E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
      Książki Antykwariat Słówko            Pocztówki Antykwariat Słówko            Płyty winylowe Antykwariat Słówko     
Moje konto Koszyk Zamówienie
Promocje więcej
Elementy algebry wyższej.
Elementy algebry wyższej.
35,00 zł
33,00 zł
Kategorie
Książki
  Archeologia
  Architektura
  Beletrystyka światowa
  Biologia
  Chemia
  Czasopisma
  Dokument, literatura faktu
  Ekologia
  Ekonomia, polityka
  Encyklopedie
  Erotyka, seks
  Ezoteryka, parapsychologia
  Fantastyka
  Fantasy
  Filozofia, logika
  Fizyka, astronomia
  Fotografia
  Geografia
  Geologia
  Historia
  Historia II wojny światowej
  Historia Polski
  Hobby
  Horrory
  Informatyka
  Język angielski
  Język francuski
  Język hiszpański
  Język niemiecki
  Język rosyjski
  Języki pozostałe
  Komiksy
  Kulinaria
  Kultura
  Literatura dziecięca
  Literatura młodzieżowa
  Literatura polska
  Literatura popularnonaukowa
  Literatura wojenna
  Lotnictwo
  Mapy, plany, przewodniki
  Marynistyka
  Matematyka
  Medycyna
  Medycyna niekonwencjonalna
  Militaria, wojskowość
  Miniaturki książkowe
  Modelarstwo
  Motoryzacja
  Muzyka
  Paranauka
  Pedagogika
  Podręczniki i pomoce naukowe
  Poezja
  Poradniki
  Powieść historyczna
  Prawo
  Przygoda i podróże
  Psychologia
  Religia i mitologia
  Romanse, literatura kobieca
  Satyra, dowcip, humor
  Sensacja, kryminał, thiller
  Silesiana
  Socjologia
  Sport
  Sztuka
  Sztuki walki
  Technika
  Tematyka górska
  Teoria Literatury
  Varia ( Różności )
  Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
Ebooki
Przejdź do...
EBOOKI
Nowości więcej
Busko. Kopiec Kościuszki.
Busko. Kopiec Kościuszki.
20,00 zł
Alfabetyczny wykaz produktów
A | B | C | Ć | D | E | F | G
H | I | J | K | L | Ł | M | N
O | Ó | P | Q | R | S | Ś | T
U | V | W | X | Y | Z | Ź | Ż | Pełny wykaz alfabetyczny
Zbieraj punkty!
ZBIERAJ PUNKTY ZA ZAKUPY
Program Partnerski
"Zbieraj Punkty"


Psychologia

Psychologia (od gr. ψυχή psyche = dusza, i λόγος logos = słowo, myśl, rozumowanie) jest nauką empiryczną, zajmującą się badaniem mechanizmów i praw rządzących zjawiskami psychicznymi oraz zachowaniami człowieka. Psychologia bada również wpływ zjawisk psychicznych na interakcje międzyludzkie oraz interakcję z otoczeniem. W zasadzie psychologia dotyczy ludzi, ale mówi się o psychologii zwierząt (czyli zoopsychologii), chociaż zachowaniem się zwierząt zajmuje się także dziedzina biologii - etologia.

