|
|
 |
Kategorie |
 |
 |
Książki Archeologia Architektura Beletrystyka światowa Biologia Chemia Czasopisma Dokument, literatura faktu Ekologia Ekonomia, polityka Encyklopedie Erotyka, seks Ezoteryka, parapsychologia Fantastyka Fantasy Filozofia, logika Fizyka, astronomia Fotografia Geografia Geologia Historia Historia II wojny światowej Historia Polski Hobby Horrory Informatyka Język angielski Język francuski Język hiszpański Język niemiecki Język rosyjski Języki pozostałe Komiksy Kulinaria Kultura Literatura dziecięca Literatura młodzieżowa Literatura polska Literatura popularnonaukowa Literatura wojenna Lotnictwo Mapy, plany, przewodniki Marynistyka Matematyka Medycyna Medycyna niekonwencjonalna Militaria, wojskowość Miniaturki książkowe Modelarstwo Motoryzacja Muzyka Paranauka Pedagogika Podręczniki i pomoce naukowe Poezja Poradniki Powieść historyczna Prawo Przygoda i podróże Psychologia Religia i mitologia Romanse, literatura kobieca Satyra, dowcip, humor Sensacja, kryminał, thiller Silesiana Socjologia Sport Sztuka Sztuki walki Technika Tematyka górska Teoria Literatury Varia ( Różności ) Wydawnictwa przedwojenne
Płyty winylowe
Pocztówki
|
Ebooki |
|
 |
|
|
 |
EBOOKI |
 |
|
|
|
 |
Alfabetyczny wykaz produktów |
 |
|
 |
Zbieraj punkty! |
 |
|
|
|
|
Sport |
|
Sport - rozmaite formy aktywności fizycznej i umysłowej, podejmowane dla przyjemności lub współzawodnictwa. Od zwykłej rekreacji sport różni się tym, że uprawianie go jest związane z przestrzeganiem szeregu reguł obowiązujących w danej dyscyplinie, jednak praktycznie granica między sportem i rekreacją jest dosyć płynna. |
|
 |
| |
Nazwa+ |
Kup teraz |
Cena |
|
15 minut gimnastyki porannej. |
|
30,00 zł |
| Autor: Władysław Dobrowolski; wyd. Wojskowy Instytut Naukowo-Wydawniczy 1946 r. 98 str. wym. 14.7 / 20.2 cm. Oprawa twarda. Stan dobry ( troszkę naderwany grzbiet, nieaktualne pieczątki biblioteczne ). Rysunki czarno-białe wewnątrz. Motto książki: Nie dlatego przestajemy ćwiczyć, że się starzejemy, ale dlatego się starzejemy, że przestajemy ćwiczyć. |
|
Brydż sportowy. |
|
11,00 zł |
| Andrzej Macieszczak; Wydawnictwo Sport i Turystyka, Warszawa 1989 r. 224 str. wym.14.3 / 21.0 cm. Oprawa broszurowa. |
|
Gol. Wszystko o CUP '94. |
|
20,00 zł |
| Nr 6/7 ( 10/11 ) piłkarski maj/czerwiec '94. Ligi polskie, ligi europejskie; wyd. Łódzkie Zakłady Graficzne 1994 r. 128 str. wym. 16.5 / 24.0 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. |
|
Igrzyska stare jak świat. |
|
10,00 zł |
| Praca zbiorowa; wyd. "Sport i Turystyka" 1976 r. wydanie pierwsze; 367 str. wym. 14.4 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, z obwolutą. Stan dobry. Dziennikarze sportowi omawiają różne dyscypliny olimpijskie. |
|
Jak ćwiczyć na siłowni? |
|
12,00 zł |
| Autor: Marcin Skowroński; wyd. Agencja Wydawniczo-Reklamowa ADORE, Dąbrowa Górnicza 2000 r. 55 str. wym. 15.0 / 20.9 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan bardzo dobry. Liczne zdjęcia wewnątrz. Ćwiczenia obejmujące kolejno: Klatkę piersiową, grzbiet, barki, triceps, biceps, przedramiona, brzuch, łydki, nogi ( czworogłowe uda oraz dwugłowe ); Plany treningowe; Środki dopingowe; Tabele i notatnik. |
|
Księga sportu polskiego 1944-1974. |
|
16,00 zł |
| Praca zbiorowa. Wyd. "Sport i Turystyka", Warszawa 1975 r. 629 str. wym. 16.6 / 24.5 cm. Oprawa twarda, płócienna, z lakierowaną obwolutą. Stan dobry. Liczne \djęcia czarno-białe wewnątrz. |
|
Lato - M. Polkowski |
|
10,00 zł |
| Autor: Maciej Polkowski; wyd. Dom Wydawniczy Grażyna Kosmala Sp. z o.o. 1994 r. 143 str. + wkładka zdjęciowa. Wym. 14.4 / 20.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry ( podpisy na stronie tytułowej ). Książka o Grzegorzu Lato. |
|
Moi rywale. |
|
14,00 zł |
| Autorzy: Roman Hurkowski, Andrzej Person; wyd. Pomorze, Bydgoszcz 1985 r. wydanie pierwsze; 96 str. wym. 12.8 / 19.8 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Kolorowe zdjęcia wewnątrz. Zbigniew Boniek opisuje i charakteryzuje swoich rywali i partnerów z drużyn: Giancarlo Antognioni; Luis Arconada; Liam Brady; Johan Cruyff; Rinat Dasajew; Fernando Gomes; Gregorz Lato; Michaelw Laudrup; Diego Armando Maradona; Józef Młynarczyk; Daniel Passarella; Michael Platini; Paolo Rossi; Bernd Schuster; Włodzimierz Smolarek; Zico; Dino Zoff i wiele, wiele innych... |
