E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
      Książki Antykwariat Słówko            Pocztówki Antykwariat Słówko            Płyty winylowe Antykwariat Słówko     
Moje konto Koszyk Zamówienie
Promocje więcej
Krój odzieży dziecięcej.
Krój odzieży dziecięcej.
10,00 zł
8,00 zł
Kategorie
Książki
  Archeologia
  Architektura
  Beletrystyka światowa
  Biologia
  Chemia
  Czasopisma
  Dokument, literatura faktu
  Ekologia
  Ekonomia, polityka
  Encyklopedie
  Erotyka, seks
  Ezoteryka, parapsychologia
  Fantastyka
  Fantasy
  Filozofia, logika
  Fizyka, astronomia
  Fotografia
  Geografia
  Geologia
  Historia
  Historia II wojny światowej
  Historia Polski
  Hobby
  Horrory
  Informatyka
  Język angielski
  Język francuski
  Język hiszpański
  Język niemiecki
  Język rosyjski
  Języki pozostałe
  Komiksy
  Kulinaria
  Kultura
  Literatura dziecięca
  Literatura młodzieżowa
  Literatura polska
  Literatura popularnonaukowa
  Literatura wojenna
  Lotnictwo
  Mapy, plany, przewodniki
  Marynistyka
  Matematyka
  Medycyna
  Medycyna niekonwencjonalna
  Militaria, wojskowość
  Miniaturki książkowe
  Modelarstwo
  Motoryzacja
  Muzyka
  Paranauka
  Pedagogika
  Podręczniki i pomoce naukowe
  Poezja
  Poradniki
  Powieść historyczna
  Prawo
  Przygoda i podróże
  Psychologia
  Religia i mitologia
  Romanse, literatura kobieca
  Satyra, dowcip, humor
  Sensacja, kryminał, thiller
  Silesiana
  Socjologia
  Sport
  Sztuka
  Sztuki walki
  Technika
  Tematyka górska
  Teoria Literatury
  Varia ( Różności )
  Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
Ebooki
Przejdź do...
EBOOKI
Nowości więcej
Tatry Wysokie. Czarny Staw Gąsienicowy.
Tatry Wysokie. Czarny Staw Gąsienicowy.
3,00 zł
Alfabetyczny wykaz produktów
A | B | C | Ć | D | E | F | G
H | I | J | K | L | Ł | M | N
O | Ó | P | Q | R | S | Ś | T
U | V | W | X | Y | Z | Ź | Ż | Pełny wykaz alfabetyczny
Zbieraj punkty!
ZBIERAJ PUNKTY ZA ZAKUPY
Program Partnerski
"Zbieraj Punkty"


Silesiana

Książki o tematyce śląskiej - historii, kulturze, sztuce i ludziach tu mieszkających.

    Nazwa+   Kup teraz   Cena 
 3 x Bytom.   3 x Bytom.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Projekt i opracowanie graficzne: L. Lewandowski, A. Dudek. Wyd. Centrum Sztuki w Bytomiu, Muzeum Górnośląskie, Bytom 1993 r. 36 str. wym. 23.2 / 20.1 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry plus. Album fotografii czarno-białej przedstawiający Bytom na przestrzeni lat. 
 Generał Jan Jagmin Sadowski - obrońca Śląska 1895 - 1977.   Generał Jan Jagmin Sadowski - obrońca Śląska 1895 - 1977.  Kup teraz!   10,00 zł 
 Autor: Jan Zieliński; wyd. Muzeum Śląskie, Katowice 1988 r. 120 str. wym. 16.4 / 23.0 cm; oprawa broszurowa; stan dobry ( na okładce pieczątki księgarni ). 
 Klasa robotnicza Zagłębia Dąbrowskiego w latach 1929-1933.   Klasa robotnicza Zagłębia Dąbrowskiego w latach 1929-1933.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autor: Adam Hrebenda; wyd. "Śląsk" 1969 r. 202 str. wym. 14.5 / 20.6 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry ( kilka podkreśleń w tekście ). Zagłębie Dąbrowskie w latach kryzysu gospodarczego; Główne przejawy pogorszenia się położenia robotników w okresie kryzysu gospodarczego; Walka z bezrobociem; Walki strajkowe robotników zagłębiowskich; Robotnicy Zagłębia w walce z sanacyjną polityką reakcji i terroru. 
 Polskie dzieje Śląska.   Polskie dzieje Śląska.  Kup teraz!   6,00 zł 
 Autor: Kazimierz Popiołek; wyd. Instytut Śląski w opolu 1986 r. 80 str. wym. 12.3 /19.3 cm. Oprawa broszurowa, ze skrzydełkami. Seria: Encyklopedia wiedzy o Śląsku. Stan dobry. 
 Siemianowice. Zarys rozwoju miasta.   Siemianowice. Zarys rozwoju miasta.  Kup teraz!   16,00 zł 
 Autor: Henryk Rechowicz; wyd. Śląsk 1969 r. 327 str. wym. 14.8 / 21.2 cm. Oprawa twarda, płócienna. Stan dobry ( przybrudzona okładka, nieaktualna pieczątka ). Wiele zdjęć czarno-białych wewnątrz. 
 Szkice z dziejów Śląska.   Szkice z dziejów Śląska.  Kup teraz!   18,00 zł 
 Pod red. E. Maleczyńskiej; wyd. Książka i Wiedza 1953 r. 370 str. wym. 17.4 / 24.3 cm. Oprawa twarda, płócienna, stan dobry. Dedykacja wewnątrz. Rysunki i zdjęcia czarno-białe w środku. 
 Śląsk: ogniwo tradycji.   Śląsk: ogniwo tradycji.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autor: Zbigniew Zielonka; wyd. Śląsk 1981 r. 396 str. wym. 15.2 / 21.1 cm. Twarda oprawa z troszkę podniszczoną obwolutą, stan dobry. Rozważania o historii i kulturze. 
 Śląski kogel-mogel czyli wybór karykatur...   Śląski kogel-mogel czyli wybór karykatur...  Kup teraz!   18,00 zł 
 ...satyr i dowcipów politycznych oraz takich sobie głównie z okresu powstań śląskich. Autor: Zenon Jasiński. Wyd. Instytut Śląski 1982 r. 196 str. wym. 20.6 / 28.8 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. 
 Zawodowa Straż Pożarna w Katowicach 1903-2003.   Zawodowa Straż Pożarna w Katowicach 1903-2003.  Kup teraz!   14,00 zł 
 Autor: Jacek Siebel; wyd. Muzeum Historii Katowic 2003 r. 83 str. wym. 17.0 / 24.6 cm. Oprawa twarda, częściowo lakierowana. Stan dobry plus. Wydanie bogato ilustrowane. 
 Zeszyty Zagłębiowskie 4/1998.   Zeszyty Zagłębiowskie 4/1998.  Kup teraz!   30,00 zł 
 Muzeum Zagłębia w Będzinie. Wydano z okazji jubileuszu 640-lecia istnienia miasta Będzina. 266 str. wym. 16.5 / 23.9 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Wiele zdjęć i rysunków wewnątrz. W treści: 640 lat królewskiego Będzina; Cmentarzysko wczesnośredniowieczne na Górze Zamkowej w Będzinie; Trzy sezony prac na osadzie ludności kultury łużyckiej w Psarach; Szkolnictwo w Zawierciu i Zagłębiu Dąbrowskim do roku 1939; Historia szkolnictwa w Będzinie sprzed 1918 r; Szkolnictwo parafialne w Będzinie do roku 1795; Szkice Włodzimierza... 
 Zeszyty Zagłębiowskie, nr 1, 1985 r.   Zeszyty Zagłębiowskie, nr 1, 1985 r.  Kup teraz!   8,00 zł 
 Wyd. Muzeum Zagłębia w Będzinie 1985 r. 59 str. + wkładka z czarno-białymi zdjęciami; wym. 16.8 / 23.7 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. Numer poświęcony osobie: Marian Kantor-Mirski. 
Wyświetlanie od 1 do 11 (z 11 pozycji) Stron:  1 
Promocje więcej
Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.
Osobliwości i zabytki przyrody woj. gdańskiego.
8,00 zł  6,00 zł
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
Krucjata Bourne'a, 2 tomy.
16,00 zł  14,00 zł
Cayce odpowiada.
Cayce odpowiada.
20,00 zł  18,00 zł
Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa.
Buddy Holly żyje i pozdrawia z Ganimedesa.
14,00 zł  12,00 zł
Elementy algebry wyższej.
Elementy algebry wyższej.
35,00 zł  33,00 zł
Marketing partyzancki.
Marketing partyzancki.
16,00 zł  14,00 zł
Znajdź!
Szukana fraza, autor, tytuł, wydawnictwo:
Zakres cenowy:
do
Wybierz kategorię
włącznie z podkategoriami
Pomoc [?]
Wyszukaj z Google
Informacje
Regulamin
Skup książek
Wysyłka i płatności.
Biuletyn
Napisz do nas
Odwiedź nasze forum!
Forum
Ostatnie artykuły
NA POCZĄTKU BYŁO JEDNAK ŚWIATŁO
KONKURS !
ZWIĄZKI I ZNACZENIA
KARNE ZADANIE
Przeczytaj inne artykuły
Szybki kontakt
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji:
Moje Gadu-Gadu: 646295
My status
Skype status

e-mail: slowko@go3.pl
tel: 0508069007

AGNIESZKA NIECHCIAŁ

Ciekawe Strony
Racjonalista.pl
( zobacz artykuły )

eFKa Fundacja Kobieca
Federacja na rzecz kobiet i planowania rodziny
Pracownia Pytań Granicznych
deviantART
fotogalerie.pl
płatności.pl
DotPay
Katalog stron internetowych Katalog Sklepów Dedo Sklepy internetowe Baza Firm Katalog Stron Antykwariat księgarnia SŁÓWKO
Księgarnie toplista katalog stron internetowych www Katalog Stron  Katalog Dobrych Stron