    Nazwa+   Kup teraz   Cena 
 17 nieseksualnych powodów, dla których ludzie uprawiają seks.   17 nieseksualnych powodów, dla których ludzie uprawiają seks.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autorzy: Frank Hajcak, Patricia Garwood, przekład: Małgorzata Majchrzak; wyd. Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne 1994 r. 223 str. wym. 14.2 / 20.3 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. 
 Antropozoficzny Kalendarz Duszy   Antropozoficzny Kalendarz Duszy  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Rudolf Steiner, przekład: Zbigniew Skwara; wyd. Akademia, Toruń 1995 r. 63 str. wym. 11.6 / 16.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Kalendarz zawiera medytacje na każdy tydzień roku, pozwalające przeżywać zmiany w otaczającej nas przyrodzie nie tylko zmysłami, lecz współuczestniczyć całym wnętrzem w procesach, jakie dokonują się w naturze. Wydanie dwujęzyczne polsko-niemieckie. 
 Być piękną nie za każdą cenę.   Być piękną nie za każdą cenę.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Autor: Uly Wörner, przekład: Marcin Dąbrówka; wyd. Oficyna Wydawnicza "INTERSPAR" Warszawa 2002 r. 125 str. wym. 14.3 / 20.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Potrzeba bycia piękną za każdą cenę, czyli kompleks Salome, dotyczy wielu kobiet, które są głęboko przekonane, że wraz z utratą zewnętrznej atrakcyjności nie będą miały niczego do zaoferowania. Kompleks ten często jest skrywany pod maską pewności siebie. Autorka przedstawia program siedmiu kroków. Powstał on na bazie jej własnych doświadczeń zebranych w ramach... 
 Ciężkie czasy przemijają, bądź silny i przetrwaj je.   Ciężkie czasy przemijają, bądź silny i przetrwaj je.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autor: Robert H. Schuller, przekład: Wacław Sadkowski; wyd. Studio Emka 1996 r. 340 str. wym. 11.4 / 18.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus ( pieczątka byłego właściciela ). 
 Człowiek i praca. Psychologiczna analiza pracy.   Człowiek i praca. Psychologiczna analiza pracy.  Kup teraz!   7,00 zł 
 Autor: Zofia Ratajczak; wyd. Uniwersytet Śląski, Katowice 1977 r. 120 str. wym. 16.6 / 24.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. 
 Czwarty instynkt - głos duszy.   Czwarty instynkt - głos duszy.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Jak odnaleźć sens i cel życia u progu trzeciego tysiąclecia. Autor: Arianna Huffington, przekład: Dorota Gawlikowska; wyd. Amber 1995 r. 346 str. wym. 12.2 / 19.0 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Czwarty instynkt, to instynkt nienazwany, który wiedzie nas poza pierwotne instynkty, ku duchowemu spełnieniu i zrozumieniu naszego życia. 
 Drogi wyjścia z depresji i lęku.   Drogi wyjścia z depresji i lęku.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Andrea M. Hesse, przekład: Andrzej Porębski; wyd. WAM Kraków 2003 r. 216 str. wym. 12.4 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Jest to opowieść o cierpieniu kobiety dotkniętej jedną z najgłębszych form lęku i depresji. Dzisiaj jest wolna i przekazuje swoją wiedzę oraz doświadczenie innym. 
 Egoizm i problem zachowań prospołecznych.   Egoizm i problem zachowań prospołecznych.  Kup teraz!   18,00 zł 
 Autor: Krzysztof Kiciński; wyd. Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa 1978 r. 167 str. wym. 17.1 / 23.9 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( ślady użycia na okładce ). 
 Jak nie wpaść w depresję.   Jak nie wpaść w depresję.  Kup teraz!   10,00 zł 
 40 szkodliwych przesądów, które zatruwają nam życie. Autorzy: Arnold Lazarus, Clifford Lazarus, Allen Fay; przekład: Jacek Bielas; wyd. WAM, Kraków 2005 r. 202 str. wym. 12.5 / 19.5 cm; oprawa broszurowa, lakierowana; stan bardzo dobry. 
 Jak poznawano psychikę.   Jak poznawano psychikę.  Kup teraz!   12,00 zł 
 Autor: Józef Pieter; wyd. Wiedza Powszechna 1963 r. 295 str. wym. 12.5 / 19.6 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. W treści: Kto tworzył psychologię? Ontologiczna koncepcja psychiki i psychologia jako nauka o duszy; Koncepcja psychiki jako zachowania się; Blaski i cienie psychologii obiektywnej; Podświadomościowa koncepcja psychiki i psychologia głębi; Realistyczna koncepcja psychiki; Psychologia jako nauka o życiu ludzi i zwierząt; Przegląd nauk psychologicznych; Chronologia ważnych wydarzeń z dziejów psychologii; Piśmiennictwo. 
