E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
      Książki Antykwariat Słówko            Pocztówki Antykwariat Słówko            Płyty winylowe Antykwariat Słówko     
Moje konto Koszyk Zamówienie
Promocje więcej
Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.
Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.
8,00 zł
6,00 zł
Kategorie
Książki
  Archeologia
  Architektura
  Beletrystyka światowa
  Biologia
  Chemia
  Czasopisma
  Dokument, literatura faktu
  Ekologia
  Ekonomia, polityka
  Encyklopedie
  Erotyka, seks
  Ezoteryka, parapsychologia
  Fantastyka
  Fantasy
  Filozofia, logika
  Fizyka, astronomia
  Fotografia
  Geografia
  Geologia
  Historia
  Historia II wojny światowej
  Historia Polski
  Hobby
  Horrory
  Informatyka
  Język angielski
  Język francuski
  Język hiszpański
  Język niemiecki
  Język rosyjski
  Języki pozostałe
  Komiksy
  Kulinaria
  Kultura
  Literatura dziecięca
  Literatura młodzieżowa
  Literatura polska
  Literatura popularnonaukowa
  Literatura wojenna
  Lotnictwo
  Mapy, plany, przewodniki
  Marynistyka
  Matematyka
  Medycyna
  Medycyna niekonwencjonalna
  Militaria, wojskowość
  Miniaturki książkowe
  Modelarstwo
  Motoryzacja
  Muzyka
  Paranauka
  Pedagogika
  Podręczniki i pomoce naukowe
  Poezja
  Poradniki
  Powieść historyczna
  Prawo
  Przygoda i podróże
  Psychologia
  Religia i mitologia
  Romanse, literatura kobieca
  Satyra, dowcip, humor
  Sensacja, kryminał, thiller
  Silesiana
  Socjologia
  Sport
  Sztuka
  Sztuki walki
  Technika
  Tematyka górska
  Teoria Literatury
  Varia ( Różności )
  Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
Ebooki
Przejdź do...
EBOOKI
Nowości więcej
Kudowa Zdrój ( Spółdzielnia Pracy ).
Kudowa Zdrój ( Spółdzielnia Pracy ).
5,00 zł
Alfabetyczny wykaz produktów
A | B | C | Ć | D | E | F | G
H | I | J | K | L | Ł | M | N
O | Ó | P | Q | R | S | Ś | T
U | V | W | X | Y | Z | Ź | Ż | Pełny wykaz alfabetyczny
Zbieraj punkty!
ZBIERAJ PUNKTY ZA ZAKUPY
Program Partnerski
"Zbieraj Punkty"


Poezja

Liryka - jeden z trzech podstawowych rodzajów literackich (obok dramatu i epiki). Obejmuje utwory, których głównym przedmiotem przedstawienia są przeżycia wewnętrzne, przekazywane za pośrednictwem wypowiedzi monologicznej, odznaczającej się subiektywizmem, podporządkowanej funkcji ekspresywnej języka. Centralnym elementem utworu lirycznego jest tzw. podmiot liryczny. Wywodzi się ona od nazwy starogreckiego instrumentu muzycznego - liry. Przy jej wtórze antyczni poeci śpiewali swoje pieśni.

