E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
      Książki Antykwariat Słówko            Pocztówki Antykwariat Słówko            Płyty winylowe Antykwariat Słówko     
Moje konto Koszyk Zamówienie
Promocje więcej
Marketing partyzancki.
Marketing partyzancki.
16,00 zł
14,00 zł
Kategorie
Książki
  Archeologia
  Architektura
  Beletrystyka światowa
  Biologia
  Chemia
  Czasopisma
  Dokument, literatura faktu
  Ekologia
  Ekonomia, polityka
  Encyklopedie
  Erotyka, seks
  Ezoteryka, parapsychologia
  Fantastyka
  Fantasy
  Filozofia, logika
  Fizyka, astronomia
  Fotografia
  Geografia
  Geologia
  Historia
  Historia II wojny światowej
  Historia Polski
  Hobby
  Horrory
  Informatyka
  Język angielski
  Język francuski
  Język hiszpański
  Język niemiecki
  Język rosyjski
  Języki pozostałe
  Komiksy
  Kulinaria
  Kultura
  Literatura dziecięca
  Literatura młodzieżowa
  Literatura polska
  Literatura popularnonaukowa
  Literatura wojenna
  Lotnictwo
  Mapy, plany, przewodniki
  Marynistyka
  Matematyka
  Medycyna
  Medycyna niekonwencjonalna
  Militaria, wojskowość
  Miniaturki książkowe
  Modelarstwo
  Motoryzacja
  Muzyka
  Paranauka
  Pedagogika
  Podręczniki i pomoce naukowe
  Poezja
  Poradniki
  Powieść historyczna
  Prawo
  Przygoda i podróże
  Psychologia
  Religia i mitologia
  Romanse, literatura kobieca
  Satyra, dowcip, humor
  Sensacja, kryminał, thiller
  Silesiana
  Socjologia
  Sport
  Sztuka
  Sztuki walki
  Technika
  Tematyka górska
  Teoria Literatury
  Varia ( Różności )
  Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
Ebooki
Przejdź do...
EBOOKI
Nowości więcej
Busko. Wjazd do parku.
Busko. Wjazd do parku.
15,00 zł
Alfabetyczny wykaz produktów
A | B | C | Ć | D | E | F | G
H | I | J | K | L | Ł | M | N
O | Ó | P | Q | R | S | Ś | T
U | V | W | X | Y | Z | Ź | Ż | Pełny wykaz alfabetyczny
Zbieraj punkty!
ZBIERAJ PUNKTY ZA ZAKUPY
Program Partnerski
"Zbieraj Punkty"


Paranauka

Paranauka (od: para- : ledwo,niby, prawie, z gr. pará przy, obok, poza (czymś) - paranauka to "prawie-nauka", "niby-nauka", "obok-nauka", "poza-nauka". W odróżnieniu od nauki nie posiada jednego wypracowanego modelu, który jest uznawany i akceptowany przez większość oraz wykładany w szkołach czy na uczelniach. Paranauki to niejako "wstęp" czy "przedsionek" do nauki, gromadzą bowiem hipotezy i teorie stojące poza oficjalnym nurtem naukowym. Mieszczą się niejako pomiędzy fantastyką naukową, a czystą nauką, przy czym bliżej mają jednak do nauki. Paranauki skupiają się głównie na próbach opisu tzw. zjawisk paranormalnych, które ze względu na to, że są zjawiskami rzadkimi i/lub mogą stanowić zaprzeczenie jakiejś obowiązującej teorii naukowej uważane są najczęściej za błędy, nadinterpretacje, mylne obserwacje, naciągane wnioski, lub celowe, bądź niezamierzone oszustwa.

    Nazwa+   Kup teraz   Cena 
 ABC odpromienników i regeneracji organizmu.   ABC odpromienników i regeneracji organizmu.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Praktyka radiestezyjna dla każdego. Autor: Leszek Matela; wyd. Studio Astropsychologii, Białystok 2000 r. 213 str. bez wkładki; wym. 14.5 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. W książce tej przedstawiono sposoby neutralizowania szkodliwego promieniowania występującego wśród nas. Podane są tu również metody regeneracji organizmu wystawionego na wpływ szkodliwych promieniowań. Poznajemy tutaj metody odzyskania zdrowia i podniesienia odporności po długoletnich oddziaływaniach szkodliwych promieniowań. 
 ABC radiestezji.   ABC radiestezji.  Kup teraz!   6,00 zł 
 Autor: Adolf Januszewski; wyd. Sport i Turystyka, 1989 r. 112 str. wym. 14.4 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. W spisie treści m.in: zarys historyczny różdżkarstwa, radiestezja w nauce, uwrażliwienie radiestezyjne, konwencje mentalne, oddziaływanie promieniowania geopatycznego na rośliny i zwierzęta, promieniowanie kształtów, sprzętów, odzieży i środków żywności, neutralizacja i tłumienie strefy geopatycznej, radiestezyjny obraz człowieka. 
 Antyczni kosmonauci.   Antyczni kosmonauci.  Kup teraz!   20,00 zł 
 Autor: Erich von Daniken, prezkład: Krzysztof Żak; wyd. Świat Książki 1995 r. 191 str. wym. 17.4 / 24.5 cm. Twarda oprawa, z obwolutą. Bogato ilustrowane wydanie albumowe. Stan bardzo dobry. W treści: Bogowie z pudełka z lalkami; Sfinksy i mieszańce; Święta maszyna; Gwiazdy nad Afryką; Piktogramy i petroglify; Potworne rzeźby; Światło dla faraona; Miasta zaginione w dżungli; Antyczni kosmonauci; Biblia na desce kreślarskiej; Geometria zaklęta w kamień; Olbrzymy z Wyspy Wielkanocnej. 
 Czy bogowie byli na Ziemi?   Czy bogowie byli na Ziemi?  Kup teraz!   10,00 zł 
 W krzyżowym ogniu pytań. Autor: Erich von Däniken, przekład: Grzegorz Prokop; wyd. Prokop, Warszawa 1995 r. 125 str. wym. 14.4 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. 
 Daniken, kosmici, i Atlantydzi.   Daniken, kosmici, i Atlantydzi.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Autor: Jan Kryściak; wyd. Videograf, Katowice II 1997 r. 263 str. wym. 14.2 / 19.9 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry ( ślady użycia na okładce ). Autor próbuje zweryfikować hipotezy Dänikana, przedstawiając równocześnie własną interpretacje zagadkowych faktów z przeszłości. 
 Dziedzictwo Avalonu.   Dziedzictwo Avalonu.  Kup teraz!   18,00 zł 
 Ukryta wiedza odnaleziona w europejskich wierzeniach. Autorzy: Grażyna Fosar, Franz Bludorf, przekład: Aleksander Grejner; wyd. Prokop, Warszawa 1997 r. 168 str. wym. 14.4 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Autorzy dokonali fascynującego odkrycia: w wielu miejscach na Ziemi przechowuje się sekretną wiedzę. Są to miejsca, w których niegdyś kapłani i magowie przygotowywali ludzką świadomość do skoku w trzecie tysiąclecie. Tajemnice te jednak dostały się w niepowołane ręce, co stwarza zagrożenia o skutkach, nie... 
 Goście z kosmosu?   Goście z kosmosu?  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Lucjan Znicz; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza, Gdańsk 1980 r. 283 str. wym. 14.0 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( troszkę zużyta okłądka ). Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. 
 Kto odkrył Amerykę?   Kto odkrył Amerykę?  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autor: Zdzisław Skrok; wyd. Agencja Omnipress i Państwowe Przedsiębiorstwo Wydawnicze "Rzeczpospolita" Warszawa 1987 r. 84 str. + 66 ilustracji i zdjęć czarno-białych; wym. 16.4 / 23.3 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry plus. Seria: Fakty, Zagadki, Hipotezy. 