 Jak uczyć się szybko i skutecznie.   Jak uczyć się szybko i skutecznie.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autor: Christian Drapeau; przekład: Hanna Pawlikowska-Gannon: wyd. Klub Dla Ciebie, Warszawa 2002 r. 191 str. wym. 14.4 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana; stan bardzo dobry. Autor omawia pokrótce główne zasady funkcjonowania mózgu, wyjaśnia, skąd biorą się częste trudności z koncentracją i proponuje bardzo skuteczną metodę uczenia się opartą na sugestopedii, wykorzystującej dźwięk i obrazy, relaksację i oddychanie do trwałego przyswojenia sobie treści książki czy lekcji. 
 Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi.   Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor; Dale Carnegie, przekład: Paweł Cichawa; wyd. Studio Emka 295 str. wym. 11.5 / 18.1 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana; stan dobry ( trochę podniszczona okładka ). Sekretem sukcesu tej książki jest jej prostota. Każda rada w niej zawarta wydaje się nam oczywista. Wiedza o życiu, człowiecza mądrość tkwi w naszej podświadomości. Sztuką jest wydobycie tej mądrości i zastosowanie w działaniu. 
 Karuzela macierzyństwa.   Karuzela macierzyństwa.  Kup teraz!   16,00 zł 
 Jak dzieci zmieniają życie matki. Autor: Harriet Lerner, przekład: Agnieszka Cioch; wyd. Zysk i S-ka 2002 r. 318 str. wym. 12.5 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Autorka jest specjalistąw dziedzinie psychologii kobiety, a także psychoterapeutą, wykładowcą, konsultantem i organizatorem warsztatów. Napisała wiele książek, m.in. "Gniew kobiety". 
 Kobiecość i męskość. Anima animus.   Kobiecość i męskość. Anima animus.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autorzy: praca zbiorowa; wyd. Psychologii i Kultury ENETEIA Warszawa 1995 r. 189 str. wym. 15.9 / 23.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. W treści: Jungowskie inspiracje; Od psychologii do autopsychoterapii; Archetypy w Kulturze; Dialog z Orientem; Z poetyki archetypów; Na granicy epok; Sny, marzenia, zwierzenia. 
 Kobieta spełniona.   Kobieta spełniona.  Kup teraz!   16,00 zł 
 Książka nowa. Podstawowe odpowiedzi. Autor: I.J.P. Appel Guéry, przekład: Beata Bociek; wyd. Miniatura 2005 r. 223 str. wym. 11.9 / 16.7 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Książka ma na celu pogodzić ze sobą jin i jang w kosmicznym zespoleniu, dotyczącym nie tylko ciała astralnego, ale wszystkich planów rzeczywistości. Każde z wielu oblicz animy zostało przedstawione w nowym świetle: od związku miłosnego do wzniesienia duszy, od seksualności do duchowego zapału, od mocy kobiety po arkana tantryzmu. 
 Kody orientacji i struktura procesów emocjonalnych.   Kody orientacji i struktura procesów emocjonalnych.  Kup teraz!   16,00 zł 
 Autor: Kazimierz Obuchowski; wyd. Państwowe Wydawnictwo Naukowe, Warszawa 1982 r. 332 str. wym. 14.5 / 20.2 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. W treści: Problemy układów organizacji informacji; Konkretność - organizacja wielopoziomowa; Abstracja negatywna i pozytywna jako mechanizmyorganizacji konkretnej; Konkretność i abstrakcyjność jako podstawy orientacji pionowej i poziomej; Związku genetycznego między układami konkretnymi i absrtrakcyjnymi nie ma; Koncepcja odrębnego mechanizmu powstania języka; Rola słowa w układzie konkretnym;... 
 Kubuś Puchatek i rozwiązywanie problemów.   Kubuś Puchatek i rozwiązywanie problemów.  Kup teraz!   15,00 zł 
 Autorzy: Roger E. Allen, Stephen D. Allen, przekład: Tomasz Hornowski, ilustracje: Ernest H. Shepard; wyd. Dom Wydawniczy REBIS 1997 r. 166 str. wym. 12.6 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Następna część po "Szkole menadżerów Kubusia Puchatka". 
 Lęk - A. Kępiński   Lęk - A. Kępiński  Kup teraz!   12,00 zł 
 Autor: Antoni Kępiński; wyd. Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, Warszawa 1987 r. 363 str. wym. 12.2 / 19.3 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( ślady użycia na okładce ). 
 Marsjanie i Wenusjanki rozpoczynają życie od nowa.   Marsjanie i Wenusjanki rozpoczynają życie od nowa.  Kup teraz!   16,00 zł 