    Nazwa+   Kup teraz   Cena 
 82 wiersze i poematy.   82 wiersze i poematy.  Kup teraz!   16,00 zł 
 Autor: Josif Brodski, przekład: Czesław Miłosz, wybór i opracowanie: Stanisław Barańczak; wyd. Znak, Kraków 1989 r. 212 str. wym. 13.6 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry plus. 
 Adam Mickiewicz. Wybór poezyj, 2 tomy.   Adam Mickiewicz. Wybór poezyj, 2 tomy.  Kup teraz!   20,00 zł 
 Autor: Adam Mickiewicz; wyd. Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo, Wrocław 1986 r. 246 str. wym. 11.3 / 16.3 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Seria: Biblioteka Narodowa. 
 Aleksander Puszkin - poezje.   Aleksander Puszkin - poezje.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Aleksander Puszkin; wybór Danuta Wawiłow, Oleg Usenko; przekład: Julian Tuwim, Mieczysław Jastrun i inni; wyd. PIW, Warszawa 1979 r. 189 str. wym. 11.2 / 18.5 cm. Oprawa twarda. Stan dobry. 
 Antologia poetów najbliższych.   Antologia poetów najbliższych.  Kup teraz!   20,00 zł 
 Książka nowa. Od Safony do Sylvii Plath. Przekład: Krzysztof Boczkowski; wyd. Miniatura 2003 r. 272 str. wym. 10.7 / 14.9 cm. Oprawa twarda, stan bardzo dobry. 
 Ballady i romanse.   Ballady i romanse.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Autor: Adam Mickiewicz; wyd. Czytelnik 1977 r. 103 str. wym. 11.3 / 18.5 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan bardzo dobry. Śiczne wydanie "Ballad" utrzymane w błękitach będzie ozdobą biblioteczki. 
 Bieg po trawie.   Bieg po trawie.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Jan Nagrabiecki; wyd. Miniatura 1989 r. 32 str. wym.8.7 / 12.0 cm. Oprawa twarda. Stan dobry. Wiersze. 
 Droga na Wschód i inne wiersze.   Droga na Wschód i inne wiersze.  Kup teraz!   5,00 zł 
 Autor: Antoni Słonimski; Wyd. Morskie, Gdańsk 1985 r. 132 str. wym. 11.1 / 16.4 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry plus. 
 Drugie zdziwienie.   Drugie zdziwienie.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Książka nowa. Autor: Lidia Lipska; wyd. Miniatura 2005 r. 110 str. wym. 10.3 / 14.2 cm. Oprawa broszurowa, stan bardzo dobry. 
 Dzieła.  J. Kasprowicz, tom V.   Dzieła. J. Kasprowicz, tom V.  Kup teraz!   25,00 zł 
 Autor: Jan Kasprowicz, pod red. Stefan Kołaczkowski; wyd. Dom Książki Polskiej, Warszawa 1931 r.141 str. Wym. 12.3 / 17.3 cm. Oprawa twarda, stan dobry ( pieczątki imienne byłego właściciela, ślady po usunięciu pieczątki na stronie głównej, ogólne ślady użycia ). W treści: Anima Lachrymans. 
 Epigramy weneckie ( wydanie dwujęzyczne ).   Epigramy weneckie ( wydanie dwujęzyczne ).  Kup teraz!   8,00 zł 
 Książka nowa Autor: Johann W. Goethe, wybór i przekład: Piotr W. Lorkowski; wyd. Miniatura 1999 r. 128 str. wym. 12.3 / 17.1 cm. Oprawa twarda, lakierowana. Stan bardzo dobry. Wiersze w języku polskim i niemieckim. "Gondolę tę przyrównam do łagodnie kolebiącej kołyski, Zaś mała kajuta zda się sporą trumną. Tak oto! między kolebką a trumną kołyszem się, unosim Na Wielkim Kanale przez życie beztrosko." 
 Erotyki - Zbigniew Jerzyna.   Erotyki - Zbigniew Jerzyna.  Kup teraz!   5,00 zł 
 Autor: Zbigniew Jerzyna; wyd. Iskry 1976 r. 76 str. wym. 11.5 / 16.5 cm. Oprawa broszurowa, ze skrzydełkami. Stan dobry. SPOTKANIE NOCĄ Jesteś - oparta o drzewo niebo wywodzę z oczu patrz - gałąź nad tobą pragnie nocy zapach od ciebie do mnie 
 Haiku - Dariusz Pawlicki.   Haiku - Dariusz Pawlicki.  Kup teraz!   7,00 zł 
 Książka nowa. Autor: Dariusz Pawlicki; wyd. Miniatura 2004 r. 48 str. wym. 10.3 / 14.2 cm. Oprawa broszurowa, stan bardzo dobry. 
 Holokaust - L. Lipska   Holokaust - L. Lipska  Kup teraz!   6,70 zł 
 Książka nowa. Autor: Lidia Lipska, fotografie: Agnieszka Ziembińska; wyd. Miniatura 2004 r. 48 str. wym. 10.1 / 14.1 cm. Oprawa broszurowa, stan bardzo dobry. 
 Jan Kochanowski. Treny.   Jan Kochanowski. Treny.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Autor: Jan Kochanowski; wyd. Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo, Wrocław 1986 r. 124 str. wym.11.7 / 16.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Seria: Biblioteka Narodowa. 
 Jan Lechoń ( Poeci polscy ).   Jan Lechoń ( Poeci polscy ).  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Jan Lechoń; wyd. Czytelnik 1966 r. 143 str. wym. 6.2 / 9.9 cm. Oprawa twarda, stan dobry plus. Wiersze. 
 Klucz - L. Ogrodnik   Klucz - L. Ogrodnik  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Leokadia Ogrodnik; wyd. Miniatura; 88 str. wym. 8.3 / 11.6 cm. Oprawa twarda. Stan bardzo dobry. Poezje. 
 Księga miłości.   Księga miłości.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Mechmed, przekład, opracowanie i poetyckie uzupełnienia: Małgorzata Łabęcka-Koecherowa, wybór, wstęp i objaśnienia: Tadeusz Majda; wyd. Ossolineum, Warszawa 1987 r. 205 str. wym. 12.1 / 19.2 cm. Oprawa twarda. Stan dobry plus. 
 Kuchnia spolegliwa wierszowana.   Kuchnia spolegliwa wierszowana.  Kup teraz!   7,00 zł 
 Książka nowa. Autor: Wanda Czubernatowa; wyd. Miniatura 2002 r. 87 str. wym. 10.0 / 14.1 cm. Oprawa broszurowa, stan bardzo dobry. Bardzo sympatyczne i zadziorne wierszyki. 
 Lapidaria.   Lapidaria.  Kup teraz!   6,00 zł 
 Autor: Czesława Politańska; wyd. Łódzkie 1980 r. 95 str. wym. 12.2 / 19.0 cm. Oprawa broszurowa, z lakierowaną obwolutą. Stan dobry. 
 Makabra i współczucie.   Makabra i współczucie.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autor: Maciej Zembaty, ilustracje: Piotr Dumała; Wyd. Dolnośląskie, Wrocłw 1996 r. 219 str. wym. 12.4 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. 
 Miej serce.   Miej serce.  Kup teraz!   5,00 zł 
 Autor: Adam Mickiewicz, wstęp: Barbara Riss; wyd. Prószyński i S-ka 1998 r. 70 str. wym. 11.0 / 17.6 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. 
 Moje Młyńskie Koło.   Moje Młyńskie Koło.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Jadwiga Maciuszek Fillmann, ilustracje: Tahira Olszewska; wyd. Sądecka Oficyna Wydawnicza 1987 r. 44 str. wym. 8.5 / 12.1 cm. Oprawa twarda. Stan bardzo dobry. 
 My ( wiersze na temat istnienia ).   My ( wiersze na temat istnienia ).  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autorzy: Bożena Rempalska- Cesarska, Maciej Cesarski; wyd. PHU "Matrek" 2005 r. 51 str. wym. 14.7 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa, stan bardzo dobry. 
 Nowe przestrzenie Ikara.   Nowe przestrzenie Ikara.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Antologia poezji greckiej XX wieku. Wybór, przekład, przedmowa i komentarze: Nikos Chadzinikolau. Opracowanie graficzne: Józef Petruk. Wyd. Poznańskie 1985 r. 379 str. wym. 12.2 / 19.3 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. 
 O ludziach, książkach i demonach.   O ludziach, książkach i demonach.  Kup teraz!   4,00 zł 
 Autor: Leonard Szkop; wyd. Stowarzyszenie Księgarzy Polskich 1987 r. 129 str. wym. 5.7 / 7.8 cm. Oprawa twarda. Stan dobry. 
Wyświetlanie od 1 do 25 (z 59 pozycji) Stron:  1  2  3  [Następna >>] 
Promocje więcej
Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
14,00 zł  12,00 zł
Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa.
Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa.
14,00 zł  12,00 zł
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
16,00 zł  14,00 zł
Dowcip surowo wzbroniony.
Dowcip surowo wzbroniony.
10,00 zł  8,00 zł
Krój odzieży dziecięcej.
Krój odzieży dziecięcej.
10,00 zł  8,00 zł
Elementy algebry wyższej.
Elementy algebry wyższej.
35,00 zł  33,00 zł
Znajdź!
Szukana fraza, autor, tytuł, wydawnictwo:
Zakres cenowy:
do
Wybierz kategorię
włącznie z podkategoriami
Pomoc [?]
Wyszukaj z Google
Informacje
Regulamin
Skup książek
Wysyłka i płatności.
Biuletyn
Napisz do nas
Odwiedź nasze forum!
Forum
Ostatnie artykuły
NA POCZĄTKU BYŁO JEDNAK ŚWIATŁO
KONKURS !
ZWIĄZKI I ZNACZENIA
KARNE ZADANIE
Przeczytaj inne artykuły
Szybki kontakt
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji:
Moje Gadu-Gadu: 646295
My status
Skype status

e-mail: slowko@go3.pl
tel: 0508069007

AGNIESZKA NIECHCIAŁ

Ciekawe Strony
Racjonalista.pl
( zobacz artykuły )

eFKa Fundacja Kobieca
Federacja na rzecz kobiet i planowania rodziny
Pracownia Pytań Granicznych
deviantART
fotogalerie.pl
płatności.pl
DotPay
Katalog stron internetowych Katalog Sklepów Dedo Sklepy internetowe Baza Firm Katalog Stron Antykwariat księgarnia SŁÓWKO
Księgarnie toplista katalog stron internetowych www Katalog Stron  Katalog Dobrych Stron