ebooki
Przejdź do...
EBOOKI
Nowości więcej
Tatry. Pierwsze wyjście na turnię II w Dol. Strążyńskiej.
Tatry. Pierwsze wyjście na turnię II w Dol. Strążyńskiej.
30,00 zł
Alfabetyczny wykaz produktów
A | B | C | Ć | D | E | F | G
H | I | J | K | L | Ł | M | N
O | Ó | P | Q | R | S | Ś | T
U | V | W | X | Y | Z | Ź | Ż | Pełny wykaz alfabetyczny
Zbieraj punkty!
ZBIERAJ PUNKTY ZA ZAKUPY
Program Partnerski
"Zbieraj Punkty"


Miniaturki książkowe

Książki o różnej tematyce, mające jedną wspólną cechę: są naprawdę małe.

    Nazwa+   Kup teraz   Cena 
 Bieg po trawie.   Bieg po trawie.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Jan Nagrabiecki; wyd. Miniatura 1989 r. 32 str. wym.8.7 / 12.0 cm. Oprawa twarda. Stan dobry. Wiersze. 
 Bonsai haiku.   Bonsai haiku.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Książka nowa. Autor: Teresa Raumer; wyd. Miniatura 2005 r. 80 str. wym. 10.4 / 14.3 cm. Oprawa broszurowa, stan bardzo dobry. 
 Cha-do czyli Ścieżka Herbaty.   Cha-do czyli Ścieżka Herbaty.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Książka nowa. Autor: Antoni Szoska; wyd. Miniatura 2004 r. 64 str. wym. 10.3 / 14.1 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. 
 Dobrze - W. Majakowski.   Dobrze - W. Majakowski.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Włodzimierz Majakowski, przekład: Artur Sandauer; Wyd. Artystyczne i Filmowe 1987 r. 195 str. wym. 6.1 / 8.0 cm. Oprawa twarda, stan dobry plus. 
 Dziwacy krakowscy ( zielona ).   Dziwacy krakowscy ( zielona ).  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Ryszard Kantor, ilustracje: Zygmunt Pytlik; wyd. Miniatura 1988 r. 48 str. wym. 12.6 / 9.0 cm. Oprawa twarda, stan dobry. Miniatura. 
 Dziwacy krakowscy oraz...   Dziwacy krakowscy oraz...  Kup teraz!   4,00 zł 
 ... Sławni Dyktatorzy i osobliwe zdarzenia około nich w Krakowie się dziejące. Autor: Ryszard Kantor; wyd. Miniatura 1988 r. 48 str. wym. 12.5 / 9.0 cm. Twarda oprawa. Stan prawie bardzo dobry. 
 Epigramaty i wiersze.   Epigramaty i wiersze.  Kup teraz!   6,00 zł 
 Książka nowa. Autor: Platon, przekład: Z. Kubiak, W. Klinger, W. Jaworski, Wybór i posłowie: Wit Jaworski; wyd. Miniatura 2003 r. 63 str. wym. 10.3 / 14.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry ( okładka z tyłu lekko obtarta wskutek zerwania taśmy klejącej ). 
 Gwiazda za gwiazdą.   Gwiazda za gwiazdą.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Książka nowa. Antologia haiku europejskiego. Pod red. Piotra W. Lorkowskiego i Ewy Tomaszewskiej, wstęp: Max Verhart; wyd. Miniatura 2005 r. 157 str. wym. 10.4 / 14.7 cm. Oprawa twarda, stan bardzo dobry. 
 Hinduskie wiersze miłosne.   Hinduskie wiersze miłosne.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Książka nowa. Ilustracje: Edyta Bystroń; wyd. Miniatura 2006 r. 78 str. wym. 10.3 / 14.1 cm. Oprawa broszurowa, stan bardzo dobry. 
 Ja - Tyran.   Ja - Tyran.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Mieczysław Mączka, ilustracje zaprojektował: Zygmunt Pytlik; wyd. Miniatura 1988 r. 32 str. wym. 7.6 / 10.6 cm. Oprawa twarda, stan prawie bardzo dobry. 
 Jacy ci ludzie ładni!...   Jacy ci ludzie ładni!...  Kup teraz!   16,00 zł 
 Książka nowa. Wesołe wierszyki o umieraniu. Autor: Wanda Czubernatowa; wyd. Miniatura 2005 r. 78 str. wym. 10.8 / 15.0 cm. Oprawa twarda, stan bardzo dobry. JACY CI LUDZIE ŁADNI Żywi, weseli, lekko zarumienieni w skórach z cielaczków w obłokach jesieni w kilku kropelkach deszczu jak z reklamy idą odwiedzić bliskich zakopanych Łzy się nie leją, tylko dymią znicze kwiatek nadyma kwiatowe oblicze Sprawy i sprawki, nowinki-ploteczki A cóż tam zmarli - jakieś tam kosteczki. 
 Jan Lechoń ( Poeci polscy ).   Jan Lechoń ( Poeci polscy ).  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Jan Lechoń; wyd. Czytelnik 1966 r. 143 str. wym. 6.2 / 9.9 cm. Oprawa twarda, stan dobry plus. Wiersze. 
 Jeszcze dzień błyszczy.   Jeszcze dzień błyszczy.  Kup teraz!   16,00 zł 
 Książka nowa. Autor: Ewa Tomaszewska; wyd. Miniatura 2005 r. 120 str. wym. 10.8 / 15.0 cm. Oprawa twarda, stan bardzo dobry. Haiku dwujęzyczne: polsko-angielskie: błądzący dym wśród szarych pni zamiast śniegu 
 Klucz - L. Ogrodnik   Klucz - L. Ogrodnik  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Leokadia Ogrodnik; wyd. Miniatura; 88 str. wym. 8.3 / 11.6 cm. Oprawa twarda. Stan bardzo dobry. Poezje. 
 Listy Heter.   Listy Heter.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Alkifron; Wyd. Artystyczne i Filmowe 1987 r. 145 str. wym. 5.6 / 6.6 cm. Oprawa twarda. Stan dobry. 
 Maski Wenecji.   Maski Wenecji.  Kup teraz!   9,50 zł 
 Książka nowa. Aforystyczny przewodnik po Wenecji. Autor: Mieczysław Kozłowski; wyd. Miniatura 2004 r. 79 str. wym. 10.3 / 14.1 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. " Suszenie bielizny to tylko pretekst. Sznury rozciągnięte pomiędzy domami spełniają rolę kontaktów towarzyskich." 
 Miłość po czesku.   Miłość po czesku.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Książka nowa. Wybór, przekłady i opracowanie: Renata Putzlacher; wyd. Miniatura 2004 r. 112 str. wym. 10.8 / 14.2 cm. Oprawa broszurowa, stan bardzo dobry. Myśli i aforyzmy. 
 Moje Młyńskie Koło.   Moje Młyńskie Koło.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Jadwiga Maciuszek Fillmann, ilustracje: Tahira Olszewska; wyd. Sądecka Oficyna Wydawnicza 1987 r. 44 str. wym. 8.5 / 12.1 cm. Oprawa twarda. Stan bardzo dobry. 
 Mrożek nie dba o urodę.   Mrożek nie dba o urodę.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Myśli sceniczne. Wybrał: Mieczysław Kozłowski. Autor: Sławomir Mrożek; wyd. Miniatura 1989 r. 48 str. wym. 8.8 / 12.5 cm. Oprawa twrda, stan prawie bardzo dobry. 
 Myślenie psuje charakter.   Myślenie psuje charakter.  Kup teraz!   7,00 zł 
 Książka nowa. Aforyzmy. Autor: Gabriel Laub, autoryzowany przekład, wybór i wstęp: M. Dobrosielski i J. Koprowski; wyd. Miniatura 2006 r. 112 str. wym. 9.9 / 14.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. 
 Myśli rozsiane. Aforyzmy.   Myśli rozsiane. Aforyzmy.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Książka nowa. Autor: Sławomir Wróblewski; wyd. Miniatura 2005 r. 272 str. wym. 10.3 / 14.6 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan bardzo dobry. 
 O ludziach, książkach i demonach.   O ludziach, książkach i demonach.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Leonard Szkop; wyd. Stowarzyszenie Księgarzy Polskich 1987 r. 129 str. wym. 5.7 / 7.8 cm. Oprawa twarda. Stan dobry. 
 Od deski do deski.   Od deski do deski.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Janusz Roszko; wyd. Stowarzyszenie Księgarzy Polskich 1986 r. 247 str. wym. 5.8 / 7.2 cm. Oprawa twarda. Stan bardzo dobry. Ilustracje wewnątrz. 
 Opinogóra w wierszach.   Opinogóra w wierszach.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Praca zbiorowa, ilustracje: Jacek Frankowski; wyd. Ciechanowskie Towarzystwo Naukowe 1986 r. 151 str. wym. 6.8 / 9.6 cm. Oprawa twarda, stan dobry. 
 Oppman ( Or-ot ), ( Poeci polscy ).   Oppman ( Or-ot ), ( Poeci polscy ).  Kup teraz!   2,00 zł 
 Autor: Artur Oppman; wyd. Czytelnik 1963 r. 144 str. wym. 6.5 / 10.1 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan dobry. Wiersze. 
Wyświetlanie od 1 do 25 (z 49 pozycji) Stron:  1  2  [Następna >>] 
Promocje więcej
Elementy algebry wyższej.
Elementy algebry wyższej.
35,00 zł  33,00 zł
Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa.
Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa.
14,00 zł  12,00 zł
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
16,00 zł  14,00 zł
Cayce odpowiada.
Cayce odpowiada.
20,00 zł  18,00 zł
Marketing partyzancki.
Marketing partyzancki.
16,00 zł  14,00 zł
Krój odzieży dziecięcej.
Krój odzieży dziecięcej.
10,00 zł  8,00 zł
Znajdź!
Szukana fraza, autor, tytuł, wydawnictwo:
Zakres cenowy:
do
Wybierz kategorię
włącznie z podkategoriami
Pomoc [?]
Wyszukaj z Google
Informacje
Regulamin
Skup książek
Wysyłka i płatności.
Biuletyn
Napisz do nas
Odwiedź nasze forum!
Forum
Ostatnie artykuły
NA POCZĄTKU BYŁO JEDNAK ŚWIATŁO
KONKURS !
ZWIĄZKI I ZNACZENIA
KARNE ZADANIE
Przeczytaj inne artykuły
Szybki kontakt
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji:
Moje Gadu-Gadu: 646295
My status
Skype status

e-mail: slowko@go3.pl
tel: 0508069007

AGNIESZKA NIECHCIAŁ

Ciekawe Strony
Racjonalista.pl
( zobacz artykuły )

eFKa Fundacja Kobieca
Federacja na rzecz kobiet i planowania rodziny
Pracownia Pytań Granicznych
deviantART
fotogalerie.pl
płatności.pl
DotPay
Katalog stron internetowych Katalog Sklepów Dedo Sklepy internetowe Baza Firm Katalog Stron Antykwariat księgarnia SŁÓWKO
Księgarnie toplista katalog stron internetowych www Katalog Stron  Katalog Dobrych Stron