 Autor: John Gray, przekład: Anna Bartkowicz; wyd. Zysk i S-ka 2001 r. 380 str. wym. 11.6 / 18.3 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan prawie bardzo dobry ( jedyna wada: podpis na stronie tytułowej ). Praktyczny przewodnik dla tych, którzy ponownie chcą znaleźć miłość po bolesnym zerwaniu, rozwodzie lub śmierci ukochanej osoby. Kolejną swoją książkę John Gray poświęca ludziom, którzy znowu są samotni i z dużą dozą współczucia przedstawia proces uzdrawiania złamanego serca, oferuje rady i wsparcie, zapewnia, że znów można żyć pełnią życia,... 
 Miłosny potencjał kobiety.   Miłosny potencjał kobiety.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autorzy: Mantak i Maneewan Chia, przekład: Roman Zawadzki; wyd. Jacek Santorski & CO Agencja Wydawnicza 1993 r. 269 str. wym. 12.8 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. Książka ta wskazuje przede wszystkim, jak kobieta może zatroszczyć sie o siebie w kontekście miłosnego współżycia. Jak odzyskać dostęp do najsubtelniejszych energii i najgłębszych doznań, jak powiązać życie seksualne z całościowo pojmowanym zdrowiem, bogatym życiem wewnętrznym i samodoskonaleniem się przez medytację. 
 Miłość. Jak sprawić, by trwała?   Miłość. Jak sprawić, by trwała?  Kup teraz!   12,00 zł 
 Autorzy: Barry St. Claire, Bill Jones, przekład: Piotr Przepióra; wyd. "Pojednanie" Lublin 1993 r. 152 str. wym. 14.4 / 20.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. 
 Możesz uzdrowić swoje życie.   Możesz uzdrowić swoje życie.  Kup teraz!   25,00 zł 
 Autor: Louise L. Hay, przekład: Teresa Kruszewska i Paulina Remiszewska-drążkiewicz; wyd. MEDIUM Warszawa 1992 r. 236 str. wym. 14.5 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Autorka krok za krokiem uczy w książce sposobów rozwiązywania swoich lęków i napięć, trudności w stosunkach z otoczeniem, a także przeciwdziałania aktualnym i potencjalnym chorobom. 
 Na przełomie dzieciństwa i młodości.   Na przełomie dzieciństwa i młodości.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Maria Przetacznikowa; wyd. Książka i Wiedza 1972 r. 198 str. wym. 13.1 / 20.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. 
 Natura inteligencji człowieka.   Natura inteligencji człowieka.  Kup teraz!   45,00 zł 
 Autor: Joy Paul Guilford, przekład: B. Czarniawska, W. Kozłowski, J. Radzicki; wyd. PWN 1978 r. 995 ztr. wym. 15.1 / 20.9 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan dobry. W treści: Wprowadzenie; Struktura inteligencji; Implikacje dla teorii psychologicznej; Determinanty inteligencji; Refleksje. 
 Nerwica a rozwój człowieka.   Nerwica a rozwój człowieka.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Trudna droga do samorealizacji. Autor: Karen Horney, przekład: Zofia Doroszowa, przedmowa: Zbigniew Wieczorek; wyd. Państwowy Instytut Wydawniczy, Warszawa 1980 r. 504 str. wym. 10.7 / 18.0 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry ( niewielkie ślady użycia na okładce ). 
Wyświetlanie od 1 do 25 (z 93 pozycji) Stron:  1  2  3  4  [Następna >>] 
Promocje więcej
Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
14,00 zł  12,00 zł
Neurobiologia ( Krótkie wykłady ).
Neurobiologia ( Krótkie wykłady ).
40,00 zł  38,00 zł
Historia literatury niepodległej Polski ( z wypisami ).
Historia literatury niepodległej Polski ( z wypisami ).
18,00 zł  16,00 zł
Dowcip surowo wzbroniony.
Dowcip surowo wzbroniony.
10,00 zł  8,00 zł
Cayce odpowiada.
Cayce odpowiada.
20,00 zł  18,00 zł
Elementy algebry wyższej.
Elementy algebry wyższej.
35,00 zł  33,00 zł
Znajdź!
Szukana fraza, autor, tytuł, wydawnictwo:
Zakres cenowy:
do
Wybierz kategorię
włącznie z podkategoriami
Pomoc [?]
Wyszukaj z Google
Informacje
Regulamin
Skup książek
Wysyłka i płatności.
Biuletyn
Napisz do nas
Odwiedź nasze forum!
Forum
Ostatnie artykuły
NA POCZĄTKU BYŁO JEDNAK ŚWIATŁO
KONKURS !
ZWIĄZKI I ZNACZENIA
KARNE ZADANIE
Przeczytaj inne artykuły
Szybki kontakt
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji:
Moje Gadu-Gadu: 646295
My status
Skype status

e-mail: slowko@go3.pl
tel: 0508069007

AGNIESZKA NIECHCIAŁ

Ciekawe Strony
Racjonalista.pl
( zobacz artykuły )

eFKa Fundacja Kobieca
Federacja na rzecz kobiet i planowania rodziny
Pracownia Pytań Granicznych
deviantART
fotogalerie.pl
płatności.pl
DotPay
Katalog stron internetowych Katalog Sklepów Dedo Sklepy internetowe Baza Firm Katalog Stron Antykwariat księgarnia SŁÓWKO
Księgarnie toplista katalog stron internetowych www Katalog Stron  Katalog Dobrych Stron