 Nieznane obiekty latające, 2 tomy.   Nieznane obiekty latające, 2 tomy.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autor: Lucjan Znicz; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza, Warszawa 1983 r. wydanie pierwsze; 136 i 308 str. wym. 14.2 / 20.3 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( troszkę podniszczone okładki ). Zdjęcia i ilustracje czarno-białe wewnątrz. 
 Przybysze z innych światów.   Przybysze z innych światów.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autor: Martin Kobialka, przekład: Emanuel Bereta; wyd. Chrzescijański Instytut Wydawniczy "Znaki Czasu" 1999 r. 140 str. wym. 14.4 / 20.1 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. W treści: Mieszkańcy wszechświata; Informacja z wszechświata; Nie zidentyfikowane obiekty latające; Centrum międzygalaktyczne; Rewolucja we wszechświecie; Przywrócenie harmonii; Dobrzy posłańcy z głębi wszechświata; Ostatnia walka o przywrócenie harmonii we wszechświecie; Zwodzenie swiata na gruncie religijnym; Ziemia jako centrum wszechświata;... 
 Przybysze z kosmosu.   Przybysze z kosmosu.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autor: Andzej Donimirski; Wyd. Śląsk 1978 r. 280 str. wym. 12.5 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, z podniszczoną obwolutą. Stan dobry. Rzeczywistość czy fantazja? O niektórych hipotezach pochodzenia naszej cywilizacji. 
 Radiestezja w domu i w ogrodzie.   Radiestezja w domu i w ogrodzie.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autor: Czesław Spychalski; wyd. Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne 1984 r. 192 str. wym. 14.5 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. W treści: Zastosowanie radiestezji w domu i zagrodzie; Praktyczne wprowadzenie do radiestezji. 
 Świat wahadełek.   Świat wahadełek.  Kup teraz!   20,00 zł 
 Autor: Markus Schirner, przekład: Klaudia Buchacz; wyd. Dom Wydawniczo - Księgarski KOS, Katowice 1997 r.95 str. wym. 29.4 / 20.8 cm. Oprawa twarda. Stan dobry ( dedykacja na stronie tytułowej, poza tym ładna ). Podręcznik o wahadełkach dla początkujących i zaawansowanych. Liczne diagramy, uporządkowane tematycznie, zostały zebrane, by służyć pomocą radiestetom podczas ich pracy z wahadełkiem, np: strefy zadrażnień, woda, czakry, meridiany, aura Soma, drzewa, homeopatia, kamienie szlachetne, enneagram i wiele innych. 
 Światowa historia potopu.   Światowa historia potopu.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autorzy: Maurice i Paulette Deribere, przekład: Joanna Kluza; wyd. TOMaCO, 319 str. wym. 12.8 / 20.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Różnorakie potopy zostały tutaj przeanalizowane z punktu widzenia geografii, geologii i archeologii. Autorzy starają się dostarczyć wyjaśnień w sposób staranny i naukowy , dotyczących tajemniczych zagadnień i zadają pytania: Czy Apokalipsa będzie kolejnym potopem? Czy potop jest nieuchronny? 
 Trójkąt Bermudzki.   Trójkąt Bermudzki.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autor: Lech Niekrasz; wyd. Młodzieżowa Agencja Wydawnicza 1981 r. 196 str. wym. 12.6 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Hipotezy na temat legendy "Trójkąta Bermudzkiego". 
 Ufo nad Brazylią.   Ufo nad Brazylią.  Kup teraz!   6,00 zł 
 Autorzy: Rodolfo R. Casellato, Joao V. da Silva, Wendelle C. Stevens, przekład: Zofia Kościuk; wyd. Nolpress, Wyd. Białowieża, Białystok 1990 r. 192 str. wym. 14.3 / 20.3 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry ( przetarta okładka ). Jest to bardziej raport niż typowa książka o ... Główny jej autor: emerytowany podpułkownik lotnictwa wojskowego Stanów Zjednoczonych położył w niej nacisk na drobiazgowe przedstawienie faktów. A są one poświęcone zjawisku niezidentyfikowanych obiektów latających. 
 UFO, nr 2 ( 38 ).   UFO, nr 2 ( 38 ).  Kup teraz!   2,00 zł 
 Kwartalnik poświęcony badaniom i analizie obserwacji niezindetyfikowanych obiektów latających i ich załogantów. Wyd. Agencja NOLPRESS s.c. Białystok 1999 r. 74 str. wym. 14.3 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. 
 UFO, nr 3 ( 39 ).   UFO, nr 3 ( 39 ).  Kup teraz!   2,00 zł 
 Kwartalnik poświęcony badaniom i analizie obserwacji niezindetyfikowanych obiektów latających i ich załogantów. Wyd. Agencja NOLPRESS s.c. Białystok 1999 r. 74 str. wym. 14.3 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. 
 UFO, nr 3 ( 43 ).   UFO, nr 3 ( 43 ).  Kup teraz!   2,00 zł 
 Kwartalnik poświęcony badaniom i analizie obserwacji niezindetyfikowanych obiektów latających i ich załogantów. Wyd. Agencja NOLPRESS s.c. Białystok 2000 r. 74 str. wym. 14.3 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. 
 UFO, nr 4 ( 44 ).   UFO, nr 4 ( 44 ).  Kup teraz!   2,00 zł 
 Kwartalnik poświęcony badaniom i analizie obserwacji niezindetyfikowanych obiektów latających i ich załogantów. Wyd. Agencja NOLPRESS s.c. Białystok 2000 r. 74 str. wym. 14.3 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. 
 Wahadełko. Spróbuj i Ty.   Wahadełko. Spróbuj i Ty.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autor: Teresa Stąpór; wyd. ASTRUM 2002 r. 80 str. wym. 14.1 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. 
 Wysłannicy z Kosmosu.   Wysłannicy z Kosmosu.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Autor: Maurice Chatelain, przekład: Anna Borowik, przedmowa: Charles Berlitz; wyd. 4 & F Warszawa 1992 r. 288 str. + aneks. Wym. 13.4 / 21.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry ( ślady zużycia na okładce ). Seria: Biblioteczka Zagadek Wszechświata. Rzecz o niezidentyfikowanych obiektach latających oraz śladach po nich na Ziemi. 
 Z powrotem do gwiazd.   Z powrotem do gwiazd.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Erich von Däniken, przekład: Ryszard Turczyn; wyd. Prokop, 1993 r. 148 str. wym. 14.5 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. Można przypuścić, że proces powstawania praczłowieka w różnych częściach naszego globu przebiegał w różny sposób: W drodze zamierzonych mutacji kodu genetycznego euhominidów oraz sztucznego stworzenia istoty żeńskiej hodowanej w probówce... 
 Zwierzenia różdżkarza.   Zwierzenia różdżkarza.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Stanisław Jastrzębski; wyd. KAW 1989 r. 171 str. wym. 11.8 / 16.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. 
Wyświetlanie od 1 do 24 (z 24 pozycji) Stron:  1 
Promocje więcej
Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.
Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.
8,00 zł  6,00 zł
Okinawa 1945.
Okinawa 1945.
12,00 zł  10,00 zł
Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa.
Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa.
14,00 zł  12,00 zł
Krój odzieży dziecięcej.
Krój odzieży dziecięcej.
10,00 zł  8,00 zł
Elementy algebry wyższej.
Elementy algebry wyższej.
35,00 zł  33,00 zł
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
16,00 zł  14,00 zł
Znajdź!
Szukana fraza, autor, tytuł, wydawnictwo:
Zakres cenowy:
do
Wybierz kategorię
włącznie z podkategoriami
Pomoc [?]
Wyszukaj z Google
Informacje
Regulamin
Skup książek
Wysyłka i płatności.
Biuletyn
Napisz do nas
Odwiedź nasze forum!
Forum
Ostatnie artykuły
NA POCZĄTKU BYŁO JEDNAK ŚWIATŁO
KONKURS !
ZWIĄZKI I ZNACZENIA
KARNE ZADANIE
Przeczytaj inne artykuły
Szybki kontakt
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji:
Moje Gadu-Gadu: 646295
My status
Skype status

e-mail: slowko@go3.pl
tel: 0508069007

AGNIESZKA NIECHCIAŁ

Ciekawe Strony
Racjonalista.pl
( zobacz artykuły )

eFKa Fundacja Kobieca
Federacja na rzecz kobiet i planowania rodziny
Pracownia Pytań Granicznych
deviantART
fotogalerie.pl
płatności.pl
DotPay
Katalog stron internetowych Katalog Sklepów Dedo Sklepy internetowe Baza Firm Katalog Stron Antykwariat księgarnia SŁÓWKO
Księgarnie toplista katalog stron internetowych www Katalog Stron  Katalog Dobrych Stron