|
Najlepsi piłkarze świata. Kalejdoskop A-Z. |
|
10,00 zł |
| Autorzy: Andrzej Konieczny, Janusz Kukulski; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza 1978 r. 242 str. wym. 11.8 / 21.4 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry ( okładka troszeczkę podniszczona ). Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. Przedstawione są tutaj sylwetki 150 najlepszych piłkarzy świata. |
|
Od Realu do Barcelony. |
|
14,00 zł |
| Historia Pucharu Mistrzów. Encyklopedia piłkarska FUJI, tom 4. Wyd. GiA, Katowice 1992 r. 193 str. wym. 16.3 / 23.2 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry plus. Wewnątrz wiele zdjęć czarno-białych i kolorowych. |
|
Polscy medaliści olimpijscy. |
|
6,00 zł |
| Autor: Jan Lis; Wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza 1985 r. 438 str. wym. 7.4 / 10.7 cm. Oprawa twarda. Stan dobry plus. Miniaturka. |
|
Polscy szachiści. |
|
10,00 zł |
| Autor: Władysław Litmanowicz; wyd. Sport i Turystyka 1982 r. 292 str. wym. 12.2 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, lakierowana. Stan dobry. |
|
Polska gola! |
|
6,00 zł |
| Autor: Andrzej Jucewicz; wyd. Radia i Telewizji 1978 r. wydanie pierwsze; 95 str. wym. 13.9 / 19.8 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Zdjęcia wewnątrz. Mundial '78. |
|
Pół wieku z piłką. |
|
12,00 zł |
| Autor: Kazimierz Górski, współpraca autorska: Andrzej Konieczny; wyd. Sport i Turystyka 1985 r. wydanie pierwsze; 301 str. wym. 12.8 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. |
|
Przez Wembley do Monachium. |
|
7,00 zł |
| Autor: Wiktor Osiatyński; wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1974 r. 245 str. wym. 10.4 / 17.7 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. |
|
Sport w naszym życiu. |
|
15,00 zł |
| Dotychczasowy "bilans sportu" w krajach socjalizmu. Wyd. Sport i Turystyka 1979 r. 175 str. wym. 24.8 / 30.6 cm. Oprawa twarda, z podniszczoną obwolutą. Wydanie albumowe, zawierające wiele fotografii czarno-białych i kolorowych. |
|
Strzał w dziesiątkę. |
|
8,00 zł |
| Praca zbiorowa; wyd. Młodzieżowa Agencja Wydawnicza 1986 r. wydanie pierwsze; 70 str. wym. 16.9 / 22.8 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. O piłkarzach: Lubański, Górski, Boniek, Piechniczek, Lato, Deyna, Jarguz, Żmuda, Tomaszewski, Szarmach. |
|
Wielki finał. |
|
12,00 zł |
| Opowieść o drodze polskich piłkarzy do złotego medalu olimpijskiego. Praca zbiorowa; wyd. "Sport i Turystyka", Warszawa 1974 r. 252 str. + czarno-białe zdjęcia. Wym. 12.6 / 19.5 cm. Oprawa broszurowa, z obwolutą; stan dobry ( mała plamka na bloku stron ). |
|
Wyżej, nad poprzeczkę. |
|
10,00 zł |
| Autor: Tadeusz Olszański; wyd. Nasza Księgarnia 1976 r. wydanie pierwsze; 167 str. wym. 12.2 / 21.8 cm. Oprawa twarda, stan dobry. Historia igrzysk olimpijskich. |
|
Z ławki trenera. |
|
10,00 zł |
| Autor: Kazimierz Górski; wyd. Sport i Turystyka, Warszawa 1974 r. 139 str. + wkładka z czarno-białymi zdjęciami; wym. 12.4 / 18.3 cm. Oprawa broszurowa. Stan dobry. |
|
Zbigniew Boniek na polu karnym. |
|
10,00 zł |
| Współpraca autorska: Krzysztof Wągrodzki; wyd. Krajowa Agencja Wydawnicza 1986 r. wydanie pierwsze; 128 str. wym. 15.8 / 23.2 cm. Oprawa broszurowa, stan dobry. Zdjęcia czarno-białe wewnątrz. |
| Wyświetlanie od 1 do 21 (z 21 pozycji) |
Stron: 1 |
|
 |
 Czołg lekki M5A1 Stuart VI.
14,00 zł 12,00 zł |
 Elementy algebry wyższej.
35,00 zł 33,00 zł |
 Cayce odpowiada.
20,00 zł 18,00 zł |
 Dowcip surowo wzbroniony.
10,00 zł 8,00 zł |
 Okinawa 1945.
12,00 zł 10,00 zł |
 Krój odzieży dziecięcej.
10,00 zł 8,00 zł |
|
|
|
 |
Znajdź! |
 |
|
 |
Wyszukaj z Google |
 |
|
 |
Informacje |
 |
|
 |
Odwiedź nasze forum! |
 |
|
 |
Ostatnie artykuły |
 |
|
 |
 |
Szybki kontakt |
 |
|
 |
Ciekawe Strony |
 |
|
|
|
|